17 Mays Fetih Paa Korusu- skdardayz

:)) masummasal ben senı bekar sandım ılk ha goz koymustum amma sonera bıde ne duyım boyu kadar bebsı var hatunun yevrımmm cıtır muybarek:))

canım bıkere bne ona taa cevahırden goz koymustum =

esse canım benim yaa çok teşekkür ederim,inan bende seni çok beğendim,hatta ben taaa seni cevahirde beğenmiştim :dilcikar: çok şeker bi yüzün var ve çok tatlı gülüyosun a.s.

sgl cnm o senın guzel gormen:)) ay cok sevındırık oldum:)):sm_cool:

slm şekeyler naber... Hani fotolar, foto kar nerde??

karı kacırdı mresımlerı at tepti

herks yorulmuş ya............ama gerçekten çok sıcaktı..........esse hanı resımler canım...........

Resımelrrrr nerde len caldılar bak ıcnde benım resumlerım var tabı buldular guzle gacıyı atmıler resımelrı :))

bak corelcım senı çekmışler gızlıce gordun mu..........resımlerı gorunce ıyı olacak kar guzel pozlar verdı...........bakalım onlara.............

son çekildiklerimizde süper
:)
bendekiler az eklerimde ..
buraya mı başka eklicez yeni topic mi açıcaz?

yimemi yidim :)
es se durmak yok devam :)

kız varya 5 ay antalyada benım gıbı ol gel dıcem gorursun kurdan gıbı yerım senı bıde kılo vercme dıyo ya dett klava:

herks yorulmuş ya............ama gerçekten çok sıcaktı..........esse hanı resımler canım...........

resımler ınternete kotu aletlerıme emel olarak uctu hepınız elıme dustunuz

Resımelrrrr nerde len caldılar bak ıcnde benım resumlerım var tabı buldular guzle gacıyı atmıler resımelrı :))

kar uctu kacrııdm onu sızlerı varya yıcem tek tek benımsınız artık hhehehe

bak bluz kapamıştı
göbemi görüyom şinci ben
şişkoyum es se'cim :)

yenı topıkk acıyoruz cnm kar gelsın resımlerı oraay yerlestırcez ben sohbet odasında yenı topık acıyorum orda g-sohbet ıcn gorusurz

işde geldım azs abır kızlar eve gırdım sımdı makınamı az şarj edım reımlerı yayınlıycam:)

bısey dıycem ama gulmek yok ben sızın hepınızn nıkleırnı unutum ya:))))))) ısmlerde cabası hahaha balık hafızalıyımda ınsallah benı tıkınırken cekmedınız yaa rezıll olurum haa

hadın bakam resım eklıycek guzeller sızı msn alam yavaş yavaşşş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…