16641 Ya LATİF (dilek için )

kızlar donuk pudra için aldığım 2000 var

okumak amin demek isteyen varsa 500 tane verebilirim

Canim benim seninle tanismadik ama dun gece 2000 cektim dua ettim senin icin allah kabul etsin dualarini :)

Canim benim seninle tanismadik ama dun gece 2000 cektim dua ettim senin icin allah kabul etsin dualarini :)

Çok ama çok teşekkür ederim.O kadar duygulandım ki hepinizden ayrı ayrı Allah razı olsun.
bir günde paylaşılmış tesbihat.
Birbirini tanımadan yardımlasmak dualasmak ne güzel.
Amin.. Sizlerinde amin diyen dilleriniz dert görmesin.

kızlar donuk pudra için aldığım 2000 var

okumak amin demek isteyen varsa 500 tane verebilirim
bugün saat 16:00 ya kadar yazın yoksa ben okur geçerim kızlar

2000- 3000 okumak sorun olmuyor benim için hem hızlı okurum hem de her zaman olumlu enerjisini aldığım bir esma severek okuyorum

Birbirini tanimayan insanlar birbirleri icin dua ederlerse daha iyi olurmus :)

kızlar bugün malum cuma Müslümanların bayramı cumamız mübarek olsun

Peygamber efendimiz 'e ( S.A.V) salavat getirmeyi unutmayın ( nacizane tavsiyem)

en azından 100 tane salavat getirmeyi günlük adet edinelim inşaallah ....Rabbim peygamberimizin (s.a.v) şefaatini hepimize nasip etsin inşaallah AMİN

Cezallahü anna muhammeden ma hüve ehlüh*Manası:
Allah Teala Muhammed’i bizim adımıza mükafatlandırsın ki, O zaten buna ehildir.

Fazileti:
Efendimiz (s.a.v.) buyuruyor ki:
“Kim bu salavatı bir defa okursa yetmiş bin yazıcı melek bin sabah sevabını yazmaktan yorulurlar.”

SALAVAT-I FATİH
(120.000 SALAVAT GÜCÜNDE)Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka ven nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym*Manası:Allahım! Kapalılıkları açan,geçmişe son veren,hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e, O’nun aline ve ashabına O’nun yüce kadrü kıymetince salat eyle, selam eyle ve O’nu mübarek kıl.Faziletive sırları:Yüzyirmi bin salavat-ı şerife gücünde olduğu mana aleminde Peygamberimiz(s.a.v.) tarafından bildirilmiştir.
Eski zamanda Kutbül Aktab Ahmed Ticani hazretleri yakaza halinde bu salavatın faziletini Hazreti Resulüllah’a sorar. Cevaben:

“Bir kimse salavat-ı fatihi bir defa okursa zamanın başindan salavat getirenin okuduğu zamana kadar ins ü cinin ve meleklerin getirdiği salavata denk sevap kazanır.Günahları da bağışlanır.” buyurmuşlardır.Hikmeti:1.Bu salavat-ı şerife, okuyanı cehennem ateşinden korur.
2.Kırk gün okuyanın tevbesi kabul edilir,günahları bağışlanır.
3.Cuma gecesi bin defa okuyan,Efendimiz(s.a.v.) ile görüşür.

700.000 Salavata Denk Salavat...
rivayet edilir ki:''bir anda 700.000 salavat getirmiş gibi fazilete nail olmak isteyen kişi,şu salavatı şerifey'i bir defa okusun:

(allahümme sallü ala seyyidina muhammedin adede ma fi ilmillahi salaten daimeten bi devami mülkillah)

''allah'ım!efendimiz muhammet(s.a.v)'e senin ilminde bulunanlar sayısınca ve mülkün devam ettiği sürece salat ve selam eyle.''

salat-ı mecule tam bir mucize

Allâhümme salli alâ seyyidinâ muhammedin salâten tehullü bihâ ukdetî ve tüferricü bihâ kürbetî ve takdıy bihâ hâcetî ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim.”
“Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz Muhammed (s.a.v)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

Maddi ve manevi olarak Yükselmek için Okunacak Sırlarla Dolu Salavat-ı Mecule Allah dostlarından birisi diyor ki: -Yüce Allah’ın bana sırrını bildirdiği salavatın adına “Salat-ı Mec’ule” denilir.Bu salavat her türlü olmazı olur hale getirmek ve çözülmez düğümü çözmek için okunur. Bu salavatı okuyan kimseye cennette verilecek alanın binlerce köşesinden her bir köşesinde bin çadır, her çadırda bin tane hizmet eden huri gılman cennet ehline elbise taşımaktadırlar. Her çadırın çevresinde bin tane ağaç, her ağaç üzerinde bin tane dal, her dalda yüzbin çeşit renkte meyveler,istenen her şey dallardan insanın önüne gelmektedir. Her çadır içinde altından ve çeşitli mücevherattan bin sofra kurulmuş, her sofrada altından kap içerisinde bin çeşit yiyecek, hiçbirinin tadı ve rengi diğerine benzemeyen beşyüz bin çeşit yiyecek. Bütün bu ikramlar, anılan vakitlerde aşağıdaki salavatı (51) defa okuyacak kimse içindir. Her türlü olmazı oldurur denilmektedir,okuyun ne kaybedersiniz olmasa bile peygamberimize salavat getirmiş olursunuz...Gece yarısı yada sabah namazından hemen sonra 51 defa okuyun.her dilek için okunabilir.Abdestli okumanız seccade başında okumanız daha makbuldür.Abdestsiz de tabi olabilir ama duanın usulüne uygun okunmasına kabulüne etkilidir.Maddi manevi sıkıntılarEvlilik isteğiRızık içinHuzur ve mutluluk içinHastalık içinHer hangi bir istek için... okunur
ayrıca;Bir kimse sabah namazından önce veya yatsı namazından sonra yahut uykusundan uyanır uyanmaz yukarıdaki salavat-ı şerifeyi 51 defa okuyup arkasından Allah razısı için iki rekat namaz kılsa ve kılınan namazın birinci rekatinde Fatiha ile inşirah'ı ikinci rekatta da Fatiha ile birlikte ''kafirun'' ve ''nasr ''surelerini okusa Yüce Allah o kimsenin kıldığı bu namazın her rekatı için yüz şehit sevabı verir.Gözleri ağrıyan bir kimse salavat-ı şerifeyi okuyup avucuna üfürür, sonra da avucunu yüzüne sürer ve gözlerini meshederse kısa zamanda şifaya kavuşur.

Teşekkür ederim canım tam ihtiyacım olan şeyi söyledin

kızlar DONUK PUDRA arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde DONUK PUDRA arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ

1- debusi
2. farmasi 1500
3.özgem 1641
4. ağustos
5. trksng 1000
6. poeticry 1000
7. berirem
8.hytdnze
9.eyey
10.asmunikal
11.zytn-lmn
12. gupse 500
13. dertligelin 1000
14. donukpudra
15. miskamber 500
16. Cutemom
17. gsx
18.tuce tuce 2000
19. kalemero 2500
20. snowyy 5000
-------------------
kalan 0

GÜNCEL

kızlar almak isteyen olursa bende 2500 var saat 5 e kadar söyleyin bana çünkü iş çıkışı başlayıp bitirim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…