16641 Ya LATİF (dilek için )

kızlar iş yerinde her zaman giremiyorum sıra kim de ise beni de katın 1000 almak isterim.Donuk pudra inşallah tez zamanda dileğin kabul olur dua eden arkadaşlarında inşallah.

sanırım sıra bana gelmiş...hacet namazını akşam kılabilirim.işteyim şuan...

sanırım sıra bana gelmiş...hacet namazını akşam kılabilirim.işteyim şuan...

öylemi farmasi bana mesaj atmışta bilgi almak için geldim bende...pudranın eksiği varsa ben alabilirim kızlar
yok donukpudraya henüz başlamadık o regl bittikten sonra hacet namazı kılacak sonra başlayacağız öyle değil mi ?

öylemi farmasi bana mesaj atmışta bilgi almak için geldim bende...pudranın eksiği varsa ben alabilirim kızlar
pardon haberim yok en son neye karar verildi bildiğim kadarıyla donukpudranın eşi kılacaktı ama en son ne oldu bilmiyorum.... valla sayı bitti ama benm sayıdan sende katılmış ol diye verebilirim sen nasıl istersen bu işlerde ne kadar çok katılan olursa o kadar iyi olur bir bakarsın senn dilek kapın açık olur senden dolayı kabul olur :)

Arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun..
Bu mübarek günde Rabbim ne muradınız varsa versin.
"ah" ettiğinizde hızır gibi yetişsin yardımınıza.. Semaya açılan ellerinizi boş döndürmesin.
Burda birbirini tanımayan insanların birbirlerine dua etmeleri beni çok etkilemişti bu vesileyle girmiştim topiğe.
Güzel yüreğinizle tertemiz dualar ettiğiniz için teşekkür ederim.
Hanelerinizden huzur ve sağlık eksik olmasın.

ayy emin olamadım dün b aşlayamadım giremedim de buraya neyse bu gece bitiririm inşallah saol canım sennde Allah dualarımızı kabul etsin

yok donukpudraya henüz başlamadık o regl bittikten sonra hacet namazı kılacak sonra başlayacağız öyle değil mi ?

donukpudraya başladık kızlar

eşi kılacaktı hacet namazını

ayrıca hacet namazlarınızı teşbihten önce ya da sonra kılmanız farketmiyor
başkasına kıldırmanız da farketmiyor

dün iyice bu konuyu araştırdım bilginize

kızlar DONUK PUDRA arkadaşımızın dileği için 16641 ya latif paylaşımını başlatıyoruz
öncelikle 2 rekat hacet namazı kılıp niyetlenmen gerekiyor canım
bizler paylaşırız
öncesinde DONUK PUDRA arkadaşımızın gönlünden geçen dilek için diyebilirsiniz
10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz
DİLEK İÇİN 16641 YA LATİF LİSTESİ

1- debusi
2. farmasi 2000
3.özgem 1641
4. ağustos
5. trksng 1000
6. poeticry 1000
7. berirem
8.hytdnze
9.eyey
10.asmunikal
11.zytn-lmn
12. gupse 500
13. dertligelin 1000
14. donukpudra
15. miskamber
16. Cutemom
17. gsx
18.tuce tuce 2000
19. kalemero 2500
20. snowyy 5000
-------------------
kalan 0

GÜNCEL

tamam canm teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…