Namaz ile Dileklerimiz Kabul Olsun

Dağılmayalım ilk arkadaş için okuduk ta bi ikinci arkadaşın listesini yapamadım. Eğer liste isini devralabilirsen mutlu olurum. Beceremedim zira ben :/
kuzum ben lsiteyi düzenledim. ben aslında düzenlemekten bahsetmiştim.
takip etmek isterdim. ama okumayan arkadaşlar olursa ben sorumluluk almak istemem.
zaten gelen gidende pek yok

kuzum ben lsiteyi düzenledim. ben aslında düzenlemekten bahsetmiştim.
takip etmek isterdim. ama okumayan arkadaşlar olursa ben sorumluluk almak istemem.
zaten gelen gidende pek yok
İlk arkadaş için okuma yapanları işaretleyim bende.
Saolasın. takip işi nasıl halletcem onu düşüneyim bu kadar zor olcağını düşünememiştim. eski msjlara döneyim ben

İlk arkadaş için okuma yapanları işaretleyim bende.
Saolasın. takip işi nasıl halletcem onu düşüneyim bu kadar zor olcağını düşünememiştim. eski msjlara döneyim ben
ayatel kursi okumak başta salavat okumak iyi olru canım. ben ara ara yardım ederim yne sana ama sorumluluk almak istemiyorum. birinin hakkı geçsin istemem

Selam Arkadaşlar. Dualarımız günlük okunmaktadır.
Geçen hafta yapılan duanın takibi yapılmadığı için baştan alıyorum. kusura bakmayın olur mu? hak geçmesin :KK43:

Sıra Cerkezpsase Cerkezpsase

Önce 2 rekat Allah rızası için namaz kılıyoruz.
Namaz ardından arkadaşımızın(kendimizin) dileğinin kabulune niyetlenip dualarımıza başlıyoruz.

10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez estağfrullah çekip
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
25 defa ''Estağfirullahel Azim''
3 defa Fatiha Suresi
3 defa İhlas Suresi
3 defa İnşirah Suresi
1 defa Nasr Suresi
3 defa felak Süresi
3 defa kevser
11 adet Ayetel kürsi.(ıra kendisinde olan kişi 11+4 adet okuyacak. amaç 70e tamamlamak)
5 defa ''Allahumme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve ashabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike Ya Gafur Ya Rahim Ya Latif Ya Erhamerrahimin''

Hepsi bitince tekrar niyetimiz için dua edip ''Rızai ilahine bıraktım. Amin.'' dedikten sonra huzurla Rabbimize güvenip rahatlıyoruz.
:KK66:
Rabbim peygamber efendimiz güzel hatrı için dualarımı kabul etsin.
Elimizi açıp amin dediğimiz dualarımı kabul etsin.

Cerkezpsase Cerkezpsase
GirLookingForLove GirLookingForLove +
B BEYBISIM
M maviduvar1 +
Y yesil_zeytin_ +
segazel segazel +
_Simurg_ _Simurg_ +

1- Cerkezpsase Cerkezpsase Duam: Tek istediğim eğer gönlümdeki kişi (ayrıldığım nisanlim) hayırlısı ise gerı dönmesi, değil ise karşıma hayırlı bir kısmet çıkması. .. Allah hepinizden razı olsun
2- GirLookingForLove GirLookingForLove Duam: Allahım tez zamanda bana gönlümden geçtiği gibi hayırlı bir iş nasip eyle ve gönlümdeki insanla hayırlı bir evlilik yoluna çıkmayı nasip eyle. Amin
3- B BEYBISIM Duam: Adım Zeliha Allah im en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip eyle amin
4- M maviduvar1 Duam:Bi kaza geçirdim. Vücudumda bazı yaralar var. Bu yaraların iz bırakmadan bir an önce iyi olmasını diliyorum Rabbimden. Eski halime dönmek istiyorum.
5- Y yesil_zeytin_
6- segazel segazel
7- _Simurg_ _Simurg_ Duam: Borçlarımızı kolaylıkla bitirip,en hayırlı şekilde ve en hayırlı yerde kolaylıkla yuvamızı kurmak istiyorum

İlk msja kopyaladım ordan alıp alıp takip edebilirim listemizde aksamaz böylelikle. Çokta zor değilmiş :KK70: ,

* Cerkezpsase Cerkezpsase için eksikler
Cerkezpsase Cerkezpsase
B BEYBISIM

Sıra GirLookingForLove GirLookingForLove
Namaz ardından arkadaşımızın(kendimizin) dileğinin kabulune niyetlenip dualarımıza başlıyoruz.

10 kez allahuekber
10 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
3 defa Fatiha Suresi
3 defa İhlas Suresi
3 defa İnşirah Suresi
1 defa Nasr Suresi
3 defa felak Süresi
3 defa kevser
11 adet Ayetel kürsi.(ıra kendisinde olan kişi 11+4 adet okuyacak. amaç 70e tamamlamak)
5 defa ''Allahumme salli ve sellim ve barik ala men aleyhissalatü vesselam ve ala alihi ve ashabihi ve etbaihi bi adedi halkike rızai nefsike ve zineti arşike ve midadi kelimatike Ya Gafur Ya Rahim Ya Latif Ya Erhamerrahimin''

Hepsi bitince tekrar niyetimiz için dua edip ''Rızai ilahine bıraktım. Amin.'' dedikten sonra huzurla Rabbimize güvenip rahatlıyoruz.

Cerkezpsase Cerkezpsase
GirLookingForLove GirLookingForLove
B BEYBISIM
M maviduvar1
Y yesil_zeytin_
segazel segazel
_Simurg_ _Simurg_

1- Cerkezpsase Cerkezpsase Duam: Tek istediğim eğer gönlümdeki kişi (ayrıldığım nisanlim) hayırlısı ise gerı dönmesi, değil ise karşıma hayırlı bir kısmet çıkması. .. Allah hepinizden razı olsun
2- GirLookingForLove GirLookingForLove Duam: Allahım tez zamanda bana gönlümden geçtiği gibi hayırlı bir iş nasip eyle ve gönlümdeki insanla hayırlı bir evlilik yoluna çıkmayı nasip eyle. Amin
3- B BEYBISIM Duam: Adım Zeliha Allah im en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip eyle amin
4- M maviduvar1 Duam:Bi kaza geçirdim. Vücudumda bazı yaralar var. Bu yaraların iz bırakmadan bir an önce iyi olmasını diliyorum Rabbimden. Eski halime dönmek istiyorum.
5- Y yesil_zeytin_
6- segazel segazel
7- _Simurg_ _Simurg_ Duam: Borçlarımızı kolaylıkla bitirip,en hayırlı şekilde ve en hayırlı yerde kolaylıkla yuvamızı kurmak istiyorum

Devam etmemize çok sevindim kızlar. Bu şekilde birbirimize dua etmek çok hayırlı bir şey. Lütfen gelin, bırakmayalım. Her gün birimize dua etsek her hafta dualarımız tekrarlanmış olur. Müminin mümin kardeşine ettiği dua kadar güzel bir dua var mı? Duaya çok ihtiyaç duyduğumuz zamanlardayız. Rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin.

Devam etmemize çok sevindim kızlar. Bu şekilde birbirimize dua etmek çok hayırlı bir şey. Lütfen gelin, bırakmayalım. Her gün birimize dua etsek her hafta dualarımız tekrarlanmış olur. Müminin mümin kardeşine ettiği dua kadar güzel bir dua var mı? Duaya çok ihtiyaç duyduğumuz zamanlardayız. Rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin.
Benim beceriksizliğimden son bulacaktı ama kurtardık durumu :KK70:
Dediğin gibi mümin kardeşten gelen dua günahsız ağızdan çıkan dua gibi olurmuş. İnş hakkımızda hayırlıya döner dualarımız bize bu vesileyle nasip olur.

Valla bende çok üzülmüştüm bana dua eden birkaç kişi yorum yaptı ama konu kapandı diye akşamları girip bakıyordum canım saol. Keşke daha kalabalık olabilsek

10 kez allahuekber
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
3 defa Fatiha Suresi
3 defa İhlas Suresi
3 defa İnşirah Suresi
1 defa Nasr Suresi
3 defa felak Süresi
3 defa kevser
11 adet Ayetel kürsi.(sıra kendisinde olan kişi 11+6 adet okuyacak. amaç 70e tamamlamak)

Cerkezpsase Cerkezpsase
B BEYBISIM
@Papatya(mazeretli)
Y yesil_zeytin_
segazel segazel
_Simurg_ _Simurg_

5- Y yesil_zeytin_
6- segazel segazel

Ben şuan hastayım. Acaba bu durumda ne okunabilir kızlar salavat falan demişsiniz sanırım ama net bir uygulama verse biri bana iyi olur :-) içimizden geldiği gibi mi dua edelim okuyabileceklerimiz doğrultusunda ?

10 kez allahuekber
10 kez la ilahe illallah
10 kez salavat
3 defa Fatiha Suresi
3 defa İhlas Suresi
3 defa İnşirah Suresi
1 defa Nasr Suresi
3 defa felak Süresi
3 defa kevser
11 adet Ayetel kürsi.(sıra kendisinde olan kişi 11+6 adet okuyacak. amaç 70e tamamlamak)

Cerkezpsase Cerkezpsase +
B BEYBISIM
@Papatya(mazeretli)
Y yesil_zeytin_
segazel segazel
_Simurg_ _Simurg_ +

5- Y yesil_zeytin_
6- segazel segazel
7- _Simurg_ _Simurg_ Duam: Borçlarımızı kolaylıkla bitirip,en hayırlı şekilde ve en hayırlı yerde kolaylıkla yuvamızı kurmak istiyorum.

X