16. Haftadan sonra cinsiyet değişikliği yaşayan oldu muuuu

Sorma onu hiç ben pazartesi günü gitmişdi klinika tıklım tıklımdı o gün berki 100 kültaj yaptılar hepside oncesi sonrası untrasona girdi, bana kızdı niye hamileler pazartesi gelirki ya üstelik hamilelerin üçretini devlet karşılıyor, cinsiyete ayrı para isdedi bende sonrada başım ağıryor falan dedi cok sinirlenmişdim.

Doktorun boyle tersleme gibi bir hakki yok Türkiye'de degilsin sanirim canim..Normalde ekstra ücret istenemez özelde olsa.

Doktorun boyle tersleme gibi bir hakki yok Türkiye'de degilsin sanirim canim..Normalde ekstra ücret istenemez özelde olsa.
Turkiyede değilim burda hamilelerin rutin kontrolnu devlet karşıkıyor bazıları 8 defa kontrol olurken bazilari 4, 18 haftadada 2 kontrolum du benden cinsiyeti için para isdedi, tersledi falan bende bir şey demedim nede olsa detaylı untrason cok önemli kızdırsam iyi bakmaya bilirdi, vs işde bende altdan aldım.

Bebegin icin en iyi olani yapmissin tabiki birsey demeyerek..senin az kalmis ins canim bir daha gidersen sorarsin bu sefer iyi haline denk gelirsen tabi

Bebegin icin en iyi olani yapmissin tabiki birsey demeyerek..senin az kalmis ins canim bir daha gidersen sorarsin bu sefer iyi haline denk gelirsen tabi
İnşallah canım bu sefer carşanba gidicem, haftanın ortası cok fazla kişi olmadığı için belki iygilenir doğru dürüst, Bende artı birşeyler almak isdiyorum isim düşünmek, en iyi ismi koymak isdiyorum.

Aaaa şaka gibi . Peki özele mi gidiyorsunuz devlet hastanesine mi ve daha önceden kesin kız mı demişlerdi yoksa yuvarlak bir şekilde kız olabilir tam göstermiyor vs mi demişlerdi

Erkek olduğunu 30. Haftalarda mı öğrendiniz

Biraz şaşırdım da k.bakmayın çok soru sordum. Gerçi olabiliyor böyle yanılmalar işte siz süper bir örneksiniz . Çıplak gözle değil ki ultrason cihazından bakıyor çocuğa sonuçta

16. Hafta mı değişiklik... 28. Haftalık erkek çocuğuma 2 farklı doktor kız dedi yahuuu

Sanırım bende oluyor erkek dendi sürekli şimdi kız çıktı kafa trilyon dengeler şaştı bakalım nasıl doğacak sıpa

Detaylı ultrasona girsin mi canım, orda bakıp kesin kız dedilerse kızdır diycm ama belli de olmuyor vallahi bir arkadaşımıza da 28 haftalıkken kız demişler erkekmiş meğerse baksana

Hayır öz
arkadaslar 11 haftadan itibaren iki tane farklı özel doktara gittim birisi üni. Hastanesinde özel bölümünde docentti diğeri özel klinik uzman doktordu hep erkek denildi renkli ultrasonda ki doktorum da erkek olduğunu söyledi lakin hamileliğimin son dönemlerinde farklı bir sıkıntıdan dolayı farklı bir özel hastaneye gittim oda kız bu çocuk kız demezmi ben şok nasıl olur dedim erkek demişti diğer doktorum üstelik biri de docentti dedim kız olduğunu ısrarla belirtti neyse ertesi gün dayanamayıp farklı bir hastaneye daha gittim oda kız dedi ama Benin oğlum oldu Rabbim bağışlarsa da 6 aylık olacak... Rabbim sizlerede hayırlısıyla kucağınıza almayı nasıp etsin. Renkli ultrason da yanılma payı olmuyor sabredin ve ona güvenin

Anladım canım maşallah Allah bağışlasın yavrunu inş . Evet ben ayrıntılıya girmedim henüz girmeme de nerdeyse 3 hafta var sabırsızlandığım için değil tabii ki herşeyin hayırlısı . Sadece insan bilmek istiyor ona göre hazırlanmak istiyor .

Detaylı ultrasona girsin mi canım, orda bakıp kesin kız dedilerse kızdır diycm ama belli de olmuyor vallahi bir arkadaşımıza da 28 haftalıkken kız demişler erkekmiş meğerse baksana
Daha girmedim canım 14 mayısta gireceğim. Gösterirse orda anlaşılır ama göstermezse orda da belli olmaz :) yani süprizli bir bebek olcak sanırım

Hayırlısı inş Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin canım peki daha önceden 16 haftada 12 haftada falan erkek dediler sanırım. 20. Haftada farklı bir doktora mı gittin de kız dedi yoksa aynı doktor mu " aa net görüyorum kız bu " falan mı dedii .

Daha girmedim canım 14 mayısta gireceğim. Gösterirse orda anlaşılır ama göstermezse orda da belli olmaz :) yani süprizli bir bebek olcak sanırım

Başka doktora gittim canım kendi doktoruma cuma gidip sorcam meraktan doktor kız bu dedi nasıl yaa dedim erkek demişlerdi hayır kız%100 dedi (bende gördüm sanırım kız pipimiz yoktu) cuma yeniden baktırcam (gönlümden sağlıklı huzurlu olması geçiyor ilk bebek olunca başka birşey geçmiyor cidden)

Cuma gittiğinde buraya da yaz canım merak ediyorum ne diyck kendi doktorun

Canım ben senin resmi telefona bile kaydetmiştim biliyor musun o kadar kıza emindim ki dedim nicki unuturum 1ay sonra bakıcam resmen kız yani affedersin ikiye ayrılmış dış dudak diyorlar hiç şaşırmadım

Eklentiler

• Screenshot_20180430-141819.png
    182,5 KB · Görüntüleme: 394
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…