16 aralığı bekleyen arkadaşlar, gelin belirtilerimizi paylaşalım..

ay ben dayanamıcam iş çıkışı kan testi yaptırmaya gidiyorum delikafadulden hamileysem akşam eve gidince haber veririm kızlar.

Ay kiz haber versene merak ettim....vallah sende birseyler olursa bende umutlanirim ha:lepi:...ay insallah bebis bizimlesindir yaaaaaa

sLm arkadaşlar. Adet tarihine 2-3 gün kala hamile olup ama hiç akıntısı olmayan ve belirtileri yaşamayan var mı? Yani çok belirgin özellikler. Akıntı, karın ağrısı vb. Yani illa bi hamilelikte akıntının olması şart mı? Bu konuda tecrübesi olanlar cvplarınızı bekliyorum. Herkese çok teşekkürler.

kızlar dün kan testi yaptırdım ve sonuç kocaman bir sıfırrrrrrrrrr :sinifsinif: ben artık bu belirtilere falan bakmıyorum. bu ay kesin hamileydim bence ama demekki beynimiz bize cok güzel oyunlar oynayabiliyor. cok dinlemeyin kendinizi. belirtilere cok takılmayın. hepsi koca bir yalan :1no2:

Canım üzme kendini sakın, inşallah önümüzdeki aya rabbim ümitlerini boşa çıkarmaz, çok takma kafana, biliyosun bu işte herşeyden önemli senin psikolojin, hayırlısı ne zamansa ozaman gelir meleğin hiç merak etme, aslında hepimizin de ne zaman meleğine kavuşacağı belli, alnımıza çoktan yazılmış, ne kadar uğraşırsak uğraşalım boş, vakti zamanı geldiğinde olacak herşey...Ben artık oluruna bıraktım, hiç kendimi dinlemiyorum zemuszemus

sidelya önümüzdeki ay ovilasyon testi kullanabilirsin..üzülme canım inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın.. geçen ay bende kesin hamileydim diyodum.. hemen hemen bütün belirtileri yaşadım.. tabiki psikolojikk.. şuan benim hiçbir belirtim yokk.. eğer bu ay olmazsa test almayı düşünüyorum..

meraba kızlar bende 15 aralığı bekliyorum.inş. bu ay tutmuştur, Rabbim banada tüm isteyenlerede tez vakitte hayırlı evlatlar versin.Amiiiiinnnnnnnn.

kızlar belirtilere fazla takılmayın derim.ben yıllardır her ay bütün hamilelik belirtilerini yaşıyorum hepside psikolojik.kendimizi çok fazla dinliyoruz bütün mesele bu.

haklısın canım.. bende bu ay elimden geldiğincee belirtileri takma işini abartmamaya çalışıyorum..

iki günüm var geçmesine hiç bir belirti yok, olsada olmasada farketmez benim için..

miğde yanması ve sürekli idrara çıkmak belirtimidir bilmiyorum.

günaydın şenay.. demek ki bebiş düşüyosunuz?? araştırmalar başlamış .)

evet canım evliliğimde 4.seneye girdim 1,5 aydır istiyoruz ama tık yok acaba diyorum bi doktora gitmem gerekiyormu hamile kalmadan önce

iki günüm var geçmesine hiç bir belirti yok, olsada olmasada farketmez benim için..

miğde yanması ve sürekli idrara çıkmak belirtimidir bilmiyorum.

canım mide yanmasından emin değilim fakat sık idrara çıkmak bi belirti..

canım tesekkur ederim. her ay üzmeyeceğim kendimi diyorum ama elde değilki. gerçi alıştım 2 yıldır. eskisi kadar acıtmıyor. oluruna bırakman cok güzel. bende karar aldım bu aydan itibaren hiç takmıcam inşallah kafamçokkarıştı

canım ovulasyon testlerini de denedim. preseed de kullandım. tarcın çörekotu bal. neler denemedimki. yumurtlamam her ay düzenli ama. yumurtladığım günleri kolayca anlıyabiliyorum. bunu da ovulasyon testleriyle desteklemiştim. herşey ok ama bebiş yok yok yok . Allahım ne zaman isterse o zaman olacak yapacak hiçbişe yok malesef. senağlama 2010 da aşılama işine girişeceğim. bu ay da tutmassa bi üst aşamaya gececeğim artık

evet canım evliliğimde 4.seneye girdim 1,5 aydır istiyoruz ama tık yok acaba diyorum bi doktora gitmem gerekiyormu hamile kalmadan önce

bence gitmelisin canim bende bebek karari verdigimizde gitmistim doktora yumurtaliklarinni felan kontrol ediyolarr

canım bende 3,5 yıl evliyim.. geçen ay ilk denemizdi olmadı.. ben hamilelik öncesi kadın doğum dr.na gittim.. tahlillerimi yaptı, kontrol etti.. bence gidebilrsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…