16 aralığı bekleyen arkadaşlar, gelin belirtilerimizi paylaşalım..

sidelya kolay deil beklemek haklısın.. ama allah ne zaman nasip ettiğiyse bebişi, o zaman yaşıycaz o duyguyu...

teşekkür ederim evaa cım bilgilendirmen için :)

idrarda gebelik testi günüm geçmeden baksam kesin sonuç vermez sanırım değilmi kızlar

aslında geçmesi daha iyi diyolar.. kesin sonuç için.. fakat çoğu insan sabırsızlandığı için 2-3 gün önceden ögrenen hanımlar var..

kızlar dün kan testi yaptırdım ve sonuç kocaman bir sıfırrrrrrrrrr :sinifsinif: ben artık bu belirtilere falan bakmıyorum. bu ay kesin hamileydim bence ama demekki beynimiz bize cok güzel oyunlar oynayabiliyor. cok dinlemeyin kendinizi. belirtilere cok takılmayın. hepsi koca bir yalan :1no2:

Ah canim üzülme, evet kendimizi dinmlemeyelim daha ii olacak...

öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar,
benimde günüm 11 aralık.kısaca kendimi tanıtıyım;5 yıllık evliyim,2 yıldır bebek istiyoruz ve hiç hamile kalamadım.hiçbir sorunumuz yok ama olmuyo.bi aşılama yaptırdık geçen martta tutmadı.ovulasyon testi de kullandım, ateş te ölçtüm aylarca, yumurtlamamı belirtilerinden de anlıyorum ama yine de olmuyoor.kısmet artık Allah hayırlısını versin hepimize.
şimdi belirtilerime geliyim, bu ay paylaşmak istedim.yine tutmamıtır ama umut işte.
9-10 gündür göğüslerim dolgun ve dokununca acıyor
yine 10 gündür yumurtalıklarımda şişdetli batma var, ama son bikaç gündür daha çok ağrıya dönüştü
akıntım pek yok, bugün oldu biraz
ama 1 haftadır acayip acıkıyorum ve bişey yemezsem midem bulanıyor
1 haftadır çok üşüyorum, gece sabaha karşı sıtmalanıyorum,ayaklarım üşüyor ateşim de gün içinde 36,7-36,9 civarında.(ama zaten adet öncesi herkezin yüksek olur)
yüzümde normalde adet öncesi çıkan sivilce henüz görünürde yok.
çok hafif 2 gündür başım dönüyor
bide geçen pazar test yartıp dayanamayıp, erken mi bilmiyorum ama negatifti ( yaklaşık 6 gün varken adetime)

biliyorum arkadaşlar cuma sabahı kısmetse kırmızıları görücem yine ama yazmak istedim; ilk defa böyle uzun yazıyorum belki uğur getirir :)

Rabbim tüm hamişlerimizi hayırlısıyla tamamına erdirsin, hepimizi de hayırlısıyla evlatlarımıza sağlıkla sıhhatle kavuştursun inşallah:Saruboceq:

aayy çok uzun yazdım yine çoştum kızlar kusura bakmayın:sm_cool:

merahaba ilk mesajım olcak sitede umarım doğru yere yazıyorumdur. benim de 13 aralıktı sözde ama dün kahverengi bugün de kırmızıyı gördüm:) benim ilk denemem aslında hemen olmayacağını biliyodum ama yine de umutlanıyo insan... bilmiyorum stresten mi acaba erken geldi bu ay... neyse önümüzdeki aylarda olur inş

öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar,
benimde günüm 11 aralık.kısaca kendimi tanıtıyım;5 yıllık evliyim,2 yıldır bebek istiyoruz ve hiç hamile kalamadım.hiçbir sorunumuz yok ama olmuyo.bi aşılama yaptırdık geçen martta tutmadı.ovulasyon testi de kullandım, ateş te ölçtüm aylarca, yumurtlamamı belirtilerinden de anlıyorum ama yine de olmuyoor.kısmet artık Allah hayırlısını versin hepimize.
şimdi belirtilerime geliyim, bu ay paylaşmak istedim.yine tutmamıtır ama umut işte.
9-10 gündür göğüslerim dolgun ve dokununca acıyor
yine 10 gündür yumurtalıklarımda şişdetli batma var, ama son bikaç gündür daha çok ağrıya dönüştü
akıntım pek yok, bugün oldu biraz
ama 1 haftadır acayip acıkıyorum ve bişey yemezsem midem bulanıyor
1 haftadır çok üşüyorum, gece sabaha karşı sıtmalanıyorum,ayaklarım üşüyor ateşim de gün içinde 36,7-36,9 civarında.(ama zaten adet öncesi herkezin yüksek olur)
yüzümde normalde adet öncesi çıkan sivilce henüz görünürde yok.
çok hafif 2 gündür başım dönüyor
bide geçen pazar test yartıp dayanamayıp, erken mi bilmiyorum ama negatifti ( yaklaşık 6 gün varken adetime)

biliyorum arkadaşlar cuma sabahı kısmetse kırmızıları görücem yine ama yazmak istedim; ilk defa böyle uzun yazıyorum belki uğur getirir :)

Rabbim tüm hamişlerimizi hayırlısıyla tamamına erdirsin, hepimizi de hayırlısıyla evlatlarımıza sağlıkla sıhhatle kavuştursun inşallah:Saruboceq:

aayy çok uzun yazdım yine çoştum kızlar kusura bakmayın:sm_cool:

catdog canım 3,5 yıllık evliyim bende.. bu 2. ayımız sanırım bu ayda yok hissetmiyorum pek bişi.. keşke bu kadar beklemeseydik diyorum.. ama bizim için doru zamanda bu aslında.. belirtilerin inşallah artarak devam eder ve hamilelikle sonuçlanır..
bazı arkadaşlardan dinliyoruz ilk ayda hamile kalıyo bunun yanında 10 yıldır çocuk istiyo olmuyoo.. nasıl bir yol bilmiyorum.. allahım hiç kimse aratmasın.. umarım bizde çok güzel anneler oluruz..

merahaba ilk mesajım olcak sitede umarım doğru yere yazıyorumdur. benim de 13 aralıktı sözde ama dün kahverengi bugün de kırmızıyı gördüm:) benim ilk denemem aslında hemen olmayacağını biliyodum ama yine de umutlanıyo insan... bilmiyorum stresten mi acaba erken geldi bu ay... neyse önümüzdeki aylarda olur inş

cnm bende yeniyim bu sitede.. geçen ay bebiş istemeye başladık.. forum forum dolaşmaya başladım.. okudum okudum..belirtileri ögrendim aşağı yukarı :):) umarım ögrenmekle kalmaz yaşarız.. bende senin gb sanki hemen olucak sandım geçen ay resmen hamileyim diyodum kendimee.. ama olmadı..

evaa ben şimdiye kadar hep ertelemiştim aslında. uzun süre hap kullandım korunmak için. etraftan çok şey duyuyorum hapı bırakınca hemen olmaz diyolar. kendimi de birden çok kaptırmak istemiyorum. aslında bu kadar hevesli olduğumu da bilmiyodum:))) hep daha erken derken birde baktım yumurtlama günü hesaplamaya çalışıyorum:)) ben bile kendime şaştım kaldım :bbo:

seninle aynı duyguları paylaşıyorum bizde 3,5 yıl istemedikk.. zamanı var dedik.. şimdi nasıl olduysa birden gelişti.. coştum resmen içimde ne annelik hisseleri besliyomuşum meğer :):)

gunaydin kizlar dayanamadim sizinle bisey paylasmak istiyorumm.bi kac gundur pozitif idrar testi topiginde dolasiyordum ve baktimki bazilarinin 11 12 13 gunlerde bile pozitif ama silik cizgi gorenler var dayanaamadim bende yaptim esimede gosteerdim hatta benimde ikinci cizgim cok silik bi sekilde varla yok arasi ama dikkatlice bakildiginda gorebiliyosunn dua edin benim icin nolurr....

gunaydin kizlar dayanamadim sizinle bisey paylasmak istiyorumm.bi kac gundur pozitif idrar testi topiginde dolasiyordum ve baktimki bazilarinin 11 12 13 gunlerde bile pozitif ama silik cizgi gorenler var dayanaamadim bende yaptim esimede gosteerdim hatta benimde ikinci cizgim cok silik bi sekilde varla yok arasi ama dikkatlice bakildiginda gorebiliyosunn dua edin benim icin nolurr....

inş istediğin gibi olur herşey canım
bende geçende burda okumuştum psikolojikde olabiliyomuş diye eşime söyledim şimdi oda bana kızıyo kendine çok yükleniyorsun rahat ol biraz diyo ama olmuyo yapamıyorum

Slm arkadaŞalr benım sat 19 ama bugÜn pembe kanamam oldu bu nedır bılenınız varmı yumurtam ÇatlamamıŞtı p.tesı doktora gıttım

kızlar ben de 15 aralığı bekliyorum heyecanla. bakalım neler olacak...

Benim birazcik mide bulantim var, o da devamli kahve ictigimden olabilir:) hehehe!
Insan beyni acayip birsey, ne kadar cok okursaniz belirti aynisini yasiyorsunuz. Hatta belki bilirsiniz bazen erkekler de yalanci hamilelik yasiyor (yani bilimsel olarak kanitlanmis), karisindan dolayi:)
Ondan olacagina birakmak lazim.
Bir de herkes belirti yasamayabilir, hatta benim 3 sene once gebeligim olmustu ama sonlandirdik. Ordan 7 hafta gecmisti anlamamistim. Simdi dusunuyorum da sadece 5-6 hafta gibi hassaslasti burnum ve yemek yiyememeye basladik bulanti yuzunden, ondan zayifladim 3-4 kilo kadar. Dedigim gibi kisine gore degisiyor.
Bakalim bu sefer neler yasayacagim. :)

canım inşallahh hamilesindir.. 1-2 gün sonra tekrar yaparsın.. silik daha çıksa hamilelik var diyolar...

X