16 aralığı bekleyen arkadaşlar, gelin belirtilerimizi paylaşalım..

zaten beklersin gelmez, bazen hiç ummadığın bi zaman olur.. kuzenim 6 aydır bebek istiyodu 1-2 geçsin test yapardı.. her seferinde negatif.. en son yapmıcam artık nasıl olsa illa gecikiyo dedi.. meğer hamile kalmış o ay..

aminn insallhhhh hepimizz alirizz dualarim sizinle birbirimize dua edelimmm canlarimmm

Valla öyle yaa, insanın kendi için ettiklerinden çok başkası için ettiği dualar kabul olurmuş, bu foruma takılmaya başladığımdan beri kendimle beraber burda bebek isteyen herkes için de dua ediyorum ben, inşallah Allah isteyen herkesle beraber bize de verir canlarım, beklemek zor iş, Allah hepimize sabırlar versin, tez zamanda hepimizi meleklerine kavuştursun inşallah :Saruboceq:

ayni durum bizdede oldu bu 2 aydir 3 arkadasim hamile kaldi bi tanesi 2 yildir istiyor adeti baya gecti test yapmadi ve hamieymis digeri habersiz kaldi daha dusunmuyoalrdi bi taneside istiyordu ilk ayda hamile kaldi sans isi allah isteyen herkeze bekletmeden versin insallahhh

kizlar benim cikmam lazim ise gidicem hepinizi optum dualarim sizlerle hamile arkadaslarimada diycem bizim icin dua etsinlerr hadii optumm hepiniziii

ben de 16 aralık ı bekliyorum arkadaşlar ama pek belirti yok.sadece karnım bazen ağrıyor ama psikolojik olabilir emin değilim.daha önce ağustos ayında hamile kalmıştım,5 haftalıkken düştü.ozaman mesela göğüslerimde ağrı ve beyaz akıntı olmuştu ama belirtiler için daha erken mi acaba.

benimde 16 aralık ama erken yumurtladım sanırım adet günüm 13ü oluyor. bende de baya belirti var bu ay. 2 gün önce yani ilişkiden 1 hafta sonra açık kahverengi bir lekelenme yaşadım.umarım yerleşme lekesidir. yumurtlamadan 2 gün sonra ise göğüslerim şişti hala acıyor. mide ekşimem ve yanması ayrıca bulantı da var kaydirigubbakcemile ne cok belirti saydım . bu ay da kalmadıysam artık yuh bana kızlar

sidelya selamm :):) bende de mide ekşimesi ve yanma var.. arada olur gerçi bende.. ama bu geçen ay olsaydı benim için kesinlikle bir belirtiydi .)) geçen ay kesinnn hamileyim diyodum.. fakat bu ay daha temkinliyim :):) oladabilir olmayadabilir..

allah bi daha göstermesin canım... benimde merak ettiğim bu.. belirtiler için daha erken mi yoksa şuan belirtileri yaşamamız mı gerekiyoo..

benim midemle ilgili hiç sorunum olmaz. bu ay baya ümitlendim o yüzden. yemeği yedikten sonra şişkinlik ekşime ve bulantı oluyor. senin adet tarihin ne zaman

inaşşalahh hamilesindir canım.. güzel haberlerini alırız..
benim geçen ay 16.sında olmuştu.. ya bir gün önce, ya o gün yada 1 gün atlar çok şaşmaz..

canım Allah isteyen herkese versin inşallah. yarın dayanamayıp kan testi yaptırabilirim. doktora gideceğim baska bi nedenden dolayı. bu arada yaptırabilirim :))

yaptırma şansı varsa yaptır bence.. hamilelik varsa erkenden mutluluğunu yaşarsın .))

ben 17 araligi bekliyorum...insallah birseyler olur kizlar......

ay kiz bende ayni oldum senin gibi, yumurtlama gününde migde bulantisi, bas agrisi, migde yanmasi oldu...adetimden sonrada lekelenmeler yasadim...aman insallah bebis bizimledir, insallah Allah'im...ama umutlanmakta istemyiorum, hayal kirikligi istemiyorum...:1closedeyes:

diyorum ki su hamilelik topiklerine girmeyeyim, duramyiorum yinede yaaaaaaa

ay ben dayanamıcam iş çıkışı kan testi yaptırmaya gidiyorum delikafadulden hamileysem akşam eve gidince haber veririm kızlar.

su bende her ay adet öncesi gögüslerimde acı, şişme, ağrı oluyoo o yüzden anlayamıyorum

Benim de aynen oyle, belirtiler adet oncesiyle ayni. Cidden beklemek lazim, ama daha var cok ya, 10 gun once de belirti olup olmamasi tartisilir. Kisiden kisiye degisiyor galiba bu.
Hatta bazilari adet kanamasi olmaya devam ediyormus, gerci adet kanamasi gibidegil, daha az ve duzensiz ama bazen insanlar bunu karistiriyorlarmis.
Neyse ben de kafalari karistirmayayim:)

Ovulasyon testi ise yararsa, soyler misin,ben de kullanayim. Obur turlu cok stres yapiyorum, boyle 6-7 gun robot gibi oluyoruz. En azindan boyle 2-3 oluruz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…