16.641 YA LATİF OKUMASİ

Bu arada etiket bildirimleri hiç gelmiyor :/
benım dahıl oldugum gruplardanda bana gelmıyor sıtenın genel bır sorunu sanırım yoksa etıketlemelerımde bır sorun yok hergun sayfaya bakmak gerekıyor alıskanlık olunca pek etıkete ıhtuyac olmuyor ama unutuyorsanız konuyu takıbe alırsanız ordanda uyarı gelır

500 aldım Rabbim kabul etsin inşallah HAYIRLI CUMALAR
kalan : 4000

Kızlar yeni konu açtım tefriciyye ye basladim yardıminiza ihtiyacım var eğer isterseniz sayfama yazar mısınız?

Ben yardimci olmaya calisayim:) Suan sirada olan arkadasimiz icin okumaya basladigin an listeye yaziliyorsun. Bu siralama böyle devam ediyor yani suan 5 kisi daha okunduktan sonra senin icin okumaya basliyoruz:)
okuma sayısı belli değil galiba direk başlıyo muyuz canım yoksa bildirem gerekiyo mu birine

okuma sayısı belli değil galiba direk başlıyo muyuz canım yoksa bildirem gerekiyo mu birine
Sayi herkes istedigi kadar aliyor. Son mesaji takip et, kalan sayisi yaziyor misal kalan 13.000 sen 500 aliyorum deyip kalan 12.500 diye belirtmen gerekiyor. O Ozzgeee kontrol edip sayilari listeye ekliyor. Yeni biri okuyuncada ismini siraya yaziyor. Ayriyeten bildirim yapman gerekmiyor, okudukca yazarsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…