16.641 YA LATİF OKUMASİ

okuma sayısı belli değil galiba :KK35: direk başlıyo muyuz canım yoksa bildirem gerekiyo mu birine:KK22:

merhaba ilk sayfada herseyı yazdım aslında sayı aldıgınız anda lısteye eklıyoruz sure ve sayı kuramı yok kımın gucu neye yeterse burada amaç bu esmayı uzun sure bırakmadan vırd edınıp ıncelıklerınden faydalanmak o sıradada bır kardesımıze buyuk ebced degerınde okumus oluyoruz sayıyı aldıktan sonra kalan yazıyorsunuz ve okudum demenızı beklemıyorum ama okuyamazsanız yazmanız gerekıyorkı bırımız tamamlayalım kısının duası eksık kalmasın
bır kuralım var 1 hafta gırmeyenı cıkartıyorum

kaptinn kaptinn 8000 kaldı cnm genelde ben aldıgım sayıları ortaya degıl dırek lısteye yazdıgım ıcın lıstede yanlıslık var algısı oluyor ılk zamanlarda tereddute dusersen bılgın olsun
9500-1500=8000

@svd1910 cnm ıstegın uzerıne lıstenın senın yazdıgın zamandakı duzenıne gore dustum ben sayıları bgnku arkadasla bıttı yenıden katılacakmısın
bırde artık cok yogun olan haber versın pasıfe alayım ama boyle onceden sayı zor oluyor ınsanız bazen unutuyruz bazen okumayan pasıfe alınıyor ama kısı ona sayı almıs oluyor falan karısıyor
en ıyısı yogun olan pasıfe alın desın gelınce eklerız

X