16.641 YA LATİF OKUMASİ

Canım listemiz başlamış.
Benim de duâ topigim varya bildirim arada kaynamis
İlk arkadaşa okuyamadim.
Neyse ki yetistim artık okurum.

O Ozzgeee canım hemen başlamışsiniz.ben liste olussun diye bir iki gun beklersiniz sandim.haberim olmadı şimdi girdim gördüm.bende 1000 tane alıyorum.
hmbg canım hakkını helal et okuyamadim sana.haberim olmadı.
bugün bütün gün canım sıkkındi zaten.insaallah dualarimiz kabul olur.

Canım listemiz başlamış.
İlk arkadaşa okuyamadim.

olur öyle oturma zamanı diye birşey var takılmayın ben ufaktan başlayalım dedim ama sizde takdir edersinizki bazen çok hızlı ilerliyor bende başlattım dedim siz görene kadar falan alınır bi baktım bitmiş maşallah
zaten çok dikta kurallıda koymadım biliyorsunuz hani kimsenin kimseye gönül koyacağı bir liste değil bu gören gelir yoğun olan uğrayamaz başkası gelir ogün derken nasip olan zikreder duası okunan nasiplenir inşallah

Bana bildirim gelmedi canım. Şimdi gördüm liste oluştumu diye bakayım derken
1000 aldım
alıntılamada çok takılmayınca hiç gitmeyeceğini de düşünmedim cnm yoksa dürterdim biliosun şüpheye düştüklerimde öte tarafada ısrar gibiolur diye başladı yazmak istemedim başladık hadi Bismillah

Miyomim için 1.641 aldım canım. Allah kabul etsin inşaAllah. Seninle dua etmeye o kadar alismisim ki Allah senden razı olsun canımmmm.
Allah cümlemizden razı olsun canım benimmmm bende seninle okumayı özlemişim

Canım listemiz başlamış.
İlk arkadaşa okuyamadim.
dönüp dönüp okuyacağız Allah nasip ederse elbet onlarada okursun cnm üzülme

Anladım canım bu daha değişik ama güzel olmuş.
Çok iyi dusunmussun.
Bende o yüzden 500 aldım herkes nasiplensin diye.

Anladım canım bu daha değişik ama güzel olmuş.
Çok iyi dusunmussun.
Bende o yüzden 500 aldım herkes nasiplensin diye.
böyle bir liste vardı çok uzun zamanda okundu bende hep okurdum orada da serbestti müdavimleride vardı arada katılıp ayrılanlarda. O dönem o liste sayesinde hiç birakmadım gücüm neye yetiyorsa aldım ama bırakmadım. Sonra 1,1.5 ay kadar sonra ufak ufak hayatına kattıklarını hissediyosun herkeste tecellisi farklıdır bana mutluluk huzur verıyor maşallah mesela işlerin kolaylasıyor hani başlama, vesileler, başlayınca bitirme aklından birşeyi yapmayı geçirdiysen bir şekide yapıyorsun
yani bariz farkettiriyor kendini ben sayfayı aradım bulayım canlandırayım falan bulamadım,ben acayım olursa okuruz olmazsa kapanır napalım dedim :)İnşallah herkes okur faydalanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…