16.641 YA LATİF OKUMASİ

böyle bir liste vardı çok uzun zamanda okundu bende hep okurdum orada da serbestti müdavimleride vardı arada katılıp ayrılanlarda. O dönem o liste sayesinde hiç birakmadım gücüm neye yetiyorsa aldım ama bırakmadım. Sonra 1,1.5 ay kadar sonra ufak ufak hayatına kattıklarını hissediyosun herkeste tecellisi farklıdır bana mutluluk huzur verıyor maşallah mesela işlerin kolaylasıyor hani başlama, vesileler, başlayınca bitirme aklından birşeyi yapmayı geçirdiysen bir şekide yapıyorsun
yani bariz farkettiriyor kendini ben sayfayı aradım bulayım canlandırayım falan bulamadım,ben acayım olursa okuruz olmazsa kapanır napalım dedim :)İnşallah herkes okur faydalanır

Okurken bile içim titredi böyle bi huzur buldum mutluluk doldum.
Çünkü bende çok çok faydasını gördüm esmaların inanılmaz güzellikler kattı.
Hiç boş gecirmiyorum hep zikir halindeyim.
Günlük okuduğum esmalarim var.
Ya Latif okumuştum yine topikte.
Dönem dönem buluşuyoruz belkide bir işaret belkide günlük zikrime eklemeliyim :KK66: :KK66: :KK66:
Çok şükür Rabbim yaşattı.
Herkese de nasip etsin.
Çokkkk mutlu oldum burda olduğum için.
Rabbim nasip ettiği için Hamdolsun.

Fazla olmasında sorun yoktur bence canim sizin icinde sorun yoksa :)
Ben kendi adima takilmiyorum cnm tamam havas ve sayilar var elbet ama muammada var bu da bir gercek bilemiosunki oturup 100 bin okursun ama bir tanesi bir vakte bir saate bir kalbe denk gelir o yuzden ben illa o sayi diye takilmiyorum kendi adima nasipte fazla almak varmis olmasa zaten almazsin alamiyorsunda

O Ozzgeee canım senin için 1.641 aldım,kusurat ortadan kalksın. :) huzurun mutluluğun ailenin birliği dirligi artsın inşallah:KK200:

Kuzum senin icin 1000 aldim Rabbim ne muradın varsa hayırlısıyla nasip etsin insaallah . Benim için okuyamadik diye yazan canlarim helal olsun benden yana sıkıntı yapmayın canlarım , bi dahaki okumada nasiplenirim insaallah , Allah razı olsun hepinizden

canım ben 5000 aldım senin için ( bu arada fazla sayı almam sorun oluyosa az alabilirim ) O Ozzgeee
Allah razi olsun cnm zorlanmamak ana kuralimiz kimse zorlanmasin bunalmasin gucu yetsin o yuzden nasil istersen oyle okuyabilirsin bu seni zorlamayan bir sayi gonlunden bu geliyorsa hic sikinti degil ilerde biz alana kadar bitiyor yazarlarsa arkadaslar assagi cekeriz biraz :KK49:

X