16.641 Ya Latif Hatmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kizlar eger ki benim yuzumden bitiyorsa inanin cok uzulurum . Bitmesin lutfen devam edin. Oldu gecti bitti kimseyi tam olarak tanimiyoruz burda kimseye kizginligimiz kirginligimiz olmamali gelip gecmeli ben laflarimi geri aliyorum kime hakkim varsada helal olsun şu 3 gunluk dunyada... Herkesin duasi kabul olsun insallah hakkinizi helal edin...
C ChillOutt hakkini helal et

Benden yana helal olsun.

Benden yana helal olsun.

Hakkımı asla ve asla helal etmiyorum. Topiğe çok sonra dahil olduğun halde duanı burda okuduk yetmedi sana açıklama yaptım. duan bitti ertesi gün tekrar katılmak istediğini yazdın, yetinmeyip yasine de katılmak istedin ben de sana cevap verdim diye bana bilenmiş olmalısın ki özelden laf söyledin aklınca. Yazdığını anlamayacak saflıkta değilim ama sen utanmadan kendini savunacak cürettesin. sen burda helallik isteyip başka topiğe gidip benim dedikodumu yapıyorsan sana hakkım helal değil!
Yukarıda yazdıklarınla çelişiyorsun!

Bak canim sen bana bilenmissin belliki hala daha yaziyorsun . Gorunuse gore takiptesin baska isin yok sanirim ? Olani konusuyorum dedikodu demissin ama degil bunun adi Allahin bildigini kuldan saklamam ben konusu acildi yazdim bitti sen kendi dua gruplarinla ilgilen bence belki kendince laf sokmak istedigin insanlar vardir...... tekrar katilmak istiyorum yazarken yanlis yere yazidigim icin oyle oldu ama malesefki sormadan yargiladigin icin anlatamadim bile derdimi birsuru dua topigi var buraya yazmak degildi amacim yanlislikla oldu ama hala daha buyuk bi olaymis gibi soyluyorsun abartmayi cok sevdigin belli.. yetinmeyip yasine katildin ne demek pardon da ????? Ben burdaki butun dua gruplarina girmeye calisiyorum birine girip yeter demiyorum ya latife girdim diye yasine giremeyecekmiyim anlamadim? Ufacik seyleri bile dert edinip buyutup yazmaya devam ediyorsun

Sana başka topiğe katılamazsın diyen olmadı arkadaşım. Biz sana diyeceğimizi dedik kapattık. Topiğe katıldın takip etmedin 40 soru sordun doğru düzgün cevap verdik, söylediğimizi anlamak istediğin gibi anladın gittin başkalarına bizi anlatıp bizi kötü göstermeye çalışıyorsun arkadaşına sona değil başlara bakmasını söyle diyeceğimde bizim size anlatacaklarımın sizin anladığınız kadardır.
Bu arada ufacık şeyleri dert edip günlerce unutmayan sensin biz değil Chill hakkını helal ettiğinde konuyu çoktaaaan kapatmıştı

Arkadaslar yasiniz kac bilmiyorum ama cocuk gibisiniz gercekten cok guldumben katilamazsin dedi gibi bi ithamda bulunmadim degilmi laflari coook tersten anliyorsunuz bide liseli ergenler gibi gruplasmissini savunmalar falan takip etmedigimi nerden cikardin? Ben her grubumu takip ederim zamanindada okurum hic son dakikaya bile kalmamisimdir emin olabilirsin buna. Sizi kotu gostermeye calisan yok napmissiniz da kotu gosterecegim konusu acildi konusuldu Allahin bildigi kuldan saklanmaz ama gorunuse gore takiptesiniz hala. Hiç konu kapanmis gibi durmuyor buradan bakildiginda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…