15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

zıbınım senın o güzel mesaclarını cvp yazcadım emmee uykuuu akayorr gözümdennn bacım yarın görüşrüükksmil canavari aslisisliseee

bende iyiyim ccanım işte misafirler vardı iftarda öyle yani yorucu bi geceydi neyse ki geçti gitti vay e bayramda geliyo çocukken ne çok sevinirdim bayram geliyo diye şimdi hiç bişi ifade etmiyo içimde bişiler bile kıpırdamıyor yani

benimde misafirlerim vardı bu akşam
Öyle canım herşey çocukken güzel

zibinnnn kankaaa özledim seni bi buluşamadık burda insan iki kelime yaazar ben yokken buraya dimi
kanka bu arada bana msnden ekledim dedin msj falan gelmedi eklenti yani kaç gündür bakıyom eklemedin mi yoksa laa
vıstıkkkkkk kör olmayasıca mikrobikkk nerlerdesinnn boş bıraktınız buraları
eyttttttttttttttttttttttttttttt kabadayı girdi uleynnn içimeeee

kanka bende seni özledim nerelerdesin canom
ekledim kanka hatta ileti bilem bıraktım ben zibin diye:44: badem olan msn benim

tüm kankalarımın Zafer bayramlarını ve Ramazan bayramlarını kutlarım
sağlık ve sevgiyleee

kanka bende seni özledim nerelerdesin canom
ekledim kanka hatta ileti bilem bıraktım ben zibin diye:44: badem olan msn benim

ekledim kanka ben seni geldi davet badem olanı ekledim aklımda orası kalmıştı bi tekama geçen geece açtım yoktun sen bende çıktım fazla kalmıyorum msn kız
nirilerdeniz kız sen yazıyorum buraya hiç bakmıyosun delüüüü hep takip ediyoms seni sende beni ediyon mu bacıcımm
rüyalaarda buluşuruz belki kanka diyorum senin için

bak bi de kızıyo nen sanki yalan söylüyoz
ben msn pek takılmıyorum kankamondan görmemişsndr
sen gelene kadar buraya kimse uğramaz olmuştukkya grdiğimdearrtık ilk bakcam merak etme
heralde ediyorumama sen ekşın peşindesin

ya ben ekşında koşmuyom aaslında sensiz koşmam o yollarda kanka elimi tutmadan sen amma velakin bazen damarıma basıyorlar ya zor tutuyorum kendimi yanii kazenden korkumdann
bayramın nasıl geçti bebeğim benim ki çok sıradandı ya hep aynı ahh ahh nerde o çocukluğumda ki bayramlar yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…