15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Site çok yavaş bu saatlerde böle oluyor heppp özlettin valla kendini cadı

aldım aslıcım mesajını yazdım

abla kankaaammm soklardayim suan site hizlanmis patron feryat figanlarimizi duydu zaaar :86: valla sizleri cok özledim ablam ama okul basladi yine ay aglamak istiyeemm :84:

kankaaa :delphinsmileysi: gün olur devran döner horoz domalir sans bize güler nefes aliyorsak umut var demektir kanks elbet birgün zibinla bizde cekerik dizi

ne ekledinde la göster baada :meraktancatlarfstksmili:

ben cıkam artık
kankalar erken gelın yaa çok özledım
öpim senı zıbınımmm vıstıkımmm

görüşmek üzere
vistikin gurbaaan osssun sagaaa hosssiiikkk

sie go kanka girdin iste galbimi :sörvayvirtanergibinkonusanfstksmileysi:
neyse la gel nomissiz kiyar miyim ben saga hec küser miyim hossik kankeytam gözüme uyku bilem girmez lan aramiz bozuk olsa tahtaya vur lem seviyom kankeyta seniiii hemide büsbüyüükkk

bakale bak bak bak eksinlara akmamismis akma tabisi olom ben mapisa giremiyosam sende girmicen anca beraber kanca beraber kanky

kanka kk hazir hizlanmisken yayin günü ayarlayak lan cok pis muzlari kopartasim var hrr :kudurganfstksmili:

Kızlar yüreğim sızlar
poksuz pkolu skopceemm nören lan

harbi la bayramlarin hic tadi bile yok

Merhabalar efenim öhöm öhöm
kacak kanky nören nan

efemm
dün kaçırmışım senı
ne edınn fıstıkım

vıstık zebanı ppatıklı nırdesınız lenn:84:
burdayim böcüm kankam sen nerdesin dicem ama senin simdi bu saatte totonda pireler ucusiyyy biliyem

kopanzi kanka okullar basladi olom:2: sansima tükürem kk hizlandi ve okul basladi olacak is mi la gelirim ama la kacamak yaparih yavruuuggmm
kabadayiligini yeyim anamm

tüm kankalarımın Zafer bayramlarını ve Ramazan bayramlarını kutlarım
sağlık ve sevgiyleee
gecmis cifte bayramimiz kutlu olsun kankacanlarim

nan esek kadan olmusun harclik aliyon bide begenmiyon mu püh saga irezil malamat vay biz nörek anam harclik görmüyok harclik icin mi el öpüyon esek sipasi dirler hemen

aynen kanka la magduruz gel agliyak
he la o ne öyle islak islak öyyyk kuscam simdi bak hele bide tuvalet pompasi gibin vakkumlayarak bol tükürüklü öpmeleri yok mu öyyll tövbe yarabbim kusacam simdi

Allahini severseniz yiterin gari daha fazlasini midem kaldirmiyo kanka

Kızlar selam hepinize.sizleri çok özledim.biliosunuz evdeyim ve netim yok malesef.ama hiçbirinizi unutmadım,umarım ben de unutulmamisimdir.poyorum hepinizi.iyi bayramlar.
sekerimm benimmm sen unutulur musun hic yaaa cok özlendin kimse yok mu diyisin hele cok belli oluyor cnm eksikligin yine gel emi

iyi bayramlar şekerim unutulamazsın zaten
nick degismis

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinl...lim-anket.html
selam kızlar şeffaf oda oylaması başladı
ne kadar katılım olursa o kadar eğlencli olur
sizleri de bekliyoruz
degettt yörrrüüü :88: bütün kankacanlari tooplamislar hangi birinize verim oy aglamak istiyorum

Selamm kankişlerrrrrr ne habersinizzz :80: :80: :80:
abla kankaaaciiimmm nasilsinnn

eline sağlık ablam
hey gidi 15 liler yaw
ne tenha kalmış buralar
bak hislendim he şimdi
cidden bak
toplansak ya bi akşam yine
ah ahhhhh hep kknin degisimi yüzünden amonredim nerde o eski eksinlarimiz yayinlarimiz aglayacagim ulan ttutmayin beni viiyh mazi gönlümde bir sizi :zirlayanviztiksmili:

selammmmmmm topik güzelleri
amonraedim link kırık yazıyor:26:
abbooooovvvvvv abla kankammmmmmm cok özleidm cok cok cokkkkk yazdim sana görmedin heralde

vıstıkımgelmış mesaclar yazmış:86::86::86:musaıt olam hemen okuycamm
şimdı kaçam patron vaaa:18::18:

kanka aman nazar değmesın laa kk mızack hızlı maşallahh

horoz mudöner mıhaydı ınş.kankaa sende ye o muzdannınş.
duaya bak çarpılcez:18::18:

aman kocemle benı ekledım kankaa görmuşsundur boşverama görmedysen eklerımde sen yoksun burda
benım eklentıler sende cıkmıo demıoçıksa hemen görürdün

kurban kankaa

kanka senı çatlatmak gıbım olmasın ama nerden bılıyon uyduğummubelkıde dızı cekımındeydımbılıyon saat gün yer farketmez:98:azdımı ınsan

la vıstık garusuuuuuinsan gündüz gelir allan baykuşuutübee yaayiter artık okullar başlamadan toplanın yayın yapak

Kızlar selam hepinize.sizleri çok özledim.biliosunuz evdeyim ve netim yok malesef.ama hiçbirinizi unutmadım,umarım ben de unutulmamisimdir.poyorum hepinizi.iyi bayramlar.

şekerim nerlerdesin yahu özledik seni

İyiyim bebetom sen napıyesin

kopanzi kanka okullar basladi olom:2: sansima tükürem kk hizlandi ve okul basladi olacak is mi la gelirim ama la kacamak yaparih yavruuuggmm
kabadayiligini yeyim anamm

nannn evet hızlandırdı patron siteyi ama bunun için beğen butonunu yok etti çok üzülüyorum kanka yaane güzel beğeniliyordum beğeniyordum gittiii gittii
ben geldim zaten hepiniz bi köşelere çekildiniz valla ya biriniz girse biriniz girmiyiiii ahh ahh zibin sen ben o yayınlar nerde artıkkk:44:

banane nana eşek kadar oldum sa istiyorum öpmem bedava el

irezilll miiio ne bee koptummm
vıstıkkk ben seni bol tükürüklü öpcem kanka

la vıstık garusuuuuuinsan gündüz gelir allan baykuşuutübee yaayiter artık okullar başlamadan toplanın yayın yapak

zibişimmmm canım benim canım benim seni ben pek çok pek çok severim sen bir kanka sen bir ana herşey oldun artık bana
yaa off bende istiyorum yayınları yaa kopamadık bi birlikte nan anlaşın öyle girin bana da haber edin ama ya bak forumda artıkınnn hızlandı nirelerdesiniz

şöyleeeeeee bir okudumdaaaaaaaa
''söz uçar yazı kalır'' ne kadar doğru

kanka nbr
yayın ısterıkkkkkk ama gunduz olsun gece yokummmmm
evet yayın isterik
,neden gece yoksn kanka
fascimmm bitanem benim,kankitombenimeltim, kızkardeşim,süslü bkımlı bitanem benim

iyi ki döndün kkya acayip sevindim
:2
günaydın kızlar nasılsınız
yok kimse
şöyleeeeeee bir okudumdaaaaaaaa
''söz uçar yazı kalır'' ne kadar doğru
o vıstıgelsn uçracam kellesini

evet yayın isterik
,neden gece yoksn kanka

fascimmm bitanem benim,kankitombenimeltim, kızkardeşim,süslü bkımlı bitanem benim

iyi ki döndün kkya acayip sevindim
:2
yok kimse
:

bebeğimmmm
uzzk olsakta kalplerimiz hep beraber dimi bebeğim
kankammmm seviyorum kız seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…