15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

karsilamaya bak cügeri cikmayasica hic mi özlemedin
mesele yolu kaybetmek degil yegeeen :94: mesele kaybettigin yolu bulmak taam farkindayim sacmaladim vurmayin yüzüme

inanamiom gözlerime soklara girip cikanzi :86: eferim kanka teprik koyyom saga ilk defa bi alinti edebildin
ilerleme var mi la ilerleme :86: viiiiiyyhh arsiz vay azgun garinin hali baska olur derler
eyyim kankaaagggg:89: kiymayin bana bende sizi la

:124::118::118:küçük kardeşim sınavı kazandıııııııııııılilililillliliiiii:124:kamu yönetimihemde örgün öğretim çok mutluyumm çokko da üniversitelii oldu
lilililililili gözünüz aydin kankam kardesine tebrikler

yusyumusacik pammmbik gibin kanka ele sert pambik töbe töbe

zibiiiinnnn askim hayatim bidenem iste geldim burdayim ben bu iste usta degilim sorma kanka kulaklarim sagir oldu sankiye girmeedim girmedim ama pörfekt türkisimden ödün vermedim kanka kendimi seviyorum :86:

sevindim kankam daha iyi ol ins miktir et kanka muz seni bulamadigina yansin :86: viiiiyyyhhh ne adayi leeem ötttt

sor cevaplayim kanka :86: yorma beni zaten kk yavas cinnettinlerin esigindeyim

kayip loca bulundu no panic :86:

viiiii ve beyin kosarak uzaklasir:86: ay yihildim yemin ederim fasci kanka manyaksin

evet valla fıstık ve scopca çoştukk bi sen eksiktin sen enden çok girmiyosun ya eskisi gibi performans yok sende şekerim ya olmadı böyle
kanka artik kimsede perförmens yok :86: KK zillisi kendini saldi bakale bakimsizliktan döküliyyy resmen :86: nörek bizde ayak uyduruyok :82:yazih yaslandi artikin
Ne haberrrr kızlarrrr gene yayınlar yapılmış haaaaa kaçırdık desenize

Atractive yi haturlayamadım nick değişmiş herhalde :26:
abla kankaaaaam huuuuu ben geldim ben :87:

sağol canım özelden söylerm sizee
oo komşu haa

ben çıkmşım girmişsiiz hıhh
bu aralarsorunlarım var kankag ondan
ne sorunu kanka özele yaz noldu

Niye fasci diyorlar sana
fascide ondan saga niye skop diyosak onada ondan fasci deyoooz :86: aciklamami seviyim :82:
pili ablamız varr o örüoooo boyutuna göre
phil abla kankam nirde kanka :26:

valla ablam bilir bi daa bizide alın az vuralım

vıstık nasıl
candyye yok mu kanka

ben anlaamam anlaşıp,toplaşalım.yayın isterim

özledim sizi çok özleim
biri yayin mi didi :86:
bizi mi özledin yayini mi kanka

yayın yapıyorlar haberimiz olmiiiii demii zibincimmmmm

vıstıkkk uygun hemen vuram bariiiiiii

yapmayin etmeyin kiymayin bagaaa
zibinnn hayır kanka hayır ölmek var dönmek yokkkyaramazlık bize forever:84:
kanka yirtilmadik yerin kalmadi la

napim yaww kimsecikler yokk buraya girip girip çıkıyop hep topik bomboşş vıstım ya sen napıyon bakim
kanka bence sen yeni topik aç burası uyuyo ekşınlara ordan devam edek belki o zaman ekşınlanırız

napim yaww kimsecikler yokk buraya girip girip çıkıyop hep topik bomboşş vıstım ya sen napıyon bakim
kanka bence sen yeni topik aç burası uyuyo ekşınlara ordan devam edek belki o zaman ekşınlanırız
sirf topikte deel la kk bos artik eskisi gibi degil tüm eski üyeler gitti sonra kk degisti o gün bugündür böyle
napim la skntdan patlicam eksin varsa link ativer hele
sacmalama olooom halihazirda topic dururken yenisini napcaz
ne gerenk var kanka :94: hem bak hikayemiz flnda yaziyo en basta :97: onca yorum fln hepsi güme gidicek hic bosuna ugrasmayalim hem zaten yeni topic oluncada degisen bisi olmicak cünkü 15li kankalari nadir giriyo kkya artik alis la artik bu duruma git patrona sikayette bulun kk cok yavas de eski haline dönerse daha cok gireriz belkim

off off ne patrona şikayet etcem ya hiç işim olmaz kııı ben sizi burda beklerim geldiğinizde uğrarım buraya o zamanahh ahh ne geyikler yapardık sen,ben zibinnn geyiğin dibini bırakkk nerelerine vururduk bilemiyorum yaniii herkes bi tarafa dağılmış yaaa
sen niye sıkıntıdan patlıyon bebekimm noldu senin bi sevgilin vardı devam mı hala

biz hep burdayiz la zaten, yani kkda oldugumuzda merak etme hala var o bilmem nerelerine vurduklarimiz kanka :86: artik girmeye basliorum yavas yavas Ramazanda bi gecsin yayinlara sokar sokar cikarrrim seni merah eyleme
yapcak bisi yok la nette kk yavas diye eksinlara da akmiom yavastan uyku bastiriyo en iyisi cikip yatmak
yok kanka la 4 yil mazi oldu 9 aydir ayriyiz

ohoo sen coktan cikmissin insan bi gut naytlar olsun der neyseeee ay goooooo :79: haydi caaaavvvvv :92:

ohoo sen coktan cikmissin insan bi gut naytlar olsun der neyseeee ay goooooo :79: haydi caaaavvvvv :92:

canım ya ya net iyice yavaşladı sinirimden çıktım ya hemde şarjım bitiyodu laptabın ondan kıı:83:
ayrıldınız mı ahh canım ya niden nidennn amabizim de aramız bozuk çok hemde hemde bi yıldır kavga barış kavga barış gidiyoruz ahh bu erkekler varya

gene ben yokken girmişsiniz:105:

kedi canınızı sizin:104:bari diyin şu saatte giriyom diye

fasciiiii kankaammm olum <anlaiştebende ekşın isterdim:125:ama kazen abi çok kızıyo:18:yemiyo kanka cesaret edemiyom artık:

60: bu aralar ne çok kızlık konusu açılyobakıyom hep içindesinmanyak kankam benim yaaaaa

bana msnni yollasana:78:

phil abla kankamm nerdesin nerelerdesinniye girmiyonçk özledim seni ablaa sana ihtiyacım var,danışmam gereken şeler var

:26:nolur ddönmustafa ceceliden dön şarkısı sana gelsin

skop dün msnden bi güle güle demeden çıkmışsnhem teldeydm :102:hem msnde:126:naylon avrat

böcümmm ssen nerdesn kankammkarakartalımen kısa zamanda görüşelm

ank abla kankamm sen napıyon toplasana herkesikızsaana şu garulara

pinguşum zapıhımmişler nasıl rimelin geldi miyaa gel artık

sus nen suss bütün sinirmiii hıncımı senden alırımm bakkk

zıbın aglamanen geldmm

iyi yapmissin kanke
yaa ayrildik miktir et kanka .. cak kafasina la bitane

inanmiyorum unutulmusum resmen dahada davosa gelmem :95:

sus nen suss bütün sinirmiii hıncımı senden alırımm bakkk

zıbın aglamanen geldmm
nooolduuuu zoruna mi getti gardas 60: noldu la gene sinirlerine patigine senin emi :

burdayım kankaaagörmedım senı
ne edınnn ağzını yıdımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…