15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

Çok yavaş kk ne zamandır :95::95::95::95::95:

lan ne ara yazdin:86: sende ki bu enerciye varya geberiyom daaa ben bi smil ekleyemeden hatun sakkadanak cevap yaziiiyyy :
eh iste yuvarlanip gidiyoz msnden konusuruz artik prüzleri:97: sen iyi ol ben iyi oluyum o iyi olsun iyilikten geberelim o derece iyi olalim :86:
ramazan sebebiyle kapaliyiz ne yazik ki ama ramazan gecsin gör hele ne yayin kopcak burda yine eski günlerimizde ki gibi
vayyyyhh dertli basin bayramda az tatile neyim yollayin la rahat edersin hic yoktan

Çok yavaş kk ne zamandır :95::95::95::95::95:
nerde bu kazen nerde bu körliiii :95: patronlar duyun sesimizi ay bu ne bayilcam simdi harbi cok yavas bak simdi sen bu yavasliga ragmen benden önce bana cvp vermis olursun :86::86:

Çok enerjik hatunumdur Ama kk deli ediy beni çok yavaş hızımı kesiyor :88::88:Biz iyi olalım karşımızdaki iyi olmasada çok felsefeci gördüm kendimi:86::86:Gelirsen koparız inşallah
Kocası annesine zor yolluyor tatile nasıl yollayacak Kaygana bensiz gitmez bir yere

nan fıstıkım bende sizi çok özledim hep baktım burdana ama siteden kovuldum laa sonra cezam bitti geldim
ama ben kaç gündür burdayım kimse uğramıyo topiğe baya eskimişiniz anam eskiden ben varken neydi heheytt be en online topik buydu zhebani hele hiç girmiyo kimsecik girmiyo ya
yeni nickime gelince cezbedici ve havalı demek yani beni anımsatıyo hahahaha

ay suan cok ohanziyolardayiiigggmmm skop garisi civap neyim yazmamis dahaa

derkeeen skop garisi coktan yazmis olur :86:
viiiyyyhhh gir girmez tihandimmmm ayda yilda bi girdim kknin bu halini görünce aninda ciksam yeridir siz olmasaniz dakka durmam
felsefe deme felsefe demeeee :95: nihat dogan aklima geliy :86: somaliye gidiyomus simdi ordakilerin daha cok yardima ihtiyaci var :86: sarilin tellere daha cok msj atin
viii niye göbek baginiz bir kesildi zaar

harbi la sen niye kovuldun nördün hossik yaiyn mi yaptin la de hele ee 15linin üyesindende bu beklenirdi zaten ban almadan rahat edemiyok
yaaa öyle oldu onlar degil asil ben girmiyorum hep benim yüzümden topic böyle oldu
eferim eferim azindan 15li oldugun belli olur :86: atractive 15li

ne kurda kuşa yem ediyosun o zaman boyun altında kalmayasıca o eski muhabbetlerimizin hatırına eski haline geitr burayı çabuk noldu sen niye girmiyodun hadi benim mazeretim vardı bide ben gittikten sonra ban aldınız mı topluca

Bu ara bakımdaydı ama düzelmemiş henüz bu kadar üyeye dayanmıyor herhal kk

scopça ben seni bi yerden tanıyorum ama nirdenn tam çözemedim diğer topikden mi yoksa:44:
nerden tanican oloooommm sen yokken geldi skop cahal
delinin zoruna bak hele benimde bahanem vardi yavriiiimmmm nasi getirim olum su hale bak bi msj yazana kadar canim cikiyo bide bizim yayin yaptigimizi farzet onca kisi ayni anda yazcak ay bayilacam birbirimize bile yetisemeyiz saka la saka tirsma insallah eski halimize döneriz
yok la ne bani bi iki kez aldikta toplu halde degil yeni yila banli girmeyim diye yilbasinda ben bi gariyla kavga etmemek icin resmen bildigin alttan aldim olum sen ne dion düsün ben yani ben fstk :86: olacak sey degil ama oldu iste

Bu ara bakımdaydı ama düzelmemiş henüz bu kadar üyeye dayanmıyor herhal kk
hee tabi canim onlar sadece bahane eskiden nasil dayaniyodu

scopça ben seni bi yerden tanıyorum ama nirdenn tam çözemedim diğer topikden mi yoksa:44:

eski dostlar topiğine gelmiştin ordan bilirsin ben çok fink atıyorum topiklerde hatırlaman normal Birde bugün sürkeli korku içindeyim diye konu vardı orda görmüştüm seni ordan hatırlarsın belki

fazla bişi kaçırmamışım kız yokken o zman baksana in ve üç harflilier fink atıyo bu topikte yani
vayyy beee ban almamak için sen sen sen alttan aldın haa gözlerim yaş doldu

eski dostlar topiğine gelmiştin ordan bilirsin ben çok fink atıyorum topiklerde hatırlaman normal Birde bugün sürkeli korku içindeyim diye konu vardı orda görmüştüm seni ordan hatırlarsın belki

hmm ordanmıydı konuşmuştuk sanırım dimi tamma bide diğer topikte görüyodum seni doğruuu geyiğin dibine vuralım topiğinde
ben yokken sende bizim delilere katıldın demek ha kankalarıma artık benimde bacım ve kankadaşımsın şekerimbende eski buradın müdavinlerindenim fasci de tanır hepsi beni

Geyiğin dibine vuralım topiğine uğramıyorum ben neyse görmüşsündür bir yerlerdeevet öyle oldu iyikide katıldımBen sema bu arada

Geyiğin dibine vuralım topiğine uğramıyorum ben neyse görmüşsündür bir yerlerdeevet öyle oldu iyikide katıldımBen sema bu arada

memnun oldum canımcım nerelisin ben Bursalııyım evli misin?ben bekarım hemde müzmin23 yaşındayım ya sen? çalışmıyorum ya sen? sorularım bu kadar

fazla bişi kaçırmamışım kız yokken o zman baksana in ve üç harflilier fink atıyo bu topikte yani
vayyy beee ban almamak için sen sen sen alttan aldın haa gözlerim yaş doldu
sen öyle san haspam neler kacirdin neler ah bi bilsen ne yayinlar yaptik ne fotolar ekledik abbaaaoooww tam senlik kacirdin hepicini neyse yine yapariz takma kafana
ah sen bide bana sor sen bide bana sor hele zibin varya zibin sok oldu o halime dedim yok kanka almicam ban vede almadim sonrasinda bana satasan gelip buraya yazdi :82: tatliya baglandi yani :86:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…