15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

aa bende dün girdim zaten ilk gerçekten şans sen neden girmiyosun tatlım ne amandır bizim gacılar nerdeler zhebani,fıstık nerdeler onlar yoklar mı onlarıda özledim bacım ya

aa bende dün girdim zaten ilk gerçekten şans sen neden girmiyosun tatlım ne amandır bizim gacılar nerdeler zhebani,fıstık nerdeler onlar yoklar mı onlarıda özledim bacım ya

İş güç bi de muzum vardı bi zamanlar netde takılamıyodum
Zebani ve Aslıcık buralardalar.Fıstıkım da girmiyo artık pek

Anam anam anam anam
Kimseler yooookkkkkk
Günlerdir uğranmamış he topiğe.
Aylardır uğramayan benim konuşmaya hakkım yok gerçi
parddon kimsiniz:44:tanıyamadımmuzsuz kalasıca
slam kıslar nasılsınız zibinim vuralın yenidizisi başlıyor
ahhh ablammm hem vuralhem behlül:98f ki ne offfffff
kızlar benn gildimmm beni özlediniz mi kız zhebanı,shekerkızcandy,fıstık nabersiniz görüşmeyeli neler yapıyorsunuzDDD
alla alla sen de kimsin:26:
Selaaam
Tanışıyo muyduk daha önceden?:44:
evet tanışıyo muyduk

shekercim fasci arkadaşını unuttun mu tabi bi yıl oldu yoktum yani

banlanınca küsmüştüm siteye sonra gene geldim yettim gari naptınız bakalım ben yokken özlediniz mi beni itiraff ettt hadi gizleme
fasciiiiiiiiiiiianammmm nerelerdesnöldük meraktan msnden bi sürü ileti bırakmıştm
neden cvp vvermedn
1 yıllık ban yiycek naptındelü yaaaoo küsülse ben küserdm bak gittm pro oldumhala banyiyorum bi şe değişmedi yanü
huuuu geldim
aa onlarda gelsin ya yneiden başlayalım muhabbetlerimize ama bu kez beni banlatmayın haa

hadi herkes gelsede biyayın yapsak
biz niye banlatalım

zhebaniii seni çok özledimm şekerimmm canım bacımm:2: napıyosun canım benim msn çalındı bişiler oldu ahh neler oldu nelerr ya sonra anlatırım işte banlanınca bende kızdım bi daha üye olmadım anlıcağın sen pro mu oldun kız görmeyeli aa şoktayımmm yaa gözlerim yaşardı

Son düzenleme:

ya benben nassı özledm senisüslü,kokoş bacımben napim evdeeym bıraktığın gibiymne muz ne bi şe
ya çokmerak ettm şimdi:26: artık burdasın di mi
biz msjlarını çok inceledk bi şey bulamadıık
nesse söz,nişan var mı bi şey:92:
eve pro oldum:92:
gitme bi daaa nolur

Son düzenleme:
ben sizi hep takip ettim aslında ama cvp veremdim tabisibende aynı bıraktığın gibiyim evlenmedim kız kurusu olup çıktım ama olsun ya daha 23 üm ben biliyon kız muz ne demek ya o anladığım şey mi yoksa shekerkız da aynı şeyi dedi anlamadım o evlendi mi yoksa

sormaaa bende evlenemedmossun bee aşk evliliği isterimben
bekle bekle aşk gelmiyo
evet muz anladığın şey
yok evlenmedi o da bekar

aman boşver canım hayırlısı neyse onu versinn kız kurusu olduk desene ama olsun ya ben size kavuştum bak gene muhabbetler foraa artıkın

sormaaa bende evlenemedmossun bee aşk evliliği isterimben
bekle bekle aşk gelmiyo
evet muz anladığın şey
yok evlenmedi o da bekar

Zibinim beklersek zaten gelmez.Ayağımıza gelmesini beklemicez atağa geçicez
aman boşver canım hayırlısı neyse onu versinn kız kurusu olduk desene ama olsun ya ben size kavuştum bak gene muhabbetler foraa artıkın

Oy kıyamam
Kavuştuk ama muz yok o nasıl olucak

neye ağllıyosunuz kııı bana söyleyin bende ağlıyım bari çok ağlak zamanlarımdayım adet mi olacam nee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…