15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

ne bilim ya belki adetlisin tutmuyosun AllahAllah
hem scopa kanka de bana hiç bişi deme ben neyinim asıl geçmiş kankandım hani

Son düzenleme:

nen fasci senmıydınnnnie dimiyonn niee haaa:86:bende asli:86::86:hatırladın dımı nan

tanımazz olurmıyakk mapıs dostum :82:

Annemler iznik merkezde babam tanınır iznikte neyse özelden atayım çok deşifre olmayayım bakalım tanışıyor muyuz

komşuu cıkmayın nanneoldu sonuc neyy:44:

geleydinde göreydinnn esek sıpasınickim değişmiş niden sölememişim bak sen bide üste çıkıyo zındık seniiallahım kelimelerime bak yaadeşifre olayruydum kanka o nıckılenn anladı senyayın zamanlarındaa fenan olmayodu obundan sonraa bi gelmee gebertirim senii:fistigikorkutmayacalısancahalaslismilise:amayemeyenfistiksimilesi:

1 dk önceekızımm inadınamı girdin ben yokken heeeoff zatee buu ara psikolocimm bozukkk:95::95::95::95:formdan herseyden düştün kızamm sennnallahın cezası fıstıkk valla birinii fenA dövesim vardı nan iiki geldnne derdin var nen senın vıyhh :26:ayrıcaa halen sınırım gecmesıı geleyo tomaeteslerrr

oo h geldın kayıp korsan:82:
yolunu unuttun sandık
sorun ne laa benn bılmım:26:nıye bılmım heeneyse sorun halolsun kankam üzülmesın

böcüüüügggkkk napiyon la hosssiiiikkkkk :92: lafi hic dolandirmaya neyim gerenk yok :delphinsmili: diziler ne alemde ilerleme var mi :82: yogsam sinema filmlerine cok mu uzaksiniz özledim lan

ula ınş.altıntı edebılmışımdır:83::83::83:
ooo dizi mi olm durmak yok diziye devam
sen merak etme çekemenlerın bıle yerıne çekerım:82::82 biçim:92:ramazan neyım dınlemıom yanı
eee sen nasılsınn cok tomato hak ettın ama neyseenseye tokatla kurtuldun hadı ıyısın
bızde senı cok cok özledıkk kankamm benım

sen maço seversin bence kız kamçı seviyosun zannediyodum fantazili
yok kamçıyı seven ben değilimben yımışak sefiyom

vıstıkkkkknerdesin la kulakların çınladı mı kangabiraz küfrettiköhöm yani seni andık

ebene hörmetler kanka

ben eyiyim işte kankag aynen devammuzlanmadım emme aday var kankaaama köyde şu an

hele sen anlat nerdeesin

locayı bende bilmim kanka

yaa ben yokken herkes burdaymış

fasci alla seni netmesiin delüüüderdim varda ben bi konuya yorum yazmıştm.

hemen oraaya girip zebani allah belanı vermesin neden topiğe girmiyon yazmışpuahaaakoptum delü:

Son düzenleme:
yaa ben yokken herkes burdaymış

fasci alla seni netmesiin delüüüderdim varda ben bi konuya yorum yazmıştm.

hemen oraaya girip zebani allah belanı vermesin neden topiğe girmiyon yazmışpuahaaakoptum delü:

yazarım ben ne girmiyon nan sapık çiroz gidip başka topiklerde dolanacağına buraya gir özledik be sizi anlamiyin mi bi efor düşüşü var sizde amma hiç merak kalmayınız ben geldim ortalık bayram havasına dönebilir haydi hanımlaar yandan yandan hobaaa:81::124:

nen fasci senmıydınnnnie dimiyonn niee haaa:86:bende asli:86::86:hatırladın dımı nan

tanımazz olurmıyakk mapıs dostum :82:

komşuu cıkmayın nanneoldu sonuc neyy:44:

abbowwwwwwwwwwwwwwww aslı annem sen penguen olmuşunn hemde patiklisinden annem kıyamam ayakların mı üşüyor du kız beni özledin mi şikerim nabersin

Zibin naber naylon kanka
iyiyim naylon kankasen nassın

baktm burda kimse yok bende dedim atla süpürgene dolaş kkyı o sırada sen gelmişsin

vısıkla vurmuşsunuz geyiğin dibine

haydi eski 15li olalım

Zibin naber naylon kanka

baktm burda kimse yok bende dedim atla süpürgene dolaş kkyı o sırada sen gelmişsin

haydi eski 15li olalım

:124::118::118:küçük kardeşim sınavı kazandıııııııııııılilililillliliiiii:124:kamu yönetimihemde örgün öğretim çok mutluyumm çokko da üniversitelii oldu

haydi eski 15li olalım

evet valla fıstık ve scopca çoştukk bi sen eksiktin sen enden çok girmiyosun ya eskisi gibi performans yok sende şekerim ya olmadı böyle

haydi eski 15li olalım

evet valla fıstık ve scopca çoştukk bi sen eksiktin sen enden çok girmiyosun ya eskisi gibi performans yok sende şekerim ya olmadı böyle

Ne haberrrr kızlarrrr gene yayınlar yapılmış haaaaa kaçırdık desenize

Atractive yi haturlayamadım nick değişmiş herhalde :26:

Tebrikler adaşımaHangi üniversite

zibin bak fasci benim komşu çıktı
sağol canım özelden söylerm sizee
oo komşu haa

ben çıkmşım girmişsiiz hıhh
bu aralarsorunlarım var kankag ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…