15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

skopçacım bende mutfağım büyük olduğu halde 2 tane masası olanlardanım:KK1:
allah bi çocuk nasip ederse yemek odasını anneme vericem

off ne kadar çok gelmiş öyle abla yaaa. :KK53: :KK53:

her odada tv,her odada pc 4 büyük insan evde ona göre çamaşır ona göre bulaşık
ank iki kişi 30lira gelmiş eee banada normal yani.bizde çamaşırla bulaşık çokkkk bereketli.

maşallah dizi kraliçesi asıl burdaymış :KK1::KK1:

nasıl gülüyorum biliyormusunnnn :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ben boşuna demiyorummmm gençleri cebimizden çıkarırız diyee:KK52::KK52::KK60::KK60::KK60:

ank iki kişi 30lira gelmiş eee banada normal yani.bizde çamaşırla bulaşık çokkkk bereketli.

ben boşuna demiyorummmm gençleri cebimizden çıkarırız diyee:KK52::KK52::KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ooo sultanımmmm 1numarasın yemınle:KK39::KK39::KK60::KK60:

dadı mı cok harcıo lenn o nee:KK53:

yok kız bakıcı eve gelmior ki..biz götürüoruz kuzuyu.

bu ay annem burdaydı ya.temizlik yaptı,herşeyi yıkamış sağolsun.

70 tl geldi.ama geçen aylarda da yine 50-65 tl arası değişiordu.pek fazla değişiklik yok yine de..

koca günm evde kimse yok,nasıl oluor anlamıorum.
:26: :26:

ablam bılem senden cok cekıoo naberrr:86::KK60:

Çekkk çekkkkk bitmiii zatennnnnnnnnnnn :KK53: :KK53:

yaa ank abla sen çalışmıyosun bide evdesin demi ben çalıştığım halde 33 geldi.bana 20 den fazla gelmezdi çok şaşırdım ya.kaçak su mu çektiler naptılar:KK1: gerçe sifonun suyu akıtıyo eşim hala yapamadı o yüzdendir:KK57::KK57::KK57:

Oturduğumuz yerede daire başına 15 lira olarak hesaplıyorlar metreküp arttıkça fiat çoğalıyor ama bizeede okadar geliyor işte ..
Akan yer bile fiatı katlar ama

kızlar su faturasında rekor bendeeee,bu ayki su faturam 74 lira.:KK52::KK52:

Sanada çok gelmiş ama siz kalabalıksınız normal aslında

bana da elektrik çok gelior.buay 70 tl gelmiş.. :95:

Banada yaklaşık o kadar geliyor 2 pc açık akşamları lambalar öyle yanıyor tv açık

maşallah dizi kraliçesi asıl burdaymış :KK1::KK1:

:KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

Canım ben hiç tahmin edemedim mobilyalarım sığmaz diye ev boşken büyük göründü gözüme sığar sandım mecburen koydum salona yani bilseydim almazdım mutfak tezgahımı hiç sevmiyorum zaten bize ait değil ev olsa yenilicemde:KK31:Ortadaki pufu camım önüne aldım hiç değişiklik bile yapamıyorum küçük olduğu için teşekkürler bu arada canım

Thank you abla:KK60:Sişz çok dizi çekiyorsunuz demek ki :KK60:bende bilmiyorum niye az geliyor elektrik çok geliyor bizede

Heeee çekiyoz dizilerii sizn su saatlerinde sorun var o zman

Çamaşır yetiyor zaten 4 büyük insan normal senşn o kadar fatura ödemen

akşam misafirim geldi yatak odası falan yaptırıcaklarmış fiyat aldı eşimden yatak odasındaydık eşimde her çekmeceyi açmaya çalışıyo gittiklerinde çemkirdim nolcakki dio
millete donumu sütyenimi sergilicen dedim:KK1::KK1:
bide kırmızı koltuklarımı götürmüştü ya böcük hala yenisini yapmadılar atölye müsait diilmiş.haftasonuda misafirim gelicek bide akşam aniden misafir çıkınca hemne eşimle diğer odadaki koltukları aldık odaya.o yönlendirdi fazla bana kalmadı ama genede çok yoruldum sabah uyanamadım saatleri duymadım.o değil bide hamile falan kaldıysam bebek düşermi acaba korkuyorum ya:KK5:
ay bu arada ben o kadife kumaşı nasıl beğenip evime sokmuşum yaaa nefret ediyorum onlardan :KK57:dükkana götürüp satsa keşke hiç oturulmadı bile

ben yazayım:
apartman aidatı toplam 192(149 tl.yakıt,35tl apt.görevlisi,elektrik 5tl.temizlik 3tl)
84 tl.elektrik(şofbenim tüplü)
74tlsu faturam.
cep telefonlarını hatırlamıyom
bide aygaz tüp var her ay 3 tane onlar
oyyyyyy böyle toplu yazınca gözüm korktuuu:18::18:

ben yazayım:
apartman aidatı toplam 192(149 tl.yakıt,35tl apt.görevlisi,elektrik 5tl.temizlik 3tl)
74tlsu faturam.

Yakıt olarak doğal gazmı kullanılıyor apartmanda ..
Biz mutfağa hermetik şohpen takdırdık doğal gaz var çok rahat ya suyu açıyon sıcak su geliyor ocakta bağlı tüp derdi yok kışın 27 filan geliyor fatura çok ekonomik tüp olmış 70 herhalde

:nazar::nazar:
yuhh len adam calısıo cabalıo sen keyıf yapıon evde demı
hem daha burdamısn senn:KK57:

Ben kimseye bişeyimi vermem :KK60::KK60::KK60:

wuww ablama bakk bee
örnek kişilikk:KK60::KK60:

yok kız bakıcı eve gelmior ki..biz götürüoruz kuzuyu.

bu ay annem burdaydı ya.temizlik yaptı,herşeyi yıkamış sağolsun.

70 tl geldi.ama geçen aylarda da yine 50-65 tl arası değişiordu.pek fazla değişiklik yok yine de..

koca günm evde kimse yok,nasıl oluor anlamıorum.
:26: :26:
anlaıdm cnm
anneın ellerıne sağlık ozmn normal
ama evde yokken cok yaa saate bı baktırsanız:KK53:

Çekkk çekkkkk bitmiii zatennnnnnnnnnnn :KK53: :KK53:

ip mubarekk:KK60::KK60:

akşam misafirim geldi yatak odası falan yaptırıcaklarmış fiyat aldı eşimden yatak odasındaydık eşimde her çekmeceyi açmaya çalışıyo gittiklerinde çemkirdim nolcakki dio
millete donumu sütyenimi sergilicen dedim:KK1::KK1:
bide kırmızı koltuklarımı götürmüştü ya böcük hala yenisini yapmadılar atölye müsait diilmiş.haftasonuda misafirim gelicek bide akşam aniden misafir çıkınca hemne eşimle diğer odadaki koltukları aldık odaya.o yönlendirdi fazla bana kalmadı ama genede çok yoruldum sabah uyanamadım saatleri duymadım.o değil bide hamile falan kaldıysam bebek düşermi acaba korkuyorum ya:KK5:
ay bu arada ben o kadife kumaşı nasıl beğenip evime sokmuşum yaaa nefret ediyorum onlardan :KK57:dükkana götürüp satsa keşke hiç oturulmadı bile

ayup laa
ben cocukluğumdam berı hayatta kımsenın yatak odaısna gırmem
annem cok kızar
20 yıllık komsularımın yatak odası nasıl bılmem
sokmayın kımseyı tatlım eşinde sokmasın:KK57:
ana daha yapılmadı mı:KK53:eşin bı cemkırsın bee koltuksuz kaldınız
o taşısın sen kendıne dıkkat et hamış olmasanda cok zararlı
ben poşet bılem taşımam:KK1:
benımde kadıfe sıyah kırmızı koltuklarım bılıon
hıc oturmadık hep toz:KK59:annem dıo keske almasaydınız bende cok pişman oldm ama bazende ıyı oluo
mısafr gelınce

böcüş eşim banada taşıtmaz normalde kız bişi.ama mecbur kaldık zaten o çekti sadece ben ucundan tuttum koca koltuğu nasıl çekti şaşırdım haa.
ya yatak odası olayı zaten akrabam eşimde iyi niyetlidir çok hani öle düşünememiştir.mecbur girmeleri gerekiyordu cnm bakmaları için dizaynına falan yani.o konuda sorun etmem yatak odama herkes girebilir farketmez ama izinsiz olursa sevmem :KK1::KK1:
yani kimse durup dururken zati girmez la evi gezmeye falan girerler.yeni evime gelenleri zati gezdiriyorum bende açarım dolaplarımı hiç sorun olmaz kıs nolcak nasılsa hep düzenli :KK1:
ya bebişim atölyenin elinde iş varmış bende ısrar etmiyorum nasılsa gelicek boşverr

Son düzenleme:
ben yazayım:
74tlsu faturam.

:KK53::KK53:nerde oturuyon sen ablam
sarayda mı

bi bayanın albümüne baktım kızı ölmüş 2,5 yaşında.gözyaşlarımı tutamadım:2::2:allahım ne büyük acı.ne tatlı bişimiş

X