15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

benmutfakta çok su harcıyorum cnm ya bi yeri silerken bile su açık kalıo bazen:KK1:
kız bide siz yeni evlisiniz nie okadar az:KK1::KK1:

Bende anlamadım neden az ggeliyor tam gaz devam çekimlere ama:KK53:

Böcük kesin sen dizi çekmiyon garu neyim olmaz der:KK60::KK60:

ablam belkım patates yemeğinide bılmıo:KK60::KK60::KK60:

he saol:KK59::KK60::KK60:

Bilirr bilirrrr çok hamarattırrrr benim kızımmmmmm :KK66: :KK66:

Benim mükemmel:KK69:Kaynana olmasa:KK60::KK60:

:84::84::84::84::84::84::84::63::63::63:Anla şuna bir şey söyle:KK60::KK60:

Söledimmmmmm :KK53: :KK53:

koptum :KK60::KK60:

gel şekerim beraber yiyelim.8 tl oldu tavuk yarısını yaptım yarısı kaldı nette tavuk sarma die bi tarif buldum değişik bişi şıkta.bakalım onu yaparım bi arada

Geliyom hemennnnn :KK55: :KK55:

Ne çok su gelmiş öyle bana 10 lira geliyor:86:

ben çıkıyorum bakalım kimle uğraşçan:63::63:

Anaaaaaaa 10 liramı kızzz bize 30 geliyorrrrrr :KK53: :KK53:

skopça evin çok güzel kıss
temizede benziyo böcük garu olmaz senden dio ama onun evini bile göremedik daha:KK1::KK1::KK1::KK1:
mutfak tezgahın alçak sanırım baya dimi
mutfak halınıda açık renk seçmişsin mutlumusun şimdi ii etmişin aferin:KK1::KK1::KK1::KK1:
bide mutfağın kocaman o ufacık salonu neden masayla boğdun gerek varmıydı salona masa almana kız sence

Son düzenleme:
Bende anlamadım neden az ggeliyor tam gaz devam çekimlere ama:KK53:

Böcük kesin sen dizi çekmiyon garu neyim olmaz der:KK60::KK60:
yok gız tam gaz
böcüğede az geliyo bence oda çekmio dizi:KK1::KK1:
bız ıkı kişi bı arada yapıokk ondan mı acep:KK60::KK60::KK60:
orda su bol kullanıokta saate mı sorun var acep:26:

Kahvaltı etcem poğaça yapcam işte yemek yapcam :KK60:REsmni çekip koycam len saa inat:KK60:

resım koymayan muzsuz kalsın:82::KK60::KK60:

O dizisiz duramaz :KK60::KK60::KK60:

Neyse hadi kaçtım ben

yanı:KK39::KK60:

yaa ank abla sen çalışmıyosun bide evdesin demi ben çalıştığım halde 33 geldi.bana 20 den fazla gelmezdi çok şaşırdım ya.kaçak su mu çektiler naptılar:KK1: gerçe sifonun suyu akıtıyo eşim hala yapamadı o yüzdendir:KK57::KK57::KK57:

temizede benziyo böcük garu olmaz senden dio ama onun evini bile göremedik daha:KK1::KK1::KK1::KK1:
mutfak halınıda açık renk seçmişsin mutlumusun şimdi ii etmişin aferin:KK1::KK1::KK1::KK1:
bide mutfağın kocaman o ufacık salonu neden masayla boğdun gerek varmıydı salona masa almana kız sence

nerde evı laa:KK37:

Canım ben hiç tahmin edemedim mobilyalarım sığmaz diye ev boşken büyük göründü gözüme sığar sandım mecburen koydum salona yani bilseydim almazdım mutfak tezgahımı hiç sevmiyorum zaten bize ait değil ev olsa yenilicemde:KK31:Ortadaki pufu camım önüne aldım hiç değişiklik bile yapamıyorum küçük olduğu için teşekkürler bu arada canım

Bilirr bilirrrr çok hamarattırrrr benim kızımmmmmm :KK66: :KK66:

Söledimmmmmm :KK53: :KK53:

Geliyom hemennnnn :KK55: :KK55:

Anaaaaaaa 10 liramı kızzz bize 30 geliyorrrrrr :KK53: :KK53:

Thank you abla:KK60:Sişz çok dizi çekiyorsunuz demek ki :KK60:bende bilmiyorum niye az geliyor elektrik çok geliyor bizede

X