15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

bi bayanın albümüne baktım kızı ölmüş 2,5 yaşında.gözyaşlarımı tutamadım:2::2:allahım ne büyük acı.ne tatlı bişimiş

artlanoyan sanırım..her resmine bakıyorum. İlk baktığımda vefat ettiğini bilmiyordum ama bu cocukta bi şeyler sezdim sanki tekrar tekrar baktım allahım ne güzel diye.. Sonra annesinin profiline baktım .. meğersem kaybetmişler çok olmuş :KK5: Allah sabır versin çok zor :KK59: Ama bi kızı var ona destek .Bebiş melek oldu artık annesine şefaatçi artık...Orada kavuşacaklaar :81:

evet cnm inanılmaz üzüldüm yaa 28 kasımda kaybetmişler sanırım tamda en güzel sevilme zamanlarındaymış.allah kalanlara sabır ve güzel bir ömür nasip etsin inşallah

böcüş eşim banada taşıtmaz normalde kız bişi.ama mecbur kaldık zaten o çekti sadece ben ucundan tuttum koca koltuğu nasıl çekti şaşırdım haa.
ya yatak odası olayı zaten akrabam eşimde iyi niyetlidir çok hani öle düşünememiştir.mecbur girmeleri gerekiyordu cnm bakmaları için dizaynına falan yani.o konuda sorun etmem yatak odama herkes girebilir farketmez ama izinsiz olursa sevmem :KK1::KK1:
yani kimse durup dururken zati girmez la evi gezmeye falan girerler.yeni evime gelenleri zati gezdiriyorum bende açarım dolaplarımı hiç sorun olmaz kıs nolcak nasılsa hep düzenli :KK1:
ya bebişim atölyenin elinde iş varmış bende ısrar etmiyorum nasılsa gelicek boşverr

ben kımseyı sokmım :KK1:zaten annemı bıle zorla soktum
yengelerımı falan sokarım ablamı ama eşimin akrabası yada benım komsuları sokmam:63:

bıan evvel gelsın laa
naısl bısey olcak hıc demıon:63:

ben kımseyı sokmım :KK1:zaten annemı bıle zorla soktum
yengelerımı falan sokarım ablamı ama eşimin akrabası yada benım komsuları sokmam:63:

bıan evvel gelsın laa
naısl bısey olcak hıc demıon:63:
la giren benimde teyzemin kızı.nolacak la deli tek başına girmedi ya :KK1::KK1:kadınlar evini gezmek istese yatak odamı gösterememmi dicen:d
la bende bilmiyom nasıl bişi getiricek.inş güzel bişi getirir.dükkan da olan iskeletlerden birini kaplayıp getirecek işte:KK1:

Son düzenleme:
la giren benimde teyzemin kızı.nolacak la deli tek başına girmedi ya :KK1::KK1:kadınlar evini gezmek istese yatak odamı gösterememmi dicen:d
la bende bilmiyom nasıl bişi getiricek.inş güzel bişi getirir.dükkan da olan iskeletlerden birini kaplayıp getirecek işte:KK1:

evt derım nolcak laa gırılmez olduğunuda öğrenmış olurlar:63:

ne renk ıstedın

cok üzüldüm yaa:KK59:evlat acısı yerını bısey tutmazmış:KK59:

Yakıt olarak doğal gazmı kullanılıyor apartmanda ..
Biz mutfağa hermetik şohpen takdırdık doğal gaz var çok rahat ya suyu açıyon sıcak su geliyor ocakta bağlı tüp derdi yok kışın 27 filan geliyor fatura çok ekonomik tüp olmış 70 herhalde

offfff en sonunda inşallahhh telefon trafiği bitmiştirrr:KK53:yok yok birazdan da annem ararrr:KK9::KK9:
evet komşum doğalgaz merkezi sistem apartmanımız.
tüplerle uğraşmak çokkk zor oluyor bende kısmetse yazın yaptıracağım inşallah.

şimdide bobiş sokak istiyorr:KK9: bir türlü konsantre olamadım burayaaaa:KK52::KK52:

:KK53::KK53:nerde oturuyon sen ablam
sarayda mı

normal bir dairede oturuyorum böcüümm:KK9:iyiki kiramız yok:KK24:
bobişi çıkardım dışarsı çokkkkk güzel ılıman havaa:KK24:

bi bayanın albümüne baktım kızı ölmüş 2,5 yaşında.gözyaşlarımı tutamadım:2::2:allahım ne büyük acı.ne tatlı bişimiş

Allah rahmet eylesin Allah ailesine sabır versin:KK43:
Allahım kimseye evlat acısı vermesin:KK43:AMİN

normal bir dairede oturuyorum böcüümm:KK9:iyiki kiramız yok:KK24:
bobişi çıkardım dışarsı çokkkkk güzel ılıman havaa:KK24:

Allah rahmet eylesin Allah ailesine sabır versin:KK43:
Allahım kimseye evlat acısı vermesin:KK43:AMİN

bobişın resmı yk mu ablam:KK69:

brck en güzeli çingenelık var la abızde

kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun :KK1:
ben patates oturtma hiç yapmadım.kızartıonuzmu tarif etsenise kıslar
kızartıncada ağır olmasmı

offfff en sonunda inşallahhh telefon trafiği bitmiştirrr:KK53:yok yok birazdan da annem ararrr:KK9::KK9:
evet komşum doğalgaz merkezi sistem apartmanımız.
tüplerle uğraşmak çokkk zor oluyor bende kısmetse yazın yaptıracağım inşallah.

şimdide bobiş sokak istiyorr:KK9: bir türlü konsantre olamadım burayaaaa:KK52::KK52:

Yaptır valla çok rahat edersinnn duşa kabinin içinde filannnn :KK53: :KK53:

kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun :KK1:
ben patates oturtma hiç yapmadım.kızartıonuzmu tarif etsenise kıslar
kızartıncada ağır olmasmı

Kızartmadan olmaz yahu ama fazla kızartmıyon hafif olacak peçeteye koy sonra yağını emsin..
Kıymasını kavur soğanı at onuda kavur baharatını ilave et salça koy birazda maydonoz doğra ben hatta içine az miktarda pirinç koyyarımgüzel olur ..
Geniş tencerenin altına patatesleri diz üzerine kavrulmuş malzeleri dök suyunu ilave et en üstede dilinmlenmi domates ve biber koy fırında pişir daha güzel oluyor

yok kızartılmıo öle yemek gıbım pişiyy azcık suyla

Kızartmadan olmaz bu yemekk öbür türlü normal yemek gibi olur

tünaydın :92::92::92:

hoş geldinnn zeboşumm:KK19:

Yaptır valla çok rahat edersinnn duşa kabinin içinde filannnn :KK53: :KK53:

Kızartmadan olmaz yahu ama fazla kızartmıyon hafif olacak peçeteye koy sonra yağını emsin..
Kıymasını kavur soğanı at onuda kavur baharatını ilave et salça koy birazda maydonoz doğra ben hatta içine az miktarda pirinç koyyarımgüzel olur ..
Geniş tencerenin altına patatesleri diz üzerine kavrulmuş malzeleri dök suyunu ilave et en üstede dilinmlenmi domates ve biber koy fırında pişir daha güzel oluyor

Kızartmadan olmaz bu yemekk öbür türlü normal yemek gibi olur

yine rataım komşummm:KK34::KK9:

kızartmadan olmazzzz.

X