15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

ne suscamm bee
benı baskılarında susturamazsın:KK20::KK60::KK60:

adam cici ayında bılem yemek yapmayı bılmeyen garusu yuzunden açtır belkıde:KK59::KK60::KK60:

Böcük saçlarından çekicem şimdi:KK4::KK60::KK60:Benle evlenince yemek gördü kocam be manyah:KK60:Her yönden tok kocam:KK60:

24 yaşındayım cnm hatta 23 te denebilir daha 24 doldurmadım :KK1:
2 sene 4 aylık evliyim bebem

Ne güzel sizin devam ediyor mu ciciler:KK60:

24 yaşındayım cnm hatta 23 te denebilir daha 24 doldurmadım :KK1:
2 sene 4 aylık evliyim bebem

aynı yaştayıkk
nisanda 24 olcemm:KK48:

Sus:KK57:Bugün eşimin halasına bile gidicem misafir gelcekmiş poğaça falan yapcam :KK57:Beceriksiz olsam niye beni çağırsın:KK33::KK33:İyi ki bir çalışıyorsun patronun var :KK60::KK60:Benden garu neyim olur:KK60:

ne bılıyon belkı senı ıresıl etmek ıcın cağırıyo
yada tembel oda snın gıbı kendıne güvenmıyo barı skop yaparsa olmazsa bılem yenı gelın derler dıyede düşünmüş olabılır:KK31::KK60:bı sürü düşüncem var yanı hangısını ıstersen

senın yok yaa:63:

Abla ya gına gelcek sana ama:KK1:Karnıbakarın pştiğini nasıl anlıcam hiç yapmadım daha önce nasıl anlıcam:KK60:

Ne sert ne çok yumuşak olacak patates yemeği gibi düşn yani :KK34:

günaydın ablaaammm :KK54:
sende pırasanın yanına patates-biber kızartması yap sarımsak domates soslu :KK56:

Günaydın esencimm heee valla süperrrr bide makarna yapammmm :KK56: :KK56:

Ben yemek yapmıcam kayınvalideye gideriz balık yemeye bayadır gitmemiştik kadına.
akşamda o yüzden sulu yemek yapmadım.ince ince tavuk fleto aldım baget unuyla kızarttım yanına patates yaptım fırında kekikli pulbiberli ohhh bide salata ımmmmm:KK56::KK56:

Offffff tavuk diyince dayanamıyommmm anammmm akşamada balık varmışşşş :KK56: :KK56:

yok bjk macıydı ama bıze döşedıler ablam:KK59::KK60::KK60:

ırfan tam sana göre:KK69:alıver adamıda dizi cekımlerıne başla

Atmışlar 4 tane haaaaa geçmiş olsun :KK1:

Böcük saçlarından çekicem şimdi:KK4::KK60::KK60:Benle evlenince yemek gördü kocam be manyah:KK60:Her yönden tok kocam:KK60:

Ne güzel sizin devam ediyor mu ciciler:KK60:

çekemezsn olm
ben öle garu kavgası bılmem dırek dalarım tekme tokat sıddete evt:KK42::KK60:yaparım senı

her yönden derkenn:KK23::KK23:muzu bütüm yutuyon mu mesela:KK60::KK60:

aynı yaştayıkk

yada tembel oda snın gıbı kendıne güvenmıyo barı skop yaparsa olmazsa bılem yenı gelın derler dıyede düşünmüş olabılır:KK31::KK60:bı sürü düşüncem var yanı hangısını ıstersen

Len sana laf mı yetişir :KK60:Senin adama da acıdım şimdi:KK60::KK60:

Ne sert ne çok yumuşak olacak patates yemeği gibi düşn yani :KK34:

Günaydın esencimm heee valla süperrrr bide makarna yapammmm :KK56: :KK56:

Offffff tavuk diyince dayanamıyommmm anammmm akşamada balık varmışşşş :KK56: :KK56:

Atmışlar 4 tane haaaaa geçmiş olsun :KK1:

ablam belkım patates yemeğinide bılmıo:KK60::KK60::KK60:

he saol:KK59::KK60::KK60:

aynı yaştayıkk

ben ekimde 24 oldum

koptum :KK60::KK60:
[B

Offffff tavuk diyince dayanamıyommmm anammmm akşamada balık varmışşşş :KK56: :KK56: [/B]
gel şekerim beraber yiyelim.8 tl oldu tavuk yarısını yaptım yarısı kaldı nette tavuk sarma die bi tarif buldum değişik bişi şıkta.bakalım onu yaparım bi arada

Son düzenleme:
doğalgaz az geldi die sevinirken 20 den fazla gelmeyen su faturamı 33 gelmiş görünce eşitlik sağlanmış oldu:KK1::KK1:

X