15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

huuuuuuuuuuuukomşummmmmm
ne becerikli hatunummmbi yandan kk bi yandan telefon trafiği bi taraftanda yemekleri koydum ocağaaa

Efferin komşuma hamarat kadının hali belli zaten her bi yere yetişiyon demin bende telde görüştüm izmirden arkadaşım aradı konuştuk ne güzel :81: :81:

Efferin komşuma hamarat kadının hali belli zaten her bi yere yetişiyon demin bende telde görüştüm izmirden arkadaşım aradı konuştuk ne güzel :81: :81:

ne kaaaa mutevazıyımmmm dimiiiiii
akşam 19.00 dan itibaren sabah 07.00 kadar ev telefonları bedava hem şehiriçi hemde şehirler arası.

evetttt telekomun sitesine gir orda açıklamasını görürsün,birde ev hanımları için sabah 10.00 la
12.00 arası bedava.bende yeni öğrendim.yüzde 280 şehirlerarası konuşma artmışşş

Ben hiç ev telefonunu kullanmıyorum hep cebi kullanıyorum.Ev telefonu çaldı mı çok yadırgıyorum genelde de sapıklar arıyo

Ben hiç ev telefonunu kullanmıyorum hep cebi kullanıyorum.Ev telefonu çaldı mı çok yadırgıyorum genelde de sapıklar arıyo

benimde ev telefonuyla pek alakam yokkk ama madem bedava niye faydalanmıyımmm
aaaa bizim şimdiye kadannn hiççç telefon sapığımız olmadıııı:111::111:amaaa amaaaa bu
haksızlıkkkk

aaaa bizim şimdiye kadannn hiççç telefon sapığımız olmadıııı:111::111:amaaa amaaaa bu
haksızlıkkkk

Abla çok sinir bi şey Kocamdan dolayıda buluyolar biraz telefonuEşimi telefona isteyen kızlar falan oluyo

haksızlıkkkk

Sapık istiyorsan ben yapayım abla

Çok güzel telefon sapıklığı yaparım

haksızlıkkkk

haksızlıkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…