15'li Mapısdaş Kankalarının Bitmek Tükenmek Bilmeyen Geyikleri

ne kaaaa mutevazıyımmmm dimiiiiii
akşam 19.00 dan itibaren sabah 07.00 kadar ev telefonları bedava hem şehiriçi hemde şehirler arası.

Bizim süperonline olduğu için arayamıyorum maalesefffff

Evet canım akşam 7 sabah 7 bol bol konuşuyorsun

evetttt telekomun sitesine gir orda açıklamasını görürsün,birde ev hanımları için sabah 10.00 la
12.00 arası bedava.bende yeni öğrendim.yüzde 280 şehirlerarası konuşma artmışşş

Sabahki olan görüşme için 800 lü telefonu arayıp kayıt yaptırıyon yanlız yoksa fatura kabarık gelir haberin olsun reklamlarda gösteriyor çünkü

Ben hiç ev telefonunu kullanmıyorum hep cebi kullanıyorum.Ev telefonu çaldı mı çok yadırgıyorum genelde de sapıklar arıyo

Akşamları kullansana sende bedava ne güzel gerçi sizleri arayanda hep sapıklardı demi

iyi geceler :92:

Günaydın zibincimmmmmm ne zaman buluşcan kız dohtorunla bakalım yeni senaryolar varmıııı

herkeese çok teşekkür ederim bekarların darısı başına inş
hayırlı kandillerrrrr

Günaydınn kuskicimmmmmm aminnnn inşallah

bu gün öğlen dişçiye gitcemmm stres bastııı şimdidennn:84::84::84:

Ne zaman bitior komşummmm buluşak artıkkk ya mentaliste gelecek

günaydınn
azgunlarr

Günaydınnnnn böcüüüüüü

Günaydın kızlar:97:

Günaydın şekercimmmm sude nasıl

sudenaz'ım iyi çok şükür abla.ama ben ii değilim.karar veremiorum hala..mide ağrısı ve baş ağrısı çekiorum stresten...:97::85:

sudenaz'ım iyi çok şükür abla.ama ben ii değilim.karar veremiorum hala..mide ağrısı ve baş ağrısı çekiorum stresten...:97::85:

Karar vermek zor tabi canımcım kolay değil sonuçta evladından ayrı kalacaksın ama yapılabilecek başka bişeyde yok gibi yadabulabilirseniz yeni bir bakıcı olsun en azından sende kızından ayrı kalmazsın

sabah yaptığım bütünn alıntı uçtuuuunetim koptuuuu
aaaa telefonda süperonline ilk defa duyuyorumm:26:interneti biliyom ama telefonu ilk duyuyorumm:26:
aşamlarıda kocalar evde oluyorrr o yüzden aramıyorum kimseyii
sabahlarıda kk dayımm:86::86:
valla komşum implant yaptırdığıma pişmanımm bekleme süreci uzun oluyoooo
havalar biraz ısınsın buluşuruz komşum.
saay yarımda evden çıkmam lazımmm

Nereye gidiyorsun yine

günaydınn balıı lokumlarrrrr

Günaydın kuskicimmmmmmmm

Selam 15 li:92::82::82:

Selam semoşşşş sanada

İnternet süperonline zaten bu hat üzerinden telefon bağlantısı yapıyorlar türk telekomdan çıkıyon yani hemde aylık sabit ücret ödemiyorsun ne konuşursan onu ödüyorsun ..
İmplantta uzun oluyor demi keşke yaptırmasaymışın beee neyse artık başlamışsın bir kere biter merak etme ..
Hava düzelsin buluşalım valla

nişan gününü ve mekanını ayarladıkk
16 temmuz doğumgünümde nişanlanıyoruummm

Süper yawwwww hayırlı olsun bakalımmm

Bende buluşmak istiyorum ama uzağım:84::84avet eden olmadı ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…