15 Nisan'da Cevahirdeyiz

tamam canım seni unutmadım zaten sengözlerimebaksanab
hani olurda bu tarafa yakın başka arkadaşlarda vardır diye tekrar belirteyim dedim,eğer eşin bırakmazsa bir önceki günden haberleşiriz sen merter metrobüsten yukarı çıkarsın,ışıklardan alırım seni,direk E-5e bağlanacağım için,yine konuşuruz kaydirigubbakcemile5

işde kk dayanısması :lepi: :)

ben diyorum işte... 2 den sonra gelecek ark.lar varsa kadıköyden çıkarız...

bende gelceeem inşallah sabah dersim var ama öğleden sonra boşum gibi görünüyo şimdilik inşalah bişi çıkmazz

bende gelceeem inşallah sabah dersim var ama öğleden sonra boşum gibi görünüyo şimdilik inşalah bişi çıkmazz

gelırsen cokkk sevınırım arkadasım :)ınş bı ısın cıkmaz sende o gune bıze randevu ver canımcım :)

butun ıstanbuldakı arkadaslara msj atıyom topıce donus yapanlara cok teşlekkur edıyom :)

arkadaşlar anadolu yakasından gelmek o kadar zor değil ki artık
metrobüs kadıköyden mecidiyeköye geliyo zaten

AnadoLu Yakası SakinLeri,

Gelmekte tereddüt yaşayanLar, yoL uzak ben kayboLurum diyenLer, ben yoL iz biLmem beni götürün diyenLer vs vs diyenLer, benimLe irtibata geçerLerse çok iyi oLur..

Kadıköy kaLkış yerimiz oLacaktır(Muavininiz Ben:eek:)

Saat 12:00 De Kadıköy HaLdun Taner Sahnesinin orda buLusaLim.

(BenimLe geLmek isteyenLer buyursun, yoksa bekLemem tek giderim haaaaakaydirigubbakcemile3)

DuyuruLur..............

Son düzenleme:
arkadaşlar anadolu yakasından gelmek o kadar zor değil ki artık
metrobüs kadıköyden mecidiyeköye geliyo zaten
evet canım cok sagol tarıfın ıcın bıdahakı bulusmamız anadoluda olucak :)
AnadoLu Yakası SakinLeri,

Gelmekte tereddüt yaşayanLar, yoL uzak ben kayboLurum diyenLer, ben yoL iz biLmem beni götürün diyenLer vs vs diyenLer, benimLe irtibata geçerLerse çok iyi oLur..

Kadıköy kaLkış yerimiz oLacaktır(Muavininiz Ben:eek:)

Saat 13:00 De Kadıköy HaLdun Taner Sahnesinin orda buLusaLim.

(BenimLe geLmek isteyenLer buyursun, yoksa bekLemem tek giderim haaaaakaydirigubbakcemile3)

DuyuruLur..............

işde bu bıtenem agzına saglık şekercım gecerken yol ustu benıde alın barı :)

kızlar günadın
ben haftaiçi olduğundan gelemiyorum ama bi cumartesi veya resmi tatillerde de böyle bir buluşma olursa katılmayı çok isterim..
şimdiden iyi eğlenceler:dance:

naber canlar buluşmaya kaç gün kaldı levent kağıthane tarafından gidecek varsa yazsın bana 1 kişilik yerim var arabada beraber gideriz

naber canlar buluşmaya kaç gün kaldı levent kağıthane tarafından gidecek varsa yazsın bana 1 kişilik yerim var arabada beraber gideriz

teklifin için sağol canım ben sizlerden önce erkenden orda olurum
koçtaşa filan uğrayacamdahihoyyyt:roflol:

ben yarın cevahıre gıdıcem kızlar işi olmayan gelsın heheh:)

X