15 Nisan'da Cevahirdeyiz

Bende gelmek isterdim ama bana çooook uzak cevahir :çok üzgünüm:
hem bilmiyorumda nerde olduğunu malesef:eek:
Ama anadolu yakasından gelecek varsa belki bana eşlik etmek ister ozaman olabilr
Eğer gelemezsem mümkünse birdahaki buluşma daha bilindik bir yer olsun mesela anadolu yakasındada güzel yerler var-tatlicadiarzu-

Ama anadolu yakasından gelecek varsa belki bana eşlik etmek ister ozaman olabilr
Eğer gelemezsem mümkünse birdahaki buluşma daha bilindik bir yer olsun mesela anadolu yakasındada güzel yerler var-tatlicadiarzu-

anadolu yakasından kadköyden kalkan otobusler var hem de cevahirin ordaki duraklara kadar gidiyorr.... biz dee anadolu yakasından gelicezzz yani gelebilirsem tabeee.... nerde oturuyorsun ki??

kızlar ben anadolu yakası/pendikteyim ve pendiğin merkezi değil :KK43:( sabiha gökçene yakınım.burdan taaa cevahire yalnız gidemem çünkü sıkılırım :)) bana eşlik eden olursa seve seve gelirim :)) birde çocuklu bayan olursa tamam işteee :)) kızım var 2 yaşında yolda ona arkadaş olursa hiç fena olmaz :))

slm arkadaslar ben davet edılmedım ama topiği gezerken gordum kacta cevahırde nerde buluscaksınız? ve anadolu yakasındakı arkadaslar bende uskudardayım ama secılen yer aslında merkez sayılır anadolu yakasındada capıtol merkez yada tepe natılıus bılgınız olsun dıye dedım ıns guzel bı gorusme olur burdan sızı okuruz artıkkk:)

13:30 da gelecekk herkessss kaaaave dünyasıııında görüşçenizzzzzzzz okitoooo???

kizlar bakin aanadolu yakasindanda bir suru gelen var anlasip bulusup toplasip gelin iste

canım bak gelenler var anadolu yakasından hem anadolunda gelmek daha kolay ınan kı..

anadolu yakasından kadköyden kalkan otobusler var hem de cevahirin ordaki duraklara kadar gidiyorr.... biz dee anadolu yakasından gelicezzz yani gelebilirsem tabeee.... nerde oturuyorsun ki??
evet canım tepeustunden dırek gelen arabalarda var
kızlar ben anadolu yakası/pendikteyim ve pendiğin merkezi değil :KK43:( sabiha gökçene yakınım.burdan taaa cevahire yalnız gidemem çünkü sıkılırım :)) bana eşlik eden olursa seve seve gelirim :)) birde çocuklu bayan olursa tamam işteee :)) kızım var 2 yaşında yolda ona arkadaş olursa hiç fena olmaz :))
canımcsın ogun havada cok guzel olcak hadı al kızında gel bak gelen cok var zaten anadoludan
slm arkadaslar ben davet edılmedım ama topiği gezerken gordum kacta cevahırde nerde buluscaksınız? ve anadolu yakasındakı arkadaslar bende uskudardayım ama secılen yer aslında merkez sayılır anadolu yakasındada capıtol merkez yada tepe natılıus bılgınız olsun dıye dedım ıns guzel bı gorusme olur burdan sızı okuruz artıkkk:)
canımmm butun kk bayanları beklerız elımdegn geldgnce herkese mesaj atıyorum cevahırde kahve dunyasında buluscaz 1,30 da
13:30 da gelecekk herkessss kaaaave dünyasıııında görüşçenizzzzzzzz okitoooo???
cancazım bak karsıdan gelenler var sende karsıdan gelıyon dımı bıtenem benımmm anadoluyuda sen toparlarmısın ınan super olur daha ıyı bılıyon oraları cok +opy..muckkk

canımmm butun kk bayanları beklerız elımdegn geldgnce herkese mesaj atıyorum cevahırde kahve dunyasında buluscaz 1,30 da
cancazım bak karsıdan gelenler var sende karsıdan gelıyon dımı bıtenem benımmm anadoluyuda sen toparlarmısın ınan super olur daha ıyı bılıyon oraları cok +opy..muckkk

datlumm ben 1.30 da gelemicem ki 3 gibi falan gelecemm, dersim olmasa tamam ben toparlardım daa dersim var maalesefff:bbo: ama 2 den sonra gelebilecek olanlar bana ulaşabilir, o zaman toplayabilirimmm... :jeyyar:

datlumm ben 1.30 da gelemicem ki 3 gibi falan gelecemm, dersim olmasa tamam ben toparlardım daa dersim var maalesefff:bbo: ama 2 den sonra gelebilecek olanlar bana ulaşabilir, o zaman toplayabilirimmm... :jeyyar:

hmmm ınş ogun dershanen tatıl olurda:)

aaaa 10 gun var buluşmaya gerı sayıma başlıyom artık kaydirigubbakcemile2

9 gunnnnnnnnnnnnnnnn hadın hatunlar :) hihoyyyt gelıyoz cekılın onumuzden :) :eek:

arkadaşlar ben merter'deyim,bu tarafa yakın,gelmek isteyen arkadaşlar varsa,ortak biryerde buluşuruz ben sizi alabilirim:içelim:

arkadaşlar ben merter'deyim,bu tarafa yakın,gelmek isteyen arkadaşlar varsa,ortak biryerde buluşuruz ben sizi alabilirim:içelim:

tatlim ben sefakoyden gelcem konusmustukya
eger esim birakmazsa (erkenden nisantasina hastaneye gitme ihtimalimiz var)
geceden msj atarim sana beraber gideriz merter metrobuste bulusup kaydirigubbakcemile

işyerime çok yakın cevahir ..
ama hem h.içi olması hemde kimseyi tanımadığım için gelemicem ..

işyerime çok yakın cevahir ..
ama hem h.içi olması hemde kimseyi tanımadığım için gelemicem ..

canım aşk olsun sankı bız bırbırımızı cok ıyı tanıyoz..amac zaten tanısmak bak iş yerınede yakınmıs 1 saatlık ızın alıp gelırsen cok sevınırım şahsen umarım katılırısın aramıza cok opuyom senı :)

canım aşk olsun sankı bız bırbırımızı cok ıyı tanıyoz..amac zaten tanısmak bak iş yerınede yakınmıs 1 saatlık ızın alıp gelırsen cok sevınırım şahsen umarım katılırısın aramıza cok opuyom senı :)

Çekingen bi yapım vardır hihoyyyt
buna gelemem muhtemelen ama bir dahakine gelirim inş.
buluşmaların yapıldığından hiç haberim yoktu.
ilgin için teşekkürler kaydirigubbakcemile5

Çekingen bi yapım vardır hihoyyyt
buna gelemem muhtemelen ama bir dahakine gelirim inş.
buluşmaların yapıldığından hiç haberim yoktu.
ilgin için teşekkürler kaydirigubbakcemile5

sen bılırsın cnaım ama yolun duşerse beklerız:)

tatlim ben sefakoyden gelcem konusmustukya
eger esim birakmazsa (erkenden nisantasina hastaneye gitme ihtimalimiz var)
geceden msj atarim sana beraber gideriz merter metrobuste bulusup kaydirigubbakcemile

tamam canım seni unutmadım zaten sengözlerimebaksanab
hani olurda bu tarafa yakın başka arkadaşlarda vardır diye tekrar belirteyim dedim,eğer eşin bırakmazsa bir önceki günden haberleşiriz sen merter metrobüsten yukarı çıkarsın,ışıklardan alırım seni,direk E-5e bağlanacağım için,yine konuşuruz kaydirigubbakcemile5

X