15 Nisan'da Cevahirdeyiz

işinmi var yoksa ön gezimi sositososito
kaçta gideceksin bakiim :nazar:[/QUO
işim var canım bı aklısık cıkmazsa 2,3 gbı bıter ısım sendemı gtcen yoksa bıde kahve dunyasıyla konusucam ogun ıcın bıze neler yapabılırler dıye

ya karcımmmm yanlışşşş olduuuuuuuu kocamann opuyorummmm

ya karcımmmm yanlışşşş olduuuuuuuu kocamann opuyorummmm

ay ablam ne demek yaw bende ne oluyo dedım kendı kendıme hadı katıl bıze sende :)sen gelıncede duzenlerım bu buluşma bıtenemmmm cok opuyuommm

peküü birbirimizi nasıl tanıycaz kırmızı gül takalım yakamıza:icecream:

hehe harıka olur kuzum ben danısmadana seslenırım butun kk toplantıya dıye :)ozelden numaramı verırım canım bıde ogun ben kırmızı elbıse gıycem goze carpmak benı bulmanı ıcın :)de ben sızı nasıol tanıcam hehe

hehe harıka olur kuzum ben danısmadana seslenırım butun kk toplantıya dıye :)ozelden numaramı verırım canım bıde ogun ben kırmızı elbıse gıycem goze carpmak benı bulmanı ıcın :)de ben sızı nasıol tanıcam hehe

cevahirde yakalarında kırmızı güllü hatunlar ana habere konu oluruz vallakaydirigubbakcemile3
en iyisi garsona söylemek geleni aynı masaya alsın:))

cevahirde yakalarında kırmızı güllü hatunlar ana habere konu oluruz vallakaydirigubbakcemile3
en iyisi garsona söylemek geleni aynı masaya alsın:))

yada hepımız kk basılı tısort gıyek canem daha rahat buluruzu bırbırımızı :)

߀n astronot Kıyafetiyle geLiceemm, o gün beni KoLaylıkla tanırsınızz :jeyyar:

oooooooooo Kırmızı falann ne ayak kızzzz parıl parıl parlayacan hee cevahirdeee laelaelaelaelae

AnadoLu Yakası SakinLeri,

Gelmekte tereddüt yaşayanLar, yoL uzak ben kayboLurum diyenLer, ben yoL iz biLmem beni götürün diyenLer vs vs diyenLer, benimLe irtibata geçerLerse çok iyi oLur..

Kadıköy kaLkış yerimiz oLacaktır(Muavininiz Ben:eek:)

Saat 12:00 De Kadıköy HaLdun Taner Sahnesinin orda buLusaLim.

(BenimLe geLmek isteyenLer buyursun, yoksa bekLemem tek giderim haaaaakaydirigubbakcemile3)

DuyuruLur..............

Saat 12 olarak değiştiriLdi. !!

benim bişey yapmama gerek yok heralde,profilimdeki fotolardan tanırsınız beni kaydirigubbakcemile3

iyi geceler bayanlar ben de gelmek istiyorum buluşmaya bir aksilik olmazsa.aksilik diyorum çünkü kayınvalidem hasta ne olur o güne kdar bilemiyorum tam olarak bbuluşma ne zaman saat kaçta kimler geliyor

iyi geceler bayanlar ben de gelmek istiyorum buluşmaya bir aksilik olmazsa.aksilik diyorum çünkü kayınvalidem hasta ne olur o güne kdar bilemiyorum tam olarak bbuluşma ne zaman saat kaçta kimler geliyor

Saat 13:30

Yer : Cevahir

Kimler geliyor : Valla +20 diyeyim kaydirigubbakcemile3

X