Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 14 yaşındayım göğüslerim çok küçük 30A beden kullanıyorum büyür mü acaba :(

30 a ölçüsünu bilmiyorum ben...en küçük 75biliyorum ama buyur tatlimm...daha çok küçüksunn...ilk reglini ne zaman gördun?

Daha 14 yaşındasın tatlım büyur tabi daha neyin telaşı bu zaten yeni çıkmaya başladılar acele etme. 2 yıl sonra gör bide kendini dert etme :)

Bence de büyür,ayrıca boyla ilgili sıkıntın varsa onu dert et uzamaya calış yaşın küçükken,göğsün büyür ama boyun uzamaz ergenlikten sonra..

neden taktın ki bu kadar büyüyünce ne yapacaksın?
ben 12-14 yaşlarındayken göğsüm diğer arkadaşlarıma nazaran daha çok belli oluyordu ve hep bol şeyler giyerdim..takma bence boyutunu. töbe yarabbim:KK53:

Sen daha cocuksun ne yapacan gogsu kafan kadarmi olsun bu yasta boyle bir sorun tovbe yarabbi

Nedir milletin buraya yazma merajki erkekmi yani yazan bu fake bir konuda erkekse eger erkekligi batsin

Konu sahibi arkadaşa yardımcı olacaklar icin yazayım tekrar genel olarak.
Iki tip ölcü var.
Biri 30-32-34 diye gidiyo. D ye kadar kalıbı var.
Digeri de 70-75-80 diye iste. Kalıbı C ye kadar sanırım. Cogunlugun bildigi bu ikinci ölcü.
Canım sen de sıkma canını. Yaşın geregi gelisimin daha tamamlanmadı. Büyüyecek tabi. Ama büyümese bile artık istedigin bedende gögüse sahip olmak cok kolay artık.
Ama o aşamalar icin cok erken. Sen simdilik durumu idare etmek icin uygun sütyen secimiyle baslayabilirsin. Istersen detaylı tavsiye veririm ben sana bu konuda

X