Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 14 yaşındayım göğüslerim çok küçük 30A beden kullanıyorum büyür mü acaba :(

Ahahahahahhahahhhhahahahhhahahhahaha :KK70::KK70:
Yaş 14 ha ! :KK70::KK70::KK70:
Hey ALLAHım ya :KK70:
Büyür tabii ama sen ya lise veya 8. sınıf öğrencisisin bunu bilmen gerekirdi :cool:
Ben 9.sınıfın sonlarına kadar sütyen takamazdım o denli küçüktü :)
Lise 3te 80i buldu :)
Sende şu genç kızlar arasındaki anlamsız konuları boşver..
Mantık kur..
Sırf bunun içinde üye mi oldun ALLAH seni napmasın ya :KK70:
Beni güldürdün ALLAH'ta seni güldürsün:KK70:
Popi mi olamadın güzel kızzzz:KK73: (Diyesim geldi)

Büyür ablacım :KK74:

Ay hayır yapmayın yazık kıza. Öyle bi ölcü var cidden. Biliyo yani erkek degildir herhalde. Bi sürü markanın ölcüsü öyle. Mesela victoria secret ın öyle. Istanbulda magazası var benim de 34 beden var. Ay utandım :oops:
ben bişey demedim ki arkadaşın yorumu ve tespiti hoşuma gitti okadar konu doğru olabilir.Değilse de günahı boynuna :KK45:

neden taktın ki bu kadar büyüyünce ne yapacaksın?
ben 12-14 yaşlarındayken göğsüm diğer arkadaşlarıma nazaran daha çok belli oluyordu ve hep bol şeyler giyerdim..takma bence boyutunu. töbe yarabbim:KK53:

Zaman değişmiş resmen :KK70: Ben o yaşlarda gizlemek için elimden ne gelirse yapardım :KK70:

ben bişey demedim ki arkadaşın yorumu ve tespiti hoşuma gitti okadar konu doğru olabilir.Değilse de günahı boynuna :KK45:
Ay yok ben de size özel demedim.:KK56: Ölcü yüzünden erkek diyen cok olmus da ölcü dogry yani onu demeye calıstım.
Bana yazık yaşı kücük erken olgunlaşmış arkadasları olan bi kızcagız gibi geldi ama bilemedim simdi. Benim de icime kurt düstü simdi bu mevzu icin konu acması. Ay acaba:confused:

benimde oyleydi kucuktu cok az daha büyüdü 70 takiyordum simdi 75 80 filan . simdi begeniyorum onceden begenmezdim

X