14. Yarışma Duyurusu (Ödüllü) : ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Foto Yarışması

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.078
11
Arkadaşlar 14. yarışma kategorimizi belirlemiş bulunmaktayız:)

Bu yarışmamız ''Çocuk Odası Dekorasyon'' yarışması..

Yarışmaya katılacak adayların, çocuk odalarının fotolarını çekip göndermelerini istiyoruz.

Önceki dekorasyon yarışmasında da belirtildiği igib,adı üstünde dekorasyon ön planda..Yerde ki halıdan, abajura,duvarda asılı olan bir tablodan yatak örtüsüne,perdeye kadar herşey değerlendirilecek oylama yapılırken.

Önemli olan,oda da ne kadar eşya yada şatafat olduğu değil,göze nasıl hitap ettiğidir unutmayalım:)Bir yatak ve halıdan oluşan bir bir çocuk odası bir bakmışsınız ki eşyalarla dolu diğer çocuk odasından göze daha hoş görünebilmektedir..

Not:
1* Fotolar kendi çekimleriniz olup,netten alıntı çocuk odası resimleri olmayacaktır..Netten foto ile yarışmaya katılamıyorsunuz..Bu arada illa ki çocuk sahibi olan arkadaşlar katılacaktır gibi bir kaide yoktur,her üyemiz yiğeninin,torununun,arkadaşının vs. çocuğunun oda fotosuylada katılabilir..Yarışmaya odanın farklı iki cepheden çekilmiş,iki foto ile katılım yapacaksınız..

2* Çalışmalarınızı adrese gönderirken nicklerinizi(KK içinde kullandığınız rumuz,UzmaN gibi) eklemeyi lütfen unutmayınız..Nicksiz yollanan çalışmaları yarışmaya dahil etmeyeceğim..

3* Fotoları gönderdikten sonra yine bu başlık altından,fotonun benim elime ulaşıp ulaşmadığını teyit ediniz lütfen..

4* Dereceye giren ilk üç kişiye Kadınlar Kulübü tarafından çam sakızı çoban armağanı ödüllerimiz olacaktır..yerimseniben

Tema: Çocuk Odası Dekorasyon
Başvuru Başlangıcı:13/Ekim/2008
Başvuru Bitiş:27/Ekim/2008

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Not: Fotoyu adrese göndermeyi başaramazsanı,KK içinden bana özel mesajla da ulaştırabilirsiniz..

Herkese kolay gelsin,her zamanki gibi bu yarışmamızın da, bizlerin keyfine keyif katsın diyorum ve sahneyi size bırakıyorum..
:enbuyukkk:

Son düzenleme:
çok zevkli bir yarışma olacak uzmanım:teytey:
bu güzel fikir için kutlarım seniyerimseniben
katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum
şimdiden senin de ellerine emeğine sağlıkŞeniz

:enbuyukkk:

Allahım nasip ederse bu yarışmayı katılacağım Uzmancım,birtanem!!!Şeniz
Artık fotoğraf makinam var ne de olsa!!!Fotoğraflı ve bilgim,becerim dahilindeki tüm yarışmalarda varım!!!kaydirigubbakcemile5
Ablacığımın bebelerinin odasını çekeceğim..:ecrin_bebek:
Yaşasın!!:lepi:
Gün vermiyorum ama son güne kadar mutlaka elinde olacak inşallah!!!!:teytey:

EDIT.
Tabiyki herkesi sollayıp geçeceğim..:lepi:
Ruhumda var ne yapayım zekilik ve akıllık, biliyorsun sen!hihoyyyt

EDIT.
Tabiyki herkesi sollayıp geçeceğim..:lepi:
Ruhumda var ne yapayım zekilik ve akıllık, biliyorsun sen!hihoyyyt

Aman ya heyecandan zekilik ve akıllık demişim..:roflol:
Zekilik ve güzellik ruhumda var diyecektim..:lepi:
Neyse..
Harika bir kategori olmuş Uzmancım ya çok mutlu oldum..:1hug:

ama bu haksızlık yaaa:KK43:
benım evim yokki...çocugumun odasını çekeyim:KK43:
(kaynanamla oturuyorum) içim gitti şimdi ya....
neyse ama sizleri takip edecegim...
İYİ OLAN KAZANSIN..a.s.

bişi geldi aklıma kaynanamın odasını çeksem olur mu?:roflol:

bişi geldi aklıma kaynanamın odasını çeksem olur mu?:roflol:

:))) Onu başka ketegoride alalım:)) Kaynananız ve siz konulu bir yarışmada..:lepi:

Evet arkadaşlar bekliyorum fotolarınızı..Bir üye iki foto ile katılım yapacak..Daha önce belirttiğim gibi sadece kendi çekim fotolarınız olacak ve illa ki kendi çocuk odanız olması şart
değil..

Özel mesajla da gönderim yapablirsiniz bana..
Kolay gelsin..

Son düzenleme:
Tüm odayı bir fotoda mı göstermemiz lazım. Bu biraz zor olabilir diye düşünüyorum. Halı perdeler hepsi sığmayabilir.

Bende ilk defa bir yarışmaya katılacagım burda belki de kazanırım belli mi olur yerimseniben en güzel yeğen kuzen odası ne varsa cekip en begendiğimi buraya atıcam bana şans dilesin bu mesajı okuyanlar..Şeniz

ben yigenimin odasini cekip yollayabilirmiyim beraber begenip yerlestirmistik

Ben katilmiyciim efenim. benneyaptımkiYarım saat bile derli toplu durmuyorki oda, nesini çekeyim:nazar:

:))) Onu başka ketegoride alalım:)) Kaynananız ve siz konulu bir yarışmada..:lepi:

Evet arkadaşlar bekliyorum fotolarınızı..Bir üye bir foto ile katılım yapacak..Daha önce belirttiğim gibi sadece kendi çekim fotolarınız olacak ve illa ki kendi çocuk odanız olması şart
değil..

Özel mesajla da gönderim yapablirsiniz bana..
Kolay gelsin..

şaka yapmıştım zaten ablacım:)
ugrasamam yani...:jeyyar:

Tüm odayı bir fotoda mı göstermemiz lazım. Bu biraz zor olabilir diye düşünüyorum. Halı perdeler hepsi sığmayabilir.

Tamam salon dekorasyon yarışmasında yaptığımız gibi yapalım ve adaylar iki adet foto ile katılsınlar..yerimseniben Aynı odanın iki değişik açıdan fotosunu yollayın arkadaşlar..

Bende ilk defa bir yarışmaya katılacagım burda belki de kazanırım belli mi olur yerimseniben en güzel yeğen kuzen odası ne varsa cekip en begendiğimi buraya atıcam bana şans dilesin bu mesajı okuyanlar..Şeniz

Tabiki boool şanslar..Ama duyuruda ki yani bu başlıkta ki ilk mesajımı okudunuz değil mi? Fotoları buraya eklemiyorsunuz..Ya KK'dan özel mesajla yada verdiğim adrese mail atarak bana ulaştırıyorsunuz..

ben yigenimin odasini cekip yollayabilirmiyim beraber begenip yerlestirmistik

Olur ablacım olur..Dediğim gibi çocuğunuzun demiyorum,çocuk odası dekorasyonu diyorum:)

Ben katilmiyciim efenim. benneyaptımkiYarım saat bile derli toplu durmuyorki oda, nesini çekeyim:nazar:

İki çocuk olunca anlayabiliyorum artık..Haklısın..

Son düzenleme:
Ben şu kurallarımızı da tekrar hatırlatayım en iyisi..Bazı arkadaşlarımız yeni katıldıkları için aramıza kurallar hakkında bilgileri olmayabilir..

Kuralları her yarışma oylamasında ekliyorum ama burdan bir kez daha duyurmak istedim..Ayrıca yarışmalar başlığında da yapışkan olarak yer almaktadır..

İşte yarışma kuralları..

http://www.kadinlarkulubu.com/yarisma-kurallari-t108356/index.html

Tema: Çocuk Odası Dekorasyon
Başvuru Başlangıcı:13/Ekim/2008
Başvuru Bitiş:23/Ekim/2008

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

benim hem bebgim yok hemde evim yok ,aynen kayinvalide yanindayim
ama sizlerin resimlerini merakla bekliyorum ,insallah bi bebegim olursa benim icinde bi fikir olur,
katilan arkadaslara bol sanslar

güzel bi konu olmuş. yapabilirsem fırsatını bulup katılmak isterim.
yeni taşındığım için çocuğun odasında daha eksiklerimiz var. kafamda oda ile ilgili 1-2 proje var hallettim mi katılabilirim :) şimdiden herkese kolay gelsin ve başarılar diliyorum :)

X