14 günlük evliyim ama yalnızım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorum yapmama kararı aldım kendimce bu konuya daha fazla.İnsallah konu sahibininde hakkında hayırlısı olur en kısa sürede.Tesekkur ederim bilgilendirmeniz içinde .

Yani bu durumda ya siz eşinizin olduğu yerden iş bakacaksınız ya da eşiniz tayin isteyebiliyorsa o gelecek. Aslında bu tarz durumlar bence ilişkinin en başından netleştirilmeli. Yoksa sıkıntı oluyor. Belediyelerde hiç tayin duymadım ben. Çakılıdır. Sizin gitmeniz pek mümkün değil gibi.

Çok zorlamayın belkide hayırlısı böyledir... Keşke gelmeseydim demek de var kaderde hakkınızda hayırlısı olsun.

Merhabalar yorumları okudum kimisi teselli etmiş, kimisi yerin dibine batırmış beni. Torpil dediğim için. Öncelikle belirtmek isterim ki
1) Konuda yanlış belirtmiştim. Tayin değil nakil olma ibaresini kullanmam gerekirdi. Burası biraz karışıklık yaratmış.
2) Ben atanırken torpilsiz, liyakat esaslı, alnımın akıyla atandım. Eşim de zamanında benimle denedi ama onunki olmadı. Ben atandıktan 1 yıl sonra K* belediyesinde sözleşmeli başladı. Yani ilişkinin başında netleştirilecek bir durum yoktu ortada.
3) Benim yaşadığım zorluğu ancak belediyede çalışan kişiler anlar. Bakanlıklarda yer değiştirmek, tayin aldırmak benim durumuma göre kolaydır. Bir üye de açıklamış zaten muvafakat, izin vs durumlarını. Ben de asla tasvip etmezdim şimdiye kadar tanıdık kişileri araya sokmayı ama bu işin içine girdim gireli görüyorum ki dayısı amcası olan herkesin yolu açık. Ben de sevdiğime kavuşmak için nakil olmayı isteyip şansımı denediğim için istediğiniz kadar beğenmedim atın bana.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…