14.gun kan değerim 117 HAMILEYIM KIZLARR BEBEĞİM GELICEK INŞALLAH

E

EU2

Ziyaretçi
5 aralıkta evlenelı tam 5 yıl olucak ...bu 5 yılın 4,5 yılı meleğime kavuşmak için çabalarla geçti allah hep yanımda oldu bana güç kuvvet sabır verdı allaha bınlerce şükür meleğimiın mutluluğunu taddırdı hem bana hem eşime ....
olumsuz yumurtlama tedavılerı 5 negatıf aşılama geçirdim ağladım yıkıldım uzuldum ama pes etmedım ısyanda etmedım.. ve nıhayet 10ekım 2008 de kı reglım ıl tup bebek tedavıma başladım meleğime gıden birydaha adım attım bundada umut tup bebek merkezını tercıh ettım doktorum Enver Kurt ve sorumlu hemşire hatıce hn başta olmak uzere tüm ekıp çok destek oldular evet ben doğru yerı seçmıştım doğru yerdeydım..
15 gunluk ilaç kullanım sounda 17 yumişim toplandı 15ine işlem yapıldı 12 si dollendı bundan 4tane beşinci gun embrıyom donduruldu .. 3tanede 27 ekım gunu transfer edıldı ...
ve 12 gunluk zorlu bekleyış başlamıştı. transferımın 8ci gunu kanlı akıntım başladı korktum doktorumu aradım ıy haber olabılr yerleşme kanaması olabılır dedı ama ben regl olcak gıbıydım ..test gunum 8 kasımdı ama ben dyanamadım ve 7kasımda yanı 11ci gunumde test yaptırdım sonuç 38.69. pozitifti sonucu ilk eşim oğrendı telde soyledı bana ağlamaktan poztif dıyemedı ıkımızde ogun hep ağladık allah herkese yaşattın bu mutluluğu .ama kanamam vardı :1no2: 12ci gun daha çoğaldıyıne bir test daha yaptırdık 62.07 :eek: allahım yukselmışşşş :eek:ıannamıyorum eşim ve ben amam kanamam hala devam edıyordu doktorumu aradım :eek:bazı kadınlarda olur telaş etme 10kasımda yanı 14cu gun gel bide merkezde bakalım değer katına çıkmışsa korkma dedı dun sabah gıttım kanım alındı kalbım pırpır ve kanamam hala var hatta bugun regl gunum ama doktorum korkma kanaman olur dedı ve değerım 117 olmuştu ben artık hamişimmmmmmmmmmmmm :CüvCüv: hihoyyythihoyyyt
doktorum enver bey 25 kasıma gun verdı ogun gel ınşallah kesesınıde goruruz bebeğin dedı ve şimdi yine zorlu 15 gunluk bı bekleyiş başladııı bana dua edın kızlar bebeğim benı bırakmasınnnn:emir_bebek: allahım sana bınlerce şükürkı bana bu gunlerı yaşattın
artık olsemde gozlerım açık gıtmıcek
bebeğim senı çok seviyorummmmmm benı bırakmaaa:asigim:

dunde kanamam çoktu ama bugun allah çok şükür azaldı dunkı gibi ağrımda yok aranızda bole olan va:emir_bebek:rmı

:nazar:canım benim tebrik etmiştim ama birde burdan kutlamak istedim rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah:nazar:a.s.

canım benim çok tebrik ederim..bende 6 yıllık evliyim ve bende bu mutlu haberi almayı dört gözle bekliyorum.inş oda olucak..bu arada merak etme benim tanıdıklarım var senin gibi kanaması olan ve hamileliği devam eden hayatım..tekrar tebrikler canım...

:nazar:canım benim tebrik etmiştim ama birde burdan kutlamak istedim rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah:nazar:a.s.

saol bıtanem darısı senın başına ınşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dualarım senınle hep dua edıyor um ve tum sana ve tum ısteyenlere ..
benım hala kanamam devam edıyor umarım mutluluğum yarım kalmaz kese ve kalp atışınıda gormek nasıp eder allah

canım benim çok tebrik ederim..bende 6 yıllık evliyim ve bende bu mutlu haberi almayı dört gözle bekliyorum.inş oda olucak..bu arada merak etme benim tanıdıklarım var senin gibi kanaması olan ve hamileliği devam eden hayatım..tekrar tebrikler canım...

saol özloşcumm :) ınşallah sende tadarsın bu muhteşem otesı duyguyu
kanamam var evet bazı bayanlarda olurmuş oda bana denk geldı doktoruma guvenıyorum korkma olur bole bazı bayanlarda dedı ...
ama nekadarda olsa bebeğime zor kavuştuğumdan sanırım içim korkulu :asigim:

:lepi: :teytey:canımm çok tebrik ederim allah kucağına aldığın günleri de gösterir inşallah :Saruboceq: bi bebişşş daha geliyoooo :ecrin_bebek: :emir_bebek: :CüvCüv: :nazar:

saol bıtanem darısı senın başına ınşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dualarım senınle hep dua edıyor um ve tum sana ve tum ısteyenlere ..
benım hala kanamam devam edıyor umarım mutluluğum yarım kalmaz kese ve kalp atışınıda gormek nasıp eder allah

canım benim enver bey normal olabilir demiş neden kötü düşünüyorsun olabilecek birşeymiş hatta inan bende hafif bir lekelenme olsada yerleştiğini anlasam diye bekliyorum :roflol:
kendini strese sokma lütfenn ben eminim meleğin sana sımsıkı tutunmuş bırakmaz :emir_bebek:
:teselli:

canım tebrık ederım.Şeniz
saglıkla kucagına alırsın ınsallah bebısını.
pekı progestan kullanıyormusun canım?

ay aglamaktan okuyamadım bıle çok duygulanıyorum böykle seylerı okuyunca tutamıyom kendımı

allah kucagınada almayı nasıp etsın arkadasım ve tabıkı dıger tum bebek ısteyenlerede................

tebrikler allah seni meleğine kavuştursun inşallah çok sevindim:nazar::teytey:

a.s. canlarım darısı başımıza arkadaşlarhihoyyyt bu haberler bizim için büyük umut bende 8yıl oldu hala gebe kalamdım ama sabırlıyım allah kucagına almayıda nasip etsin inş ah ahh bir bizede nasip olurmu caba bence olucak:hooray:

ze_nannn, CANIMM TEBRİKLER!!!!!!!!!!!

Çokkkkkk sevindim çokkkk.... gözünaydın olsun..... Allahın izni ile bebişler seninle olacak canımmm... Rabbim sağlıkla, mutlulukla kucağına almayı nasip etsin... Allah bu mutlluluğu herkese yaşatsın...

canım tbrk ederim allah kucağına almayıda göstersin inşallah :)

zenaniimmmmmmmmm canim arkadasimm nasil sevindim anlatamam yaaa :))) sende bu yolda cok mucadele verdin sabrettin rabbim mukafatini verdi...belirtilerin varmiydi peki.????

:teytey:canımm çok tebrik ederim allah kucağına aldığın günleri de gösterir inşallah bi bebişşş daha geliyoooo

AMİN CNM BENIM ÇOK SAOL BIGUN BEN HAMILEYIM DEYIPTA SIZLERIN BENI TEBRIK EDECEĞİ HAYAL GİBİ GELIYORDU AMA YUCE MEVLAM DUALARIMI KABUL ETTI DARISI TUM ISTEYENLERIN BAŞINA ...INŞALLAH

canım benim enver bey normal olabilir demiş neden kötü düşünüyorsun olabilecek birşeymiş hatta inan bende hafif bir lekelenme olsada yerleştiğini anlasam diye bekliyorum
kendini strese sokma lütfenn ben eminim meleğin sana sımsıkı tutunmuş bırakmaz :emir_bebek:
:teselli:
EVET ENVER BEY NORMAL BAZI BAYANLARDA OLUR DEDI BIDE 25KASIMDA KESEYI GOREBILSEM ALLAH MUTLULUĞUMU YARIM BIRAKMAZ INŞALLAH MELEĞİMİ ZOR BULDUM YA KANI GORDUKÇE KORKUYORUM BE RUYACIM :1no2:
CNM SENINDE OLUCAK POZITIF OLCAK GOR BAK Şeniz

canım tebrık ederım.Şeniz
saglıkla kucagına alırsın ınsallah bebısını.
pekı progestan kullanıyormusun canım?

AMIN CNM EVET SABAH 2 OĞLEN 2 AKŞAM 2 PROGESTAN FITIL KULLANIYORUM BIDE 48 SAATTE BIR ESTROJEN BANTLARI KULLANIYORUM

ay aglamaktan okuyamadım bıle çok duygulanıyorum böykle seylerı okuyunca tutamıyom kendımı
allah kucagınada almayı nasıp etsın arkadasım ve tabıkı dıger tum bebek ısteyenlerede................
EVET HIKAYEM BOLE CNM ÇOK BEKLEDIM ÇOK UZULDUM ÇOK AĞLADIM AMA ALLAH BU GUNLERINASIP ETTI BINLERCE ŞÜKÜR
UMRIM KALPATIŞI VE KESESINIDE GÖRURURUZ

tebrikler allah seni meleğine kavuştursun inşallah çok sevindim:nazar:
SAOL BITANEM BENIM hihoyyyt SEN NASILSIN YARIN KALP ATIŞI DUYCAN INŞALLAHHHHH

a.s. canlarım darısı başımıza arkadaşlarhihoyyyt bu haberler bizim için büyük umut bende 8yıl oldu hala gebe kalamdım ama sabırlıyım allah kucagına almayıda nasip etsin inş ah ahh bir bizede nasip olurmu caba bence olucak

AMIN BITANE DARISI SIZLERE TUM ISTEYENLERE UMARIM EN EN EN KISA
ZAMANDA GEBE KALIRSIN EN BUYUK ILAÇ DUA CNM BOLBOL DUA
NASIP OLMAZMI OLCAK TABIKIDE BITANEM BENDE ÇOKKKKK UMUTSUZDUM ÇOKK

ze_nannn, CANIMM TEBRİKLER!!!!!!!!!!!

Çokkkkkk sevindim çokkkk.... gözünaydın olsun..... Allahın izni ile bebişler seninle olacak canımmm... Rabbim sağlıkla, mutlulukla kucağına almayı nasip etsin... Allah bu mutlluluğu herkese yaşatsın...
AMIN CNM AMINNNNNN ALLAH MUTLULUĞUMUZU DAIM ETSIN
VE OLMAYANLARA DA BUDUYGUYU NASIP ETSIN

canım tbrk ederim allah kucağına almayıda göstersin inşallah :)

AMIN SINEMCIM ÇOK SAOL AMINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

canımmmmm çok sevindim yaaa . hadi gözün aydın hayırlı uğurlu olsun. allah tamamına erdirsin inşallah.:1hug::sm_cool::sm_cool::nazar:

Canım benim tebrik ederim inanın çok uzun süredir takibçindim çooook sevindim darısı benim ve isteyen bütün arkadaşlarımın başına işallah

zenaniimmmmmmmmm canim arkadasimm nasil sevindim anlatamam yaaa :))) sende bu yolda cok mucadele verdin sabrettin rabbim mukafatini verdi...belirtilerin varmiydi peki.????

SAOL MEHAYIMMMMMMMMMMMMMM SAOLLLL
DARISI SANA INŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH :emir_bebek:
BENIM ILK HAFTA HIÇ BELIRTIM OLMADI TRANFERIN 8.GUNU KASIK AĞRIMLA BIRLIKTE AZ AZ KANLI AKINTIM BAŞLADI DEDIM REGL OLUYORUM DOKTORUMU ARADIM YERLEŞME KANAMASI OLABILIR TLAŞ ETME DEDI O KANAMA 12.13 VE 14.GUN ÇOĞALMAYA BAŞLADI AMA BU ARADA ALLAH .ÇOK ŞÜKÜR KANIM HEP 2 KAT YUKSELDI DOKTORUMLA DAHA DUN YINE KONUŞTUM KORKMA OLUR BAZI BAYANLARDA DEDI ONUN DIŞINDA HİÇ AMA HİÇ Bİ BELIRTIM YOK HALA AZAZ KANAMAM VE KASIK AĞRIM VAR BEBEĞİME ZOR KAVUŞTUM KANI GÖRDUKÇE UZULUYORUM UMARIM KESE VE KALP ATŞINIDA DUYARIM :asigim:

canımmmmm çok sevindim yaaa . hadi gözün aydın hayırlı uğurlu olsun. allah tamamına erdirsin inşallah.:1hug::sm_cool::sm_cool::nazar:

SAOL MENEKŞE BANA AZ TESELLI VERMEDIN YANI ÇOK SAOL SENI BAYA BI SORU YAĞMURUNA TUTMUŞTUM ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR MELEĞİM GELDI
SENINDE DOĞUMA AZ KALDI :CüvCüv:

Canım benim tebrik ederim inanın çok uzun süredir takibçindim çooook sevindim darısı benim ve isteyen bütün arkadaşlarımın başına işallah

AMIN CNM SAOL ÇOK ÇABALADIM AMA ALLAH DILEKLERIMI KABUL ETTI BINLERCE ŞUKUR
DARISI SENIN VE TUM ISTEYENLERIN BAŞINA CNM BENIM
EN KISA ZAMANDA HAMIŞ KALMAN DILEĞİYLE :CüvCüv:

:sm_cool::sm_cool::sm_cool: CANIMMM BENİMM TEBRİK EDİYORUMM RABBİM İNŞAALLAH BEBİŞİNİ SANA BAĞIŞLAYACAKK YETERKİ SEN İYİ DÜŞÜN İYİ OLSUN CANIMM ALLAHIM MUTLULUĞUNU DAİM ETSİNN..

DARISI BEKLEYEN BÜTÜN ARKADAŞLARIN BAŞINA İNŞALLAHH a.s.a.s.

X