Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

günaydın kızlar

az önce arkadaşım aradı buluşuyormuşuz bugün. bugün perşembe! dikkat etmem lazım.
Amman haa canım emeklerimize yazık dikkat lütfen:)
İnşallahhh canım 1.oluruz geçen hafta baya kötüydük çünkü.
Canım süt tozu mu gibi mi?Süt tozu kilo yapıyor diye biliyorum.

Amman haa canım emeklerimize yazık dikkat lütfen:)

İnşallahhh canım 1.oluruz geçen hafta baya kötüydük çünkü.

Canım süt tozu mu gibi mi?Süt tozu kilo yapıyor diye biliyorum.
Görüntüsü öyle yani beyaz tou gibi ama icindeki gervekten süt tozumu bakmadim. Bur bakayim icindekilere :) zaten begebmedim oek ama sanirim iyi tok tutuyor ve midem cok hafif suan. 1saat so ra acikmam tabi insallah

günaydın kızlar

az önce arkadaşım aradı buluşuyormuşuz bugün. bugün perşembe! dikkat etmem lazım.

Merhaba canım! Tanışmıyoruz sanırım, ben Ayşenur. izinden takıma dönüş yapmaya çalışıyorum şu sıralar. İyi eğlenceler.
Dün annemler de pasta almışlar öyle baktım ben de Ama önceki günlerde çok saçmalamıştım. Tartıya çıkmaya korkuyorum

ahh bu erkeklerrr :)) Senn onaa uymaa canım çok eğlendim okurken.

slm kızlar gelemedim kalktım kahvaltı yaptım temizlik yaptım duş aldım anca gelebildim annemler kontrole gitti gelince çeyiz sandıgımı alıcazzz sanırım

Kızlar Avm'deyiz.doner yendi. Bende kucuk parca ekmege sardırttım.yerkende çıkarttım ekmekleri.icini yedim. Bir kac lokma ekmek yedim.)
Yerken pek hos bir goruntu olmadı.

Son düzenleme:
selam kızlarr sınavıma 1 ay kaldı foruma bakamıyorum kusura bakmayın

kilo bildirimimi yapıyım belki yarın yapamam 69.2 kiloyum 68 leri görmüştüm bu hafta ama dün regl oldum birden şiştim sabah girebilirsem tekrar yapmaya çalışırım

Kızlar Avm'deyiz.doner yendi. Bende kucuk parca ekmege sardırttım.yerkende çıkarttım ekmekleri.icini yedim. Bir kac lokma ekmek yedim.)

Afiyet olsun canım eşinle illa aynı şeyleri mi yemek zorundasınız ya huuu:)ızgara alsaydın sende olmuyor mu öyle:)bunla atlattığına da şükür.

Ebru'cum bebis icin gecmis olsun.
Funda'yada bu menuyu diyetisyeb yazmis cnm.1 haftalik protein diyeti.:-/
Bende denemek istiyordum aslinda.:-/ begenmediysen denemeyim cnm.
Teşekkürler Özlem'cim Ben az yediği için kızdım Funda'ya. Protein diyeti yapabilirsin ama yine kendini doyurman gerekir. Funda 90 lı kilolarda. Sence o menüyle doymuş olması mümkün mü?

Menün çok güzel gitmiş ama akşama gelince bozmuşsun. Makarna yeme diyet boyunca. Şöyle düşün bunca zaman yedinde bir faydasını gördün mü? Sporun gayet güzel.

Hoş buldum canım. Bebiş için teşekkürler. Dün gece yine ateşlendi. Saat 02:00 gibi ancak uyuyabildik. Sen bu hafta cezalısın zaten bir de üstüne kaçamak yapmışsın Ne konuşmuştuk. Kaçamak konusunda.

Menün felaket olmuş Nur. Çok kötü çok

Hoşbulduk canım. İlgilenemiyorum sizinle üzülüyorum. Ama azıcıkta faydam oluyorsa ne mutlu bana

Memnun oldum canım. Ne güzel Diş hekimi olacaksın. Güzel bir meslek.

Avm lere gidince illaki yemek zorunda kalıyor insan hiç sevmiyorum o yüzden
slm kızlar gelemedim kalktım kahvaltı yaptım temizlik yaptım duş aldım anca gelebildim annemler kontrole gitti gelince çeyiz sandıgımı alıcazzz sanırım
Hazırlıklar hızlansın wuhuu😍
Regl öncesi normaldir canım Allah kolay gelsin

HIMM DİYETİSYENİN VERDİĞİNİ BİLMİYORDUM. AMA YİNEDE DÜNKÜ MENÜN KÖTÜYDÜ. DİYETİSYENE GİTMENE ÇOK SEVİNDİM

işte bombam geliyorrrrrrrrrrrrrr sonunda ya sonunda gördüm 89.8 çok mutluyumm şükürler olsunnnn
Çok güzel gitmiş maşallah sana

Tebrikler Özlem. Bu hafta inşallah güzel kilo verirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…