Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlar öncelijle bu sacma menüm icin özür diliyorum. Bütün gün cok yogundum yiyenedum aksamda davet olunca fena seyler yedim. Müsait bir an bulunca hemen ceza sporuma basladim 20.dakikada netim bitti yarim kaldi. Wlanda cekmuodu orada. Eve ancak geldim cok yorgunum.

Bugün menün

10:00
1 kase nesfit ve süt

14:00
7 tane findik

19:30
Mantarli Et sote
Cacik
Salata
2 ince dilim yunan böregi
Ve soook baklava 2dilim :$
Birde 4-5 kurabiye.

Güya yemek yerken oilav almadim sonra iyice acikinca tatli ve kurabiyeye saldirdim resmen.

Ardindan 20dk spor

Ebrucum hoşgeldin sonunda geldin :)) yorumlarını özlemişim arada senden azar işitmeyince ipin ucu kaçıyor :)).bugünkü menümden bende pek memnun değilim bugün acayip yemek yiyesim vardı.buna rağmen bu kadarla günü kapatabildiğime seviniyorum.yarın hemen toparlanıcam

Son düzenleme:

evet haklısın. yüzüğe bayılırım. hedefime ulaşınca kendime bir sürü bir sürü yüzük alıcam.

Son düzenleme:
Günaydın kızlar..)
Yarını sabırsızlıkla bekliyorum..
insallah herkes icin güzel olur..

Ebrucum sen toparlarsın ya otokontrolün çok iyi:)Ya hep bana kızıyosun yaaaaaaa sen dedin diye diyetisyene gittim kadın yazdı bunu bana 1 haftalık zaten 10 kilo ödemim varmış ona göre yazdı muhtemlen.haftaya pazartesi dolu dolu menü olacak bence.

Günaydin kizlaaar ben geldim cok isim var bugüüün. Neyseki erken kalkmak zorunda dgldim :) kalkayim simdi hapimi iceyim sonrada jahvslti yapayim :)

Slm kızlar esim evde bugün.tutturmus kahvaltıda simit yiyelim diye.neyse ikna ettim yarın sabah yeriz cnm yumurta cekiyor bugün dedim.yumurtayla icinde az

sucuk vardı yırttım. dun aksam gec saattede dürüm kebap,döner diyodu.zorla yedirecek adam.
yarında bildirim var sismemem lazım.
Ilerleyen saatlerde dısarı cıkarız.bakim o
zaman ne diyecek.

Son düzenleme:

maşallah bozulmasın bu durum kendine hakim olabilmen çok güzel

günaydın kızlar

az önce arkadaşım aradı buluşuyormuşuz bugün. bugün perşembe! dikkat etmem lazım.

işte bombam geliyorrrrrrrrrrrrrr sonunda ya sonunda gördüm 89.8 çok mutluyumm şükürler olsunnnn

tebrik ederim fundaaa birkaç gündür herkes eksilerde olduğunu yazıyor, birinci miyiz yoksa yarıııınnn!

evdekiler insanın işini zorlaştırıyor ya. zayıflama sürem boyunca tek başıma ev tutup dışarıyla irtibatımı kesesim var. geçen kardeşim kucağıma çikolata atıp "al sana çikolata aldım." dedi. annem dün sütlaç yaptı. (yemedim.) babam tulumba tatlısı almış gelmiş geçenlerde. yani çok zor işimiz.

Kizlar bugün yeni bisey denedim kahvaltida. Döcülmüs yulaf ve icinde süt tozu gibi bisey var üzerine kaybar su döküxorsun cocuk manasi kivamina gelio icine meyve dograyio yiyosun. Yaptim ama 1kaseyi bitirenedim zadina alisk dglim. Sanirim nesfite dvm edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…