Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Canim bi hastaligin vs yoksa trglserid seker vb olabilir.ama ben en cok yagdan mi kastan mi gidio ona takmis durumdayim:)

kan tahlillerimi düzenli yaptırıyorum canım annem şeker hastası da o yüzden düzenli baktırıyorum hepsine yağ kas ne gidiyor onu bilemiyorum işte ama hiç aç kalmıyorum hatta çoğunda zorla yiyorum sırf yemem gerektiği için

Kizlar diyetisyene gitmeden yahdan mi yada kastan mi kolo verdigimizi anlamamiz mümkün mü? Nasil anlariz?

Cok gecmis olsun benim annemde oyle ve onda ne hastalik varsa teker teker bende de cikmaya basladi insallah seker cikmaz.ben bi 10 kilo verdim sonra takildim pes dedim gittim diyetisyene
ben 2 hafta oldu başlayalı şimdilik takılmadan devam ediyorum birde zaten verceği listeyi biliyorum aynısını uyguluyorum şuan o yüzden erteliyorum takılmaya başlayınca giderim bende senin gibi
kilo herşeyin başı ya vermek gerekiyor bende de pko var doktorum hep kilo ver derdi senin yaşın kaç canım?

Kizlar diyetisyene gitmeden yahdan mi yada kastan mi kolo verdigimizi anlamamiz mümkün mü? Nasil anlariz?

ya sanırım onun için diyetisyen tipi tartı almak gerekiyor ben tartı almaya gittiğimde sormuştum da yoktu sanırım yağ falan ölçen tartı
ama şimdi netten baktım da varmış bür sürü ama fiyatları biraz fazlaca

Son düzenleme:
ben 2 hafta oldu başlayalı şimdilik takılmadan devam ediyorum birde zaten verceği listeyi biliyorum aynısını uyguluyorum şuan o yüzden erteliyorum takılmaya başlayınca giderim bende senin gibi
kilo herşeyin başı ya vermek gerekiyor bende de pko var doktorum hep kilo ver derdi senin yaşın kaç canım?

Ben 28im tatlim

ben bi kere devlet hastasine gitmiştim de normal ev tipi tartı vardı diyetisyenler çok iyi ölçüyor onu:)))

bende geçen yıl gitmiştim diyetisyene haklısın ordaki baya ayrıntılı bi analiz yapıyodu.şuan diyetisyene gitmek istemiyorum ihtiyaç duymuyorum açıkçası ama düzenli olarak bi yerde ölçüm yaptırabilsem çok iyi olur

bende geçen yıl gitmiştim diyetisyene haklısın ordaki baya ayrıntılı bi analiz yapıyodu.şuan diyetisyene gitmek istemiyorum ihtiyaç duymuyorum açıkçası ama düzenli olarak bi yerde ölçüm yaptırabilsem çok iyi olur

herşeyleri ölçüyor o ya kollar bacaklar ayrı ayrı yağ su kemik çok ilginç bişey ben hep incelerdim onu birde madden de zorluyor insanı ben özel hastanede gidiyordum zam yapılınca bırakmıştım orayı kışın daha ucuz oluyor yaza doğru zam yapıyorlar hep

herşeyleri ölçüyor o ya kollar bacaklar ayrı ayrı yağ su kemik çok ilginç bişey ben hep incelerdim onu birde madden de zorluyor insanı ben özel hastanede gidiyordum zam yapılınca bırakmıştım orayı kışın daha ucuz oluyor yaza doğru zam yapıyorlar hep

annem devlet hastanesinde çalışıyor ona sordum ordaki diyetisyende böyle bir cihaz yokmuş.diyetisyende yoksa hastanede başka bi yerde hiç yoktur herhalde.haklısın bende özel muayanesi olan bi diyetisyene gidiyodum ve bence çok pahalıydı ama bazı kişilerinin kesinlikle diyetisyen desteğine ihtiyacı oluyor.herhangi bi sağlık problemi yoksa ve sağlıklı bi beslenme şekli varsa gerekmiyor diye düşünüyorum

kızlar iyi kaynatmışsınız ha oku oku bitiremedim. :KK52: ama başlığın durgun olmasından iyidir tabii ki. :KK1:

annem devlet hastanesinde çalışıyor ona sordum ordaki diyetisyende böyle bir cihaz yokmuş.diyetisyende yoksa hastanede başka bi yerde hiç yoktur herhalde.haklısın bende özel muayanesi olan bi diyetisyene gidiyodum ve bence çok pahalıydı ama bazı kişilerinin kesinlikle diyetisyen desteğine ihtiyacı oluyor.herhangi bi sağlık problemi yoksa ve sağlıklı bi beslenme şekli varsa gerekmiyor diye düşünüyorum

canim ne gezer ya gittim devletin diyetisyenine dijital tarti bile yoktu bana dio bimere sikayet et bizde faydalanalim diyo:)

canım sen bi ara ne güzel düzeltmiştin menülerini yine bozuldu:44:poğaça, kısır ,pilav, tatlı hepsi bir arada biraz fazla olmamış mı :44:

yok cnm kesinlikle bu kilonun üstüne çıkmam aynı eziyeti tekrar çekmek istemiyorum :KK52:

düşebilceğime inanmıyorum canım bakalım babamla yürüyüşe başlama gibi bi durum var faliyete geçirebilrsek belki:KK51:

kuşum çok çok fazla bi menü değl mi sence :KK25:

upsss çok geldi bana bunlar birde neden hepsi bi arada kii :KK17::KK17:

kızlar ne deseniz haklısınız tatilin yan etkileri hala bunlar :KK53:

canim ne gezer ya gittim devletin diyetisyenine dijital tarti bile yoktu bana dio bimere sikayet et bizde faydalanalim diyo:)

hazır diyet listelerini verip gönderiyolar diye duymuştum bende keşke daha iyi olsa çünkü özel diyetisyenlere gidicek durumda değil herkes.diyetisyene gitmek isteyip fiyat yüzünden vazgeçen çok kişi var malesef:44:

Sabah (11:50)
1 dilim kızarmış ekmek
Sahanda yumurta
1 yeşil biber
1 dilim peynir
3 siyah zeytin

Öğle (15:30)
4 köfte
3 yk yoğurt
1 yeşil biber
1 cherry domates
Turp

Akşam (19:40)
Yarım kaseden biraz fazla tel şehriye çorbası
Menemen
1 dilim kadar ekmek (1.5 da olabilir.)
1 bardak çay

1.7 litre su. (2.5 yapıcam uyuyana kadar.)

Son düzenleme:
X