Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlar hastnedeyim baliktan dgl
Yigenim hastalandi ondan. Saatlerdir bekliyoruz ana baba günü burasi. Foruma geleyim dedim cnm skldi artik

Bu arada beb spor cezami aksamlari yapacagim diye planlamistim. Bütün aksam hastanede ildugum icin yapamadim. Suan burada saat 23e gelio eve gisincede yapamicam yorgunluktan ölüyorum. Gerekirse cezam 1gün uzatilsin kabul ederim. Hatta genel olarak vezalarda bu kurali koyabiliriz.

Bugün menüm

10
Etli yumurta:
5 yk kavrulmus az yagli et haslanmisda diyebilirz
1yumurta
1/2 dilim tam bugday ekmegi

16
3tane findik

17:30
1tane az yagda cok az misir unzylA kizarmis balik (alabalik sanirim)

Derisini kizardiktan sonra attigim icin yag ve un gitti duyebilirim

1 tabak salata

1.5lt su
1bardak cy

Daha cok su icecektim hatta suan cok susadim ama hastanedeyiz su alma imkanim yok

Gündüz baya hreketli gecti alisveristeydim

Kizlar canim skliyor cok aglayan cocuk dolu bu cocuk hastaneside. Basimda davullar gümlüyor sanki, size sesi uzaktan hos gelebilir
Saka bir yana Allah hepsinin sifasini versin

canım geçmiş olsun.nesi var yeğeninin ciddi bişey değildir inşallah.

kızlar fotoğraf yükledim eski halim ve şimdiki halim :) arkadaş listesine ekliyorum sizi

özlem sen kaç kilodan düştün şimdiki kilona? acayip fark var. o üstündeki gömlekler aynı gömlek değil mi? renkler pek benzemiyor ama ışıktandır herhalde. gerçekten tebrik ederim. bu arada eski resmindeki saç rengine bayıldım. gerçekten çok hoşmuş tonu.

canım geçmiş olsun.nesi var yeğeninin ciddi bişey değildir inşallah.
Tsk ederim cnm vok sagol. Atesi var 2gündür, basida agriyordu korktuk biraz. Evdeyiz simdi bisey yok gözlemlememiz lazin her ihrimale karsi.

kızlar fotoğraf yükledim eski halim ve şimdiki halim :) arkadaş listesine ekliyorum sizi
Cok merAk ettim hemen bakayim

kızlar geçenlerde boyumu ölçmüştüm ama kendim ölçtüğüm için içim rahat etmedi anneme ölçtürdüm bugün ve evet doğru ölçmüşüm. Ama şöyle bir sorun var ki mezura 150 cm lik ama mezuranın bitiminde 1 cm. kadar boşluk var ve ben ona hiç dikkat etmemişim, annem gösterdi bugün. yani aslında 1 cm daha uzunmuşum ben! 1 cm. bile olsa çok sevindim ahaha.

Özlem fotografina baktim, baya cok fark var. Heleki gömlek ayni gömlekse 3beden incelmis gibisin belkide daha cok tebrik ederim cnm

Ayy ayni sexu bende gecen yasadim. Ben kendimi aslinda 1.58 biliyordum, sonra 1.56 oldugumu ögrendim eski kayitta öyleydi dr.da. Yeniden ölcüldüm gecenlerde ve 1.58oldugumu ögrendim yine. Cok sevindm bende senin gibi 2cmde 2cmdir yani
geçmiş olsun serçem.

Cok sagol cnm bnm

Cook basin agrio kizlar sanirim gec oldugu icin cünkü bukadar cabuk sifayi kapmis olamam hastaneden. Havadi ii dgldi tabi o ayri :) neyse hayirlu geceler diliyor ve uyuyorum artik.. ZzzZzzzZzz..

evet insan seviniyor yani. 161 biliyordum 162 ymiş benimki de. bi de bende duruş bozukluğu var hemde baya fazla. şu fazla kiloları verebilirsem umarım 1-2 cm de öyle fark eder. burada bahsedilmişti kilo verdikten sonra daha dik durduğumuz için birkaç cm. fark edebiliyormuş.

Cook basin agrio kizlar sanirim gec oldugu icin cünkü bukadar cabuk sifayi kapmis olamam hastaneden. Havadi ii dgldi tabi o ayri :) neyse hayirlu geceler diliyor ve uyuyorum artik.. ZzzZzzzZzz..

iyi geceler nur.

kızlar bende çıkıyorum. iyi geceler, tatlı rüyalar hepinize.

Günaydın kızlar.. Özlem'cim çok çok fark var.tebrikler cnm.
Kızlar az önce tartıldım.tartı 79.9'u gösterecekti ki 80 oldu.bugun 80'de son
günüm diyebilirim.
Aslında simdi 60'ı bozmak vardı ama neyse ders olsun.

Son düzenleme:
07 Şubat 2014
Kilo:80.300
Hedef kilo:60(hatta 55)(hatta50)
Boy:165
Bel:91
Göbek:110
Basen:112
Kol:32
Bacak:65
Gögüs:108

Olur cnm oda olacak

Günsydin kizlar fena basil agirio mmidem bulaniyor bogazin acio. HastA oluyorum galiba heryerim agirio ins atesim cikmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…