Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

herkese günaydın kızlaaar

sabah tartıldım 53.8 yani 200 gr vermişim dün. hiç yoktan iyidir. bir daha da 54 görmek istemiyorum

dikkat etcem artık 1 aylık işim var şunun şurasında ama ben böyle yaparsam 4 ay sürecek

sabahtan ekmek yemeidm cnm akşamd abişiyyemeyicne telafi ettim simiti

kızlar ben resmen menü yapmayı bilmiyorum. daha önce kendim hiç liste yapmadım. dukan yaptım onun öncesinde de diyetisyenle vermiştim 10 kg kadar bi dönem. ama bu işi kendim beceremiyorum. kaçamak yapıyorum sürekli kendimi diyette gibi hissedemiyorum cünkü katı kurallar yok ve listem de yok. bu yüzden şuana kadarki menümü yazıyorum. bana bir yol gösterin

şuana kadarki menüm:

sabah 08.10
10 fındık
3 minik beypazarı kurusu

ara 10.00
yarım kase sulu köfte (yemekte patates yoktu. sadece köfte ve soğan)

şimdilik bu kadar :26:

mavera benim bildiigm herkes özelden gönderiyor mesajları ama ben mi yanlış biliyorumm:26::26::26:

mavera benim bildiigm herkes özelden gönderiyor mesajları ama ben mi yanlış biliyorumm:26::26::26:

tuba telefondan giriyor canım. o yüzden sorun yaşıyor olabilir mesaj gönderiminde. onunkini not al istersen 28 kasım ı mesajla göndermiştim sana. şimdi 29 u tekrar sayıp göndericem.

buse bis en birde canan göndermiş mesaj syaısını başkada kims eyok ha birde tugba göndermişş
bugn ayın 2 s ne kadar bekliycez bence böle liste yeirne herkes kendiis yazsa sanki daha iyi gibi

buse bis en birde canan göndermiş mesaj syaısını başkada kims eyok ha birde tugba göndermişş
bugn ayın 2 s ne kadar bekliycez bence böle liste yeirne herkes kendiis yazsa sanki daha iyi gibi

beklemiyceksin canım. 29-30 sana gönderilecekti. 1 aralık akşamı yayınyabilirsin canım

Son düzenleme:
Günaydın desem öğle oldu. Hayırlı günler 13. Takım Geçenlerde uğramıştım hatırlayanlar vardır belki.
Sonunda sınavlar ve iş vs kısacası yoğun dönemi atlattım, eve de döndüm. Arkadaş evinde misafirken yemek konusunda çok seçici olamıyor insan. Henüz tartılmadım, evdeki tartını pili bitmişti. Kısacası takıma dönmek istiyorum.

Günaydın kızlaaar

Çok güzel canım devamını getirebilmen harika olmuş. Ben de böyle ilerliyordum ama koptu bir yerde.. Maşallah ben de umarım senin gibi devam ederim..
Bebeğim senin de diyet menülerin baya değişmiş. Birinin menüsünde patates kızartması görsen haşlardın resmen.

Senin öğlen menünün benzerini yiyeceğim ben de şimdi hihi. Afiyet olsun
Teşekkür ederim canım, çok haklısın. Şu diyete hemen uyum sağlamam lazım. Annem de köyde.. Az sonra gidip alışveriş yapıcam, yarın harika bir şekilde diyet yapıcam
Süper olur kaptancım, o ayrı takım nasıl oluyor?
Canım valla kendimi örseleye örseleye bu hallere geldim işte.. Ama kilo paylaşmayacağım bir süre beni motive etmiyor bu.. Bugün diyete hazırlanma günüm, yarın süper bir şekilde diyet yapacağım..

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlaaar şimdi köpeğimi gezdireyim alışveriş yapayım geleyim. 1 saate evi toparlamam lazım ardından.. Bugün dağınık bir diyet yapacağım ama olsun..

hazılrık öncesi protein ağırlkılı menü yap onu ye canım birde 1 litre ayran hazırla canın onlardan istedikçe ayran içmeni tavsiye ederim geç kaldım ama öneri öneridir..

cok sagol cnm evet bıraz gec oldu ama olsun guzel fıkır tesekkurler

dunku menum:
sabah:
köz. patlıcanlı sote
7-8 zeytın
peynır, domates,taze sogan
sekersız cay
2 dılım ekmek

aksam:
maklube yapmıstım ama pırıncten yemedım ettende
salata ve yogurt
lımonata 1,5 bardak

kızlar oglen yemegını yıyemedım cunku gec uyandım :26:
suyuda az içtım 1,5 lt falandı galıba

canan
29 kasım :9
30 kasım:6

buse
29 kaısm:19
30 kasım :13

masumm
29 kaısm:8
30 kaısm:11

mavera
27 kaısm :12
28 kaısm:8

Kızlar bugun yemekhanede yiyemiyorum, kartımda para kalmamış, doldurma makinasıda bozuk.. Bende kantinde yiyeyim dedim, hep köfte nugget kızartma fln.. Ay cok zor tuttum kendimi almamak için ama, corba aldım bende, içiyorum şimdi

diyorum ya diyet miyet yapamıyorum işte berbat şekilde kaçamak yapıyorum eski buse yoook

takım içi liste, esas yarışma listesinde olmayanların motivasyonu için kaptanın hazırladığı liste canım. esas listede olmayanlar (izinliler) de cum sabahı kilo bildiriyor. onlar da kendi aralarında listelenip takımda durumlarını görmüş oluyorlar vs.

Kızlaaar şimdi köpeğimi gezdireyim alışveriş yapayım geleyim. 1 saate evi toparlamam lazım ardından.. Bugün dağınık bir diyet yapacağım ama olsun..

bence güzel su daha fazla olmalı ama. afiyet olsun canım

canan
29 kasım :9
30 kasım:6

buse
29 kaısm:19
30 kasım :13

masumm
29 kaısm:8
30 kaısm:11

mavera
27 kaısm :12
28 kaısm:8

eline sağlık canım

afiyet olsun tubacım süpersin banu ya 29-30 kasımın mesaj sayılarını göndermen gerekiyordu canım

Buyuk bir nefis mücadelesinin sonunda kazanan tubaaaaaa:)
hemen kantinden uzaklasmam lazım, bugun squat yapmayı planlıyorum, baslayayım artık.. Bide ip atlayayyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…