Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

leslie bende çok seviyorum ama beni sıkılaştırmadı kuzum hiç o yüzden leslie döndüm ben bakalım işe yarıcak mı

leslie bende çok seviyorum ama beni sıkılaştırmadı kuzum hiç o yüzden leslie döndüm ben bakalım işe yarıcak mı

hadi bakalim canim, sonra anlatirsin duruma göre ileride yapacagim program bu olur.
sence ben ne zaman sıkılastirici spora baslamam lazim. boyum 1.56, sanirim 82kg felandim, suan 69kiloyum.

Eneeeeemmmm 3.7 km 113 kalori 45 dk yuruyus 25 dk 5 tempoda 20 dk 6 iyi terledim ama Allahim sonunda basladim devami gelir insalllaaaaahhhh.2 kiloyu zorlicam bu hafta.

haklısın canım yaaa düşününce 5 kilocuk ne ki

sen 70 leri ben 54 ü bu hafta terkedicez inş

varyaa bu göğüs ölçüsü olayını bikaç kez daha duydum ama aklımdan çıkmış. valla sütyen satanlar bile bilmiyor bunu coğu nur

canım sana göre bana göresi yok. cidden su zayıflamanın temeli. susuz asla olmaz aslaaaa

hadi bakalim canim, sonra anlatirsin duruma göre ileride yapacagim program bu olur.
sence ben ne zaman sıkılastirici spora baslamam lazim. boyum 1.56, sanirim 82kg felandim, suan 69kiloyum.

sanırım ben hedefime 8 kilo kala spora başlamıştım ciddi şekilde ama tamda hatırlamıyorum. yani bi 12 kg verip başlamıştım. bence istersen şimdi de başlayabilirsin ama bana kalırsa 65 ten sonra başla :) ebru daha doğru yorum yapıcaktır canm :)

Eneeeeemmmm 3.7 km 113 kalori 45 dk yuruyus 25 dk 5 tempoda 20 dk 6 iyi terledim ama Allahim sonunda basladim devami gelir insalllaaaaahhhh.2 kiloyu zorlicam bu hafta.

süpersin olleeeyyy

Son düzenleme:

güzel bi hedef

liste güzel iyi sonuçlar alırsın inş

valla senin işin zor

inşallah canım bakalım sabah başlıcam hergünde 1 saat spor yazdım kendime bakalım cuma sonuç ne olucak

öncelikle geçmiş olsun kaptancım

evet kaptancım bana fazla geldi çıkarttım araları bu hafta güzel sonuçlar alırım umarım

nedenini bilmiyorum ama midem çok ağrıyor kızlar ben yatıyorum şimdi... iyi geceler...

insallah canim

peki canim bende biraz daah verip sonra baslamayi düsünüyordum.
kaptancimda spora cok yüklendigimde kas yapmayacak ama iyi gelecek olan yürüyüs diyordu.
ben yürüyüs yapmaya dvm edeyim bir süre daha.
sonra baslarim egzersizlere

bence hedefine ulaşmaya 3 4 kilo kala jillian benzeri bi spora başla canım leslieye şuan devam edebilirsin ama sıkılaşmak istiosan ki benm etim çok gevşek ben başlamadığıma pişmanım fitness blendır var mesela jillian gibi ama onun belli bi programı yok mesela 1 ay filan değil jillian gibi levelleide değil sıkılırım diosan değişik değişik oda olabilir ama hedefine yaklaşmadan başlama derim yağların toptan kasa dönüşmesin

nedenini bilmiyorum ama midem çok ağrıyor kızlar ben yatıyorum şimdi... iyi geceler...

geçmiş olsn canım bna kalırsa kızartmadandır şimdiye kadar az yağlıya alışıyo vücut daha sonra yağlı yiyince yalpalıo geçen bendede oldu

benimde etlerim cok gevsek canim. kilom bundan fazlaykende gevsekti, daha dogrusu ben hic kasli olmadim hep gevsektim.
3-4 kala cok gec olmaz mi canim ben simdilik hedefim 56, hatta lsitede 59kg

[h=1]Karatay Diyetinin Piramidi[/h]Karatay Diyetinin Piramidi Aşağıdaki Şekildir:Asla Yenilmeyecekler: İşlem görmüş gıdalar, meyve suları, şekerli içecekler mesela kola

Günde bir kez olabilir: Meyveler ya da bulgur pilavı
Günde iki kez olabilir: Balık etleri, kuzu etleri ve haşlanmış yumurta
Günde üç kez olabilir: Kavrulmamış Kuruyemiş badem. ceviz, yer fıstığı

Canınız ne kadar isterse: Sebzeler
Karnınız Doyuncaya kadar: Zeytin ve Peynir
Her gün düzenli olarak: 30 dakika yürüyüş, tereyağı ya da zeytinyağı

benimde etlerim cok gevsek canim. kilom bundan fazlaykende gevsekti, daha dogrusu ben hic kasli olmadim hep gevsektim.
3-4 kala cok gec olmaz mi canim ben simdilik hedefim 56, hatta lsitede 59kg

canım şimdide başlasan kas şişkinliğinden kilo veremedğini düşüneceksin yada yağların kasa dönüşecek filan bişiler olcak ama yinede kendin bilirsin 65 in altına düşünce başla istersen ama biraz hafiflerden

busede öyle söyledi.
tsk ederim canim

kizlar ay büyürken uyuyamam filminin sansürlü haline baktim.
ilk kez izledim bu filmi ve hakikaten sonuna kadar hadi güzel bir mesaj ve mantikli hayatla ilgili bir mesaj bir anlam gelsin diye bekledim.
film bitti ve ben harcadigim zamana üzülüyorum simdi.
bukadar sacma bir filmi ikinci kez izliyorum, ilki recep ivedikti, ikinciside bu.
yazik gercekten okadar para harcaniyor filmlere.:18:
o parayi sacmaliga yatiracaklarina sosyal projelere bagislasalar en azindan hayatlarinda faydali bisey yapmis olurlar.
filmdeki tüm karakterler absürddü. tek 1 tane konuyu adam gibi isleseydiler iyidi ama senarist düsünce karmasasi yasamis, bir kac yemegi birbirine katip sumus gibi bozuk bir menü ortaya cikmis.
buda diyetle ve konuyla ilgili baglantisi olsun hadi

Yine alıntı yapmadım. Maşallahı var takımın. Sürekli online olmayınca yetişemiyorum artık. Henüz menüleri not almaya başlayamadım. Masa üstü pc nin gelmesini bekliyorum. Netbookta zor oluyor. Anlayacağınız çok işim var çokkk

Geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkürler. Sanırım miniğim diş çıkartacak. Ateş 38 in üstüne çıkmadı allaha şükür ama acaip iştahsız. Bakalım önemli bişey yoktur inşallah.

Venüs' cüm hoş geldin canım. Üzüldüm kilo almana. Umarım biran önce eski düzenine dönersin. Bu arada takım içi ayrı bir liste yapıyorum her hafta. İstersen oraya katılabilirsin.

Nur' cum kızlar söylemiş zaten şu aralar kas yapacak egzersizlerden uzak dur canım. Henüz kilon ona göre fazla.

Şimdiye kadar hiç kimsenin kaçamağına bir şey demedim ( Son haftalardan bahsediyorum) Özellikle kimseye yorum yapmadım ama Buse sen gerçekten aşırı kaçamak yapmaya başladın. Hem takım için hem kendin için çok kötü olacak.

Bunlar aklımda kalanlar. Umarım atladığım bir şey yoktur.

aslınd güzel diyet ama şu hazır gıdaları hayatımızdan çıkarmak inanılmaz zor.ve de şekeri....
harika.devaml olur nşallah canım:)
patates ızartması susamlı kaşarlı poğaça pek olmamış canım yaaa.ama kahvaltı ve akşam yemeği cok güzel:)

çok güzel menü...

kim tutar seni beeee
yürü be koçum

Dayak yemis gibiyim heryerim dokuluyoyarin ise gitmicem idrar yollarimi usutmusum spor disinda ne sacma gundu yazacak bise yokda yazayim yine de menumu
Sabah uyanmadim:)
Ogle
1 tabak yayla corbasi
1 elma
Aksam
1 tabak yayla
1 elma
2 ceviz
2 kayisi

Hic iyi degilmis kahvalti yapmamak ya acliktan geberiombi daha olmayacak!

peki kaptancim.

benim bir sorum vardi kaptancim
kacamak yapilan yiycekleri yazilmamasi ve eger kacamak yapildiysa ne tür kacamak diye yazilmasi, yagli-sekerli, yagli-tuz yiyecek gibi. böyle yapilmasi mümkün mü?

afiyet olsun canım.

ayy pek az gibi geldi bana.:44:
çok geçmiş olsun.dikkat et kendine:)

baya aktiftim bugün, keske dün sayilmasaydi bugün sayilsaydi
ben cikiyorum artik.
herkese iyi aksamlar kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…