Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

tşk ederim cnm ne güzle şeyler yamzışsın
valla ben artık bittim eskisi gibi olmam derken yeniden buldum irademi
am atabi kilolla ryeni alınmış oldugu için patır patır gitmekte
yoks açok zor kilo verne bir bünyem var benim...
darısı diger haftaların başına inşş

bugün bi ark ile buluşucam oda ta m bi simit manyagıdır ankaranın simit sarayları çok gzüel illah gidelim dedi
gidicem amaa sabah yumurta yeidm ekmek yemeidm 1 simit yiyip akşama yogurt yesme olurmuki acaba:26::26::26::26:

valla kötü örnek olmak istemem ama bana olur gibi geliyor :26: hatta yoğurdun yanına 3-4 kaşık az yağlı sebze yemeği de yiyebilirsin bence

Alıntı yapmadan verdiğin cevabı okudum ama konuyla ilgili olmadığı için okumadın zannettim. Ayrıca İki haftadır iki liste hazırlıyorum dediğim gibi ve genelde arka arkaya oluyor. Sanırım sen listelere yeteri derecede dikkat etmedin. Ondan gözünden kaçmış olabilir. Arada bir böyle olur yoğunluktan. Bu vesileyle öğrenmiş oldun iki liste olduğunu

Buse' cim menünü yaz canım. Not alıyorum ne kadar kötü olursa olsun herkesten menü istiyorum.

anladım canım açıklama yaptıgın için teşekkürler
Ne demek canım rica ederim.

Şimdi oraya gidip de yemesen olmaz yesen olmaz. Gitmeseniz daha iyi olur ama karar senin tabii ki.. Gitmişken de mecburen yiyeceksin bir tane. Ama sonraki öğünler telafi et mutlaka.

o zaman rezil menüm geliyor birazdan :18:

ebru öncleikle şunu söyleyim sana dün dige rreismleirni görüdm ne olmuşsun sen ya valla bayıldımmm hayal gibi, rüya gibi yaaaa maşallahhh bende öyle olmak istiyorum inadım inat....
evet cnm ögrendim iki liste oldugunu geçmişide daha dikkatli okurum kaçmaısn bişiyyy

ya ben ege rolurda yersem bi simit diye şöle yapaım sabah yumurta yeidm kahvaltıda ekmek yemeidm şimdide ofiste kuruyemiş ve myve yeidm orada smit yerim 1 tane akşamda salata veya yogurtt

DÜNKÜ REZİL MENÜM

sabah 09.30
1 kk beyaz peynir
1 dilim ekmek
2 zeytin
1 çeri domates
1 paket benimo (şimdi öğlen neden geç yediğimi düşününce hatırladım bunu)

öğlen 16.30 (ceza)
1 kase çorba
4 yk bulgur pilavı
2 yk yoğurt

günü böyle kapatmayı planlarken dışarı çıktık. ve olanlar oldu...

akşam 22.00 (çok açtım kızlar ama bahane olamaz tabi)
1 tane etli biber dolması
1 tane etli patates dolması (patatesin içini oyup dolma yapılmıştı)

2,5 lt su
spor yok

ve bugün tartıda 54.2 gördüm yani +800

rezalet

bugün asıldım diyetime tartıda gördüğüm rakamdan sonra :18:

o fazlalık gider muhtemelen dün bol kh aldıgın için oldu
menüü olmammış tabiki amaa yapacka bişiy yok
dün bende akşam dıarda yeidm ki normalde yemek yemiyorum akşam biliyosunuz ama cuma diye yedimm
neyse gittik aman allahım oda nesi tırnak pideler , sıcak lavaşlar tereyaglı ekmeklerr arkadaşlarda vardı
yemiyorum ülenn sizi deidm ebrunun fotoları aklıma gelip
paşa paşa tavuk ızgara ve salatmı ayranımı içip kalktım

ama bi ara caymadım dgil heee azcık yiyim dedim vaz geçtim kendimle çeliştim yani

Öğle yemeği için kıymalı karnıbahar yapıyorum ne oldu bana anlayamıyorum sebze pek yemem ama bir süredir inanılmaz canım çekiyor. Bundan sonra sebze benim soframın olmazsa olmazı...

umarım öyledir banucum yaa valla inanılmaz moralim bozuldu. zaten bu hafta 200 gramcık vermiştim. o da gitti mahvoldu. şuan çok dikkat ediyorum. yarın tekrar tartılıcam. yarınki sonuç asıl sonuç olacak bence. :26:

seni de tebrik ederim. annemle dışarda yediğimizde o saydığın lavaşı yemiştim bir de iskender yemiştim. ooff off bütün hafta o aldığım kaloriyi yakmaya ugrasmıştım

bravo sana bravooo

Öğle yemeği için kıymalı karnıbahar yapıyorum ne oldu bana anlayamıyorum sebze pek yemem ama bir süredir inanılmaz canım çekiyor. Bundan sonra sebze benim soframın olmazsa olmazı...

benim annem karnabaharı yağda kızatıyor önce sonra yapıyor yemeğini kıymalı olarak o yüzden aşırı kalorili oluyor. ben kendiminkini kızarttırmıyorum ayrı yaptırıyorum. sen nasıl yapıyorsun canım? yağda kızartma sakın

Yok kızartmıyorum Hatta kıyma kattığım için sadece bir iki damla yağ katıyorum. Üzerine de sarımsaklı yoğurt
Ayy şimdiden canımmm çektiii

kızla rbend edün markete giidp sebze aldım bol bol
karnıbahar , brokoli, ıspanak , pırasaa he rgün birini yerim 1-2 günde protein tavuk salata sıkıştırırım araya evde getiirnc eiyi oluyor.
birde dukancılar bi kısır yapıyor karnıbahardan çok gzüel görünüyorr

Çok teşekkürler Banu' cum. Düşünsene ben bu diyet serüvenini iki defa yaşadım hemde iki yıl içinde. Hele de iyice zayıflayıp birden tekrar kilo almak psikolojimi bile alt üst etti ama allaha şükür kurtuldum bütün fazlalıklardan. Şimdi biran önce şu son 1,5 kilodan kurtulup sıkı bir şekilde spor yapıp kilomu korumak. Çünkü kiloyu korumak vermekten daha zor ama başaracağıma inanıyorum. Fotoğraflarımın bu kadar motive etmesin beni çok mutlu etti. İnşallah sizlerde en kısa zamanda hedefinize ulaşacaksınız.

Ne güzel mis mis karnabahar bayılırım onun lezzetine. Şimdi benimde canım çekti en kısa zamanda yapacağım. Afiyet olsun şimdiden

Dunku menum

Sabah 6:50
yarım dilim ekmek
cok azcık bal kaymak

Oğlen 12:45
1 kepce corba
kofteli yemek (4 köfte)
1 servis kasıgı makarna
1 kasık salata

Aksam 17:45
2 kasık karnıbahar
1 servis kasıgı biberli domatesli bi yemek
1 kase corba

Su 1,5-2 lt
gunluk tempom:)

Bu sabah kahvaltıda cok ölçülüydüm, normalde kayıncalideme gelince hafta sonu ipin ucu kacıyordu, ama bu sefer tebrik ettim kendimi valla:)

Kaptancım koş gel Pişmek üzere

Kizlarr merhabaaa 1 hafta uykusuzluktan sonra aksam erkenden uyumusum menu yazamadim sayfalari okudum ama aksam alinti yapacam cunku misafir gelecek yooooooooo ben napacam ya kadin her gittigimde borekler tatlilar her bisi yapio simdi yapmasam ayip olacak ne yapsamki fikri olan?ha bi de spor planim yarina kaldi cunku evi indirip kaldiracam bugun:) dunku menumu yazayim
Sabah
1 nescafe
1 salatalik
1 domates
Ogle
1 elma
2 bardak bitki cayi
Aksam
Sevdicegimin tarifi firinda sebze(biber kabak patlican) ve sarmisakli yogurt esliginde
1 lt su

Aslinda hedefim yuksekte standart oldu haftada 1 kilo bi hafta sporla nasil olacak test etmem lazim o yuzden hedefim 1 kilo vermek kaptan.
Spor icinde bi program hazirlicam aksama yazarim.

kızlar iyi hafta sonları hepinize çıkıyorum ben şimdi evimd enet yok yarın giremem
hafta sonu kaçamak yapmamaya söz veridm kaçamaksız gelicme inşş

şuana kadar yeidkleirmi yazayım

kahvaltı
2 yumurta ile peynirli omlet
6 zytin bögürtlen çayı

ara
10-15 adet kuruyemiş (fındık-bdem)
1 elma 2 mandalin

1 kaşırık çay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…