Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

arkadaslar alıntı yapmıstım ama cıkmamıs.ogle ara menumde portakal ve elma yemıstım.fazla demıssınız de neyı fazla anlayamadım acıklar mısınız ?

2 porsiyon olmuş. ara öğün 1 porsiyon yani avuç içi büyüklüğünde olmalı canım o yüzden o şekilde yorum yapıldı sana muhtemelen. ben o yüzden söyledim en azından

güzel menü canım

canım annem evde olunca nedense düzen olmuyo ya o yemiyo bende o yemeyince benmde yiyesim gelmiyo ama doymamak onunla ilgili değil gözüm doymadı sanırım

jillian michael cılar yorumlarınızı okuyorum.baya ter atıyorsunuz,acı cekıp yoruluyorsunuz.
sızınleyım arkadaslarım
kalben

acı çekmiyoruz canım emin ol ripped ve six pack daha çok can yakıyo dimi buse :)

Son düzenleme:
2 porsiyon olmuş. ara öğün 1 porsiyon yani avuç içi büyüklüğünde olmalı canım o yüzden o şekilde yorum yapıldı sana muhtemelen. ben o yüzden söyledim en azından
meyve ıcın de boyle oldugunu bılmıyordum.
oglen yenılen meyvenın ne zararı olabılır kı dıyerek tuketmıstım.
bıze burda hep saat 3 e kadar yenebılır seklınde tavsıyeler verılmıstı

güzel menü canım

canım annem evde olunca nedense düzen olmuyo ya o yemiyo bende o yemeyince benmde yiyesim gelmiyo ama doymamak onunla ilgili değil gözüm doymadı sanırım

göz doymama olayını ben tabaklarımı küçük tabak kullanarak yendim canım. küçük tabak olunca tabak doluyor çok görünüyor. bir de aç gibi hissedersem su içiyorum. zaten yemekten önce 2, yemekten sonra da 1 bardak su mutlaka içerim. çok işe yarıyor

kız tabagımda küçüktü bildiğin tatlı tabakları var ya yemek takımı içinde ondan su konusunda bende öyleyim aman açlık çekmiyorum ama açıkırsam ayran içerim

acı çekmiyoruz canım emin ol ripped ve six pack daha çok can yakıyo dimi buse :)

eveeeeeeeetttttt bu da acı çekmek mi onlar abartmıyorum 10 kat daha beter şuan sadece bacaklarımda çok hafif sızı var benim ve biraz da kalçamda ama ripped yaptığım da tam 5 gün kıpırdarken dahi acıyordu bacaklarım ağlıycaktım artık o dereceee

meyve ıcın de boyle oldugunu bılmıyordum.
oglen yenılen meyvenın ne zararı olabılır kı dıyerek tuketmıstım.
bıze burda hep saat 3 e kadar yenebılır seklınde tavsıyeler verılmıstı

haklısın canım sen de, bundan sonrası için dikkat edersin. aslında kilon çook olsa ve aç olsan 2 meyve de yenir ama senin ihtiyacın yok 2 meyveye bence

kız tabagımda küçüktü bildiğin tatlı tabakları var ya yemek takımı içinde ondan su konusunda bende öyleyim aman açlık çekmiyorum ama açıkırsam ayran içerim

ben de tatlı tabaklarıyla yiyorum eevet kurtarıcımız ayran kesinlikle

ben kesın demedım
arastırıcam once dedım
sız bı devam edın
ben doncem sıze

burcucum cıcım
ne yazayım
sen anladın

bak seeeeeeeennnnnnn
seni seniiiiiiii

ben de tatlı tabaklarıyla yiyorum eevet kurtarıcımız ayran kesinlikle

bak seeeeeeeennnnnnn
seni seniiiiiiii
arkadaslar gorsellerden baktım sızın yaptıgınız sporun gerı donuslerı super gorunuyor.sızınde oyle olucak merak etmeyın
ben sıze takılıyorum sadece sız bana bakmayın
ben baslayamadım ya yemedı ya

canım ben aynıyım galıba kılom yanı.
noolcak

alıntıların çıkmıyor canım. ne noolcak anlamadım? sarı kartı diyorsan bu takım ortalamasıyla alakalı bir durum. kilo veremediğimizde ortalamayı etkiliyoruz. hele bir de yarın + da çıkanlar olursa vay halimize bir kere sarı kart aldık ve haftalarca ilk 3 e giremediğimiz için sildiremedik. 2 kere sarı kart almanın cezaları var. halimiz yarın belli olur takımca

anladım canım.
ama mandalın portakalı cok sevıyorum yaaa:26:

arkadaslar gorsellerden baktım sızın yaptıgınız sporun gerı donuslerı super gorunuyor.sızınde oyle olucak merak etmeyın
ben sıze takılıyorum sadece sız bana bakmayın
ben baslayamadım ya yemedı ya

zor değil biliyor musun ben bile hayret ettim kaslarım pek ağrımayınca. burcu da çok şaşırdı çok memnunum valla bu durumdan. şimdi birazdan gidip yapıcam jillian

anladım.ınsallah artı cıkan olmaz
canım ben de onu dıyorum gunlerdır kımsenın alıntıları bıldırılmıyor bana.bu nasıl olcak bılmıyorum:44:

Son düzenleme:
zor değil biliyor musun ben bile hayret ettim kaslarım pek ağrımayınca. burcu da çok şaşırdı çok memnunum valla bu durumdan. şimdi birazdan gidip yapıcam jillian
canım sonuc alacagınızdan emınım.
su regl donemımı bı atlatayım ben de bakıcam yapmaya calısıcam.
sana kolay gelsınnn

anladım canım.
ama mandalın portakalı cok sevıyorum yaaa:26:

bu arada arkadaslar salep ıcebılır mıyız?
lakın ben suan ıcıyorum da

anladım.ınsallah artı cıkan olmaz
canım ben de onu dıyorum gunlerdır kımsenın alıntıları bıldırılmıyor bana.bu nasıl olcak bılmıyorum:44:

canım sonuc alacagınızdan emınım.
su regl donemımı bı atlatayım ben de bakıcam yapmaya calısıcam.
sana kolay gelsınnn

ben sevdiğim şeyleri yazmaya başlamayayım bir sürü şey seviyoruz ama kilo vermek için maalesef yememiz gerek canım ya. sen de birini 11 de ye diğerini de 3 te ye olsun bitsin. bunu mu dert ediyorsun

salep bu saatte iyi değil canım. :26: çok bir şey içmek istersen acıkırsan ayran iç, biz öyle yapıyoruz

alıntı olayında sitede genel problem var. geçmişi okumalıyız zaten canım sadece alıntılara cevap verince olmuyor çünkü alıntı yapmadan da sana bir şey soran olmuş olabiliyor mesela. paşa paşa geçmiş okuyor herkes bu vesileyle. okumayanlar da belli oluyor uyarı alıyor kaptandan

valla değişim olur ama ben baktım before after fotolarına pek içime sinen bir değişim göremedim google da :26: bunu bırakıp 30 day shred yapasım geldi hatta :44:

hiç içimden gelmiyor şuan before after fotosu göremedim düzgün. isteksiz şekilde jillian a gidiyorum. işe yarıyordur inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…