Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Canım kusura bakma yeni gördüm amin darısı bize:)
25 - 26 Kasım 2013 mavera87

27- 28 Kasım 2013 canan456

29 - 30 Kasım 2013 masumm

2 - 3 Aralık 2013 ysfmir

teşekür ederim canım

Hem en geç uyuyan hem de en erken uyanan benim olmazki ama yaaaGünaydın herkese

günaydın sana da canım

burcucum aman haaaa
alma sakın bence sen gel aramıza yine
58 e kadar in sonra daha rahat edersin en azından 2 kilo payın olmuş olur

günaydın kızlar nasılsınız geçmişe bakıp geliyorumm

günaydın arkadaşlar..

günaydın herkese

Canım dikkat et kendine bir kaç gündür benim şişliklerim inmeye başladı. Kendimi hafif hissediyorum. Soranlara hastayım ya ondan verdim biraz diyorum

Bu millete diyet yapıyorum dikkat eidyorum desen ne çenelerinden kurtulabilirsin ne kilo verme lafından ben şimdilik çaktırmıyorum

Maşalllahhhh.
Allahımmm aynı benim göbek hatta bendeki mide daha fazla :26:

BEnde incelecekmiyim böyleeeeeeeeeeeeeee

kaynanam iyidirrr kızzzzz

teşekür ederim canım

günaydın sana da canım

burcucum aman haaaa
alma sakın bence sen gel aramıza yine
58 e kadar in sonra daha rahat edersin en azından 2 kilo payın olmuş olur

günaydın herkese

yok canım başlarsam 53 ü görmeden bırakmaya niyetim yok

takımımın güzel hatunları günaydın
dün ebrunun fotolarını görünce bir daha kaçamak yapmamaya karar vermiş biri olarak kararlıyım bu gün

Canım sen benden daha zayıfsın ne güzel şu andaki ilk çabam 80 li kilolara inmek kademe kademe 70 e varcam :) Burda hep birlikteyiz kaçamak mutlaka yapacaksın... Ben kendimi inanılmaz iradeli bilirdim bir yerde pili kopuyo insanın önemli olan kaçamağı bile dürüstçe paylaşmak İnşallah hepimiz bu yaza incecik oluruz

takımımın güzel hatunları günaydın
dün ebrunun fotolarını görünce bir daha kaçamak yapmamaya karar vermiş biri olarak kararlıyım bu gün

günaydın:)
yürüyüşe gidiyorum
herkese kaçamaksız günller!!!!!
günaydın sana iyi yürüyüşler canım..
günaydın kızlar nasılsınız geçmişe bakıp geliyorumm
günaydın
günaydın ..amin amin..irade için ya murid ve açlık krizi için ya samed zikri öneririm..
günaydınnnn kızlar

kızlar topikte herşey iyi hoşta mesaj sayma işi çok yoruyor beni yaaa
bunun başka çözümü yokmu
günaydın..mesaj sayma işi herkes yazdığı her mesajın başına numara koyarsa kolay olacaktır..

Gunaydın hanımlar, dun hiç gelemedim internetim bitmişti, simdi hemen gecmişe bakayım
günaydın..
günaydın.. bu zilli iyi terletiyor ..kolay gelsin size..
Hem en geç uyuyan hem de en erken uyanan benim olmazki ama yaaaGünaydın herkese
az uyku kilo yapar ..uyuman gereken saate mecburi bir işin yoksa erken yatmaya çalış derim..
kilo çok kötü gerçekten her türlü zarar...
bu menüyü paylaştığın için tebrik ederim.. baklava pasta ..aminnnn bol su iç insan susayınca acıktım zannedermiş açlık hissetiğinde önce su iç açlık hissini kesecektir..

Evet canım şipşişko fotoğraflarımı da ekledim. Çok kötü bir durumdaymışım yaaaaa bir kez daha gördüm ve tövbe ettim yine kaçamak yapmaya
harikasın bunu ikik kere başardığını da söylemeliyim..kilo veremiyoruma oldukça net yanıt bu resimler..

kilo sağlıklı olmak için verilmeli zayıf olmak sağlıklı olmak değil..görüntün canlı ve iyi olmalı soluk halsiz ve hastalıklı bir görüntü iyi olmayacaktır..ve başka insanlar bizim aynamızdır..aynanın karşısında kendini objektif bir biçimde incele bakalım spora mı ihtiyacın var diyet yapmayamı..

inanılmazzz
cok tebrik ederim ebru.
Teşekkürler canım

Ne demek canım. Bende motive oldum resimleri tekrar görünce. Resmen acıdım kendime. Ama allaha şükür ben başardım eminim sizlerde başaracaksınız.

Amin canım inşallah. En kısa zamanda sizlerde başarırsınız.

Çok teşekkürler Banu' cum. Kot etekli halim hamile kalmadan önceki halim. Bu arada etek 38 beden. Şimdide giyiyorum. Hatta hemen albüme yeni bir fotoğraf daha ekleyeyim aynı kot etekle. Yeni halim asıl albümde var. Arkadaşım olmayanlar göremiyor. Eklerseniz görebilirsiniz. Hikayen gerçekten tam bir başarı hikayesi. Çok duygulandım okurken. Neden yeniden başaramayacaksın ki. Derya söylemiş zaten bu benim ikinci kez başarışım. Sende yapabilirsin. Mesaj saymak için profiline giriyorsun. Orda adın yazan yere tıkladığında sadece senin yazdığın mesajlar çıkıyor. Birazdan resmini de eklerim. En kolay sayma şekli o. Eğer mesaj saymazsak günlerce uğramayan insanlar oluyor. Takip edilemiyor. O nedenle maalesef saymak zorundayız. Face kullanıyorum. Özelden yazalım birbirimize

Ben arkadaşın olmadığım için göremedim ama eminim çok güzeldir :)
Ekledim canım. Ordaki fotoğraflar daha iyi. Son hallerimde var.

Kızlar arkadaşım olmayanlar eklesin albümde son halimin fotoğrafları var.

çok geçmiş olsun canım yaa

kızlar bu hafta benden menü beklemeyin olur mu pek giremem ama cuma bildirim yaparım kaptancıım kusura bakma lütfen olur mu cenaze haftası gelen giden benimde moral 0 zaten kusura bakma

tamam canım başın sağ olsun tekrar

ah nur ahh dur diyemiyorum boğazıma resmen battıkça batıyorum :18:

Bende kpss ye hazırlanıyorum ama sadece sözde

çalış canım çalış

berbat haldeyim valla burcu :18: dışarı cıkcam birazdan. akşam gelince de jillian yapcam

cidden fena yemişsin burcu :18:

kaptan takım felaket halde. hepimiz kaçamak yapıyoruz ne oldu bize yaa nazar olduk bence biz. bu hafta sonuncu olmazsak iyidir

Birazdan resimlerimi ayarlayayım da albüme ekleyeyim. Belki motive oluruz. :26:

hemen bakıcam şimdi kaptan. banu nun hikayesini de okuycam :)

valla nazar olduk diyorum susuyorum yani

boyun kaçtı canım senin yaa ? boyun uzunsa dogru diyor olabilirler. ben 1.58 im bana bile diyorlar aklımı çelicekler nerdeyse yaa

slm kızlar dün lahana diyetine başladım :) bi arkadaş benden önce başladı ve 3 kilo verdi ki bu cumartesi başlamıştı sizlerden deneyen var mı?

bilmiyorum onu hiç. merak ettim şimdi ben de. acil kilo vermeliyim 2 gün içindeee

Kızlar öncesi sonrası bir sürü fotoğraf ekledim. Bakın bakalım önceden nasılmışım şimdi nasıl olmuş

bakıyorum hemennn

cozutmuşsun canan resmen

akşam ben de zilli yi yapcam. belki birlikte başlarız yapmayaaa

bence de en güzel diyette olduğunu saklamak

kaynanam iyidirrr kızzzzz

yok canım başlarsam 53 ü görmeden bırakmaya niyetim yok

vay vay vaaay 53 diyor burcuuuuuuuu keşke mezun olmasaymışsın canım ya çok erken mezun olmuşsun

ben dışarı çıkıyorum kızlar hazırlanıp. dünkü menümü de yazmıycam. kısaca ne yemedimki diyebilirim. sabah çikolatayla başladım öğlen biskremle devam ettim. bu yüzden de normal yemek yemedim. akşam yemeğimde yağsız makarnayla yoğurttu. yağsız yaptırdım. o bile berbat bi seçimdi bence. resmen duramıyorum. akşam spora başlıycam gelince. bakalım artık cuma ya sonucum ne olcak bilmiyorum yarın da bütün gün haşlanmış yumurta yiycem sadece. sabah 2 öğle 2 akşam 2. böyle bi protein günü deniycem. :26:

Selam kızlar, kahvaltıya davetliydim yeni geldim, ufff biraz kacırdım kahvaltıda yaa, bugun herhalde daha bişe yiyemem

Selam kızlar, kahvaltıya davetliydim yeni geldim, ufff biraz kacırdım kahvaltıda yaa, bugun herhalde daha bişe yiyemem

of ne oluyor bıze yaa herkes kacamak yapıyor ama ben bugunden sonra kacamk yapmıycam dun aksam bıraz yaptım gofret yedım cookkk pişmanımmm of offf ne var sankı yıyecek kendıme cok kızıyorum artık ekmegıde kesıyorum sabah kahvaltısı harıc yemıycemm

Maşalllahhhh.
Allahımmm aynı benim göbek hatta bendeki mide daha fazla :26:

BEnde incelecekmiyim böyleeeeeeeeeeeeeee

canım azmin elinden hiçbirşey kurtulmaz
hep beraber zayıflayacağız
herkes önce kısa hedefler belirlesin daha sonra uzun vadede hedefler belirlesin
bir ara yapıyorduk önümüzdeki hafta ne kadar kilo verebilirim diye yazıyoduk
onun bile motivasyonu artırdığını düşünüyorum

afiyet olsun canım
bizi de kuzenim davet ediyo her haftasonu ama ucu kaçacak diye korktuğum için gitmiyorum

canım aynı kilolardayız biz
boyun kaç cm

kızlaaar istanbulda hava cook kotu yagmur yagıyor gokyuzu sapsarı ve gok gurluyoo

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…