Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

eveeet canım yemeyi bilsek burda işimiz neeeee

aaa çıldıriciiğğim falan deyip kendini tatlı yemeye programlıyorsun şuan. bu yanlış hemen kendine gel canan çok fenaysan yarım yağlı ya da yağsız süte tarçın at onu iç. ya da elmayı dilimle kaseye yoğurtla karıştır mis gibi ye. ama şimdi değil tabi yarın erken saatte yap bunları

Yok canım. Sadece bu hafta yaptım. Okulda arkadaşları hep anlatıyormuş bana sen neden yapmıyorsun anne dedi kıyamadım yoksa ben pasta börek yapmasını pek beceremezdim tariflerle yapıyorum.

anladım canım ay kıyamam ben ona yaaa ne tatlı söylemiş öyle

herkese selaammm.
ben geldım

selaaam gececi kaçaaak

Son düzenleme:
anladım canım ay kıyamam ben ona yaaa ne tatlı söylemiş öyle

selaaam gececi kaçaaak

ayy cok guldum..
naapayım canımcım ya haftayı bıtırdık nıhayet . calısıtıgım ıcın gunduzlerı gıremıyorum malesef.
aksam yemek ye,evı topla,bulasık,dus vs den sonra anca gırebılıyorum

arkadaslar sanırım ben 38 beden falan oldum
bugun 40 beden pantolon gıymıstım belı cok rahat,ama popo ve bacak tarafı baya bollastı.
ben ırı bır kadınım,kemıklı bır yapım var boyum da 1.75 cm. zayıf algılanmıyorum ama zayıf hıssedıyorum

tamam tamamaaaaam
zaten ben tatlıyı hiç sevmem hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç

tebrikler canım
ooo hosgeldınız efendım...

hoşbulduuuuuum nihalcim :)))))))))))))))))))
nasılsın??????
diyet süper gidiyor anlaşılan:))))))

anladım canım

maşallah manken gibi olacaksın deseneee boy pos her şey tam olacak tebrik ederim 38 olmuşsun devamını dilerim 36 ya beklerim

tamam tamamaaaaam

tebrikler canım

nasılsın??????

ayy kıyamaaaamm ya da hayır kıyarım

yok tatlı cıs tatlı

valla ben yedim çikolatayı elde var sıfır. ve ekstra vicdan azabı çekiyorum boş yere beynimi yoruyorum şimdi ona derdim yokmuş gibi bari yiyeceksen sakla sabahın köründe kalk ye dimi ama yok ben de kafa yok sen git akşam ye. ay ne diyorum ben ya. yeme buse yemeeeeeee

tamam tamamaaaaam

tebrikler canım

nasılsın??????

ıyıyım canım tesekkur ederım,mutluyum bugun cunku nıhayet haftasonuna gırdık bız calısanlar ..
dıyet ıyı gıdıyor cok sukur.şışko degılım artık,bunu bılıyorum..

sen de ıyısın degıl mı..

aah ahh nerde canım ya ben 36 olamam mumkun degıl,zaten hala saskınım aslına bakarsan.bunca kıloyu nasıl verdım ne ara verdım.tek bıldıgım cok zorlandıgım oldu.alması cok kolay vermesı cok zormus..
mankenlıkte gozum yok canım ya,sadece daha anne olmadım,bıraz ona hazırlık yapıyorum da dıyebılırız.cunku 84 kıloyla hamıle kalmayı dusunseydım ,ılerleyen zamanlarda cok zor gunler gecırebılırdım sağlıgım acısından.
hedefım ıdeal kıloma erısmek,fazlasında gozum yok

burcuu güzel ama ben 3 gün yapcam jillian 1 gün ara vericem. bencecuma, cumartesi 8.min yap. pazar dinlen. p.tesi dinlenme sonrası jullian a başla hem hafta sonu gencayla oluyosun. daha iyi olur senin için

kuzum pzartesi salı stajdan çok yorgun geliyorum o nedenle böle yaptım çarş. perş. cuma yapsam bu sefer araya çok zaman giriyo bilemedim ki

evet ben de ne güzel almıştım kiloları şimdi yırtınıyorum resmen vermek için. gerçi kaçamak falan yapıyorum eskiden hiç olmazdı ben de böyle şeyler çok katıydım. irademi kaybettim ama yine de bir şekilde devam ediyorum. spora da başlıyoruz burcuyla. kurtulcam bu kilolardan ve daha önemlisi fit olcam kaçış yok

bence fazlasını ver kilolarının hamilelik düşünüyorsan, çünkü hamilelikte bol bol kilo alcaksın zaten

kuzum pzartesi salı stajdan çok yorgun geliyorum o nedenle böle yaptım çarş. perş. cuma yapsam bu sefer araya çok zaman giriyo bilemedim ki

hımm anladım canım ben 3 gün jullian yapcam 1 gün ara vercem. başka bir şey yapmıycam çünkü çok ağır bir program zaten jullian belki esktradan karın egzersizi yapabilrim sadece biraz jullian da birlikteyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…