Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bugünki menü..
sabah 08:30
elma sirkeli su..

kahvaltı 09:00

4 kaşık müsli
1.5 kaşık yulaf kepeği
az yy sütle.
1 yumurta.

ara 11:00
10 adet badem
1 bardak ayran..

öğle 13:30

tavuk göğüslü salata..
3 kaşık yoğurt..

ara 15:30
yeşil çay
yarım mandalina
1 fıstık.

akşam 18:30

2 kaşık domatesli biberli bulgur pilavı
2 kaşık yoğurt..
el ayası kadar haşlama et..
yeşil salata..

su 2.5 litre oldu..
birazdanda koşu bandında yürüyeceğim inşALLAH..bu hafta spor eklemek niyetindeyim ..

kızlar ben geldım ve cok yoruldumm ama ıyı oldu uzun zamandır dısarı cıkamıyorduk işten fırsat bulamıyordu esım kendıme ciciler aldım 1 v yaka kazak aldım altınada bordo bır gomlek ama bı hata işledım iskender yedıycemımmm of coktandır yemıyordum esımde ye dıyınce

bana hiç sorma ben batırdım günün sonunda yine bugün tarçınlı süt iyi geliyor demişti birisi...

toparlarsın sen busecim.moralini bozma lütfen.o zaman insan kendini salıveriyor...

teşekkürler...
bugün eşim hastaydı,onunla ilgilendim,yürüyemedim canım.gıcık hep bir bahane buluyor hafta sonu zaten beni yürütmüyor.sonra "oy tombulum tombulum"ıyyyyyyyyyyy parçalıycam
vayyy harikasın bugün arkadaşım
Kızlar son halim bu. Bundan sonra aylık fotomu ekleyeceğim.

oldukça motive edici gibi duruyor:)))

hımmm benim yorum yapma hakkım yotur herhalde perşembe günü yaptıımdan sonra ...ben ancak afiyet olsun diyebilirim.
ama bi soru sormadan edemeyeceğimmmm.
ekmekleri de yedin mi?????????

çayımda kekik,yeşilçay,funda,mate ve biberiye var canım.:126:

biberiyeyi sevemedim ben ya pek bi tuhaff kokuyodu sinameki yoksa sıkıntı yok ama yinede fazla alıştırma kendini derim

busiiii çok güzel evde olduğum günler yapıp tam 30 güne tamamlıcam araştırdım baya sıkılaşanlar var dediğim gibi birazdan yapıcam pprogramı çarşamba tartılıp başlıcam ama önce diyette yemiceğim şeylerden az bişiler yemem lazım 1 ay sabırlı olmam için çünkü kilo az olunca gidişte az oluyo o nedenle yemem lazımm kafamda şuan olan 61 civarı bi kilo ile diyete başlamak ama gencay a söz verdim 15 ocaktan sonra derslere daha iyi asılcam o nedenle pc başına sınırlama getircek sanırım zaten fazlada oturamıyorum ama yinede olsun bakalım diyete kaçla başlıcam

evet kalorisi çok

Tamam hemen bakarım canım :).

Bugün bu pasta meselesi yüzünden moralim çok kötü

canım bu kadar yüklenme kendine. zaten cezanı da çekmişsin. bir daha yapmazsın eziyet etmemelisin kendine.

aa yulaf kepekli bi menü görüyorum güzel menü afiyet olsun

Bugün sanırım ben tek değilim :d

evet :26:

moralini bozmak istemem ama ben geçen hafta senin gibi iskender yedim ve onu 1 haftada yaktım. sadece 100 gr verebildim ekstradan

kocalara bakın yaa iyi ki benim yok diyesim geldi. tombulum derken kafasına yapıştırırdım çünkü adam boşardı beni

hımmm benim yorum yapma hakkım yotur herhalde perşembe günü yaptıımdan sonra ...ben ancak afiyet olsun diyebilirim.

öyle düşünme sakın canım. kendimiz kaçamak yapsak batırsak dahi doğru olanı biliyorsak yorumumuzda belirtmeliyiz mutlaka. sakın böyle düşünme çatır çatır yap yorumunu

burcuuuu tamam yap programını hazırla... birlikte yapalım bunu ama 3 gün yapıp 1 gün ara vermeliyiz. bu şekilde ağır sporlarda böyle olmalıymış videoya baktım gerçekten feci zor yandık biz

burcuuuuuu hem de 40 dk. oha diyorum 40 dk hiç durmadan nası yapcaz bunu ben 30 dk da geberiyordum diğerinde 10 dk daha dayanmak feci bir şey olcak yandıııkk :18:

Benim kızdığım kaçamak değil sonrası sağlıksız beslenirsen hasta olursun kaçamak yaptığında ceza olarak spor yap başka bişey yap ama aç bırakma kendini

Buse bu ne? Böyle menü mü olur şuan o kinderin aynısı var çantamda kıza aldim ama ben yemedim
teşekkür ederim kaptancım:)
bu arada "ben de 100 gr verdim" yazmışsın ebrucum.ne kadar naziksin.....ama senin verecek kilon mu kalmş ki maşallah sana.
Mobil de beğen yeri yok beğenemedim :) Daha en az 1400 gr var vermem gereken

sorma ebru ben de bilemedim sürekli aç gibiydim bugün. sürekli bir şey yemek istedi canım. böyle saçma bir şey çıktı ortaya. evde de yiyecek sulu yemek hiç yoktu... berbat ettim günü sanırım dimi

iyi ki yok mu diyesin geldiyok kız o kadar da diil.
ama geçen günlerde benim de kilo vermem lazım dedi.Allah Allah sen böyle demezdin hiç niye ki dedim. maçta" 6 7 kilo fazlan var onu versen daha ii koşarsın" demişler.e ben ne zamandır diyordum dedim .geçtim dalgamı.ohhhhhhhhhhçok güzel oldu

aahahah süpermiş yaaa bayıldım muhabbeteee oohhh iyi etmişsin

evet yaaao an sağlıklı düşünemedim.
bugün yarın regl olucam kızlar.canım cok fena tatlı istiyor...bu tatlı rizine ne ii gelir ki??????????
o krızler banada gelıyor cnm cok kotu oluyor

eveet ekmeklerıde yedımmm
moralini bozmak istemem ama ben geçen hafta senin gibi iskender yedim ve onu 1 haftada yaktım. sadece 100 gr verebildim ekstradan

inş yakarım cnm cumaya kadar ..

Sinir oluyorum cepten siteye girmeye smile bile koyamıyorum hele yazması öldürüyor insanı

Tamam brucum bu bana çok büyük ders oldu. Her hafta 1 kilo vermek istiyorum tabi sağlıklı bir biçimde. HAftasonları beni vuruyor evde olduğum için kızım bütün haftanın özlemini gideriyor. Perşemce çikolatalı kek yaptım ama tatmadım.Ama bugün zayıf anıma geldi :) Bu bana ders olsun. Ispanak yaptın şimdi. 2 kaşık yedim ekmeksiz yanında 1 kaşık yoğurtla.

burcuuuu tamam yap programını hazırla... birlikte yapalım bunu ama 3 gün yapıp 1 gün ara vermeliyiz. bu şekilde ağır sporlarda böyle olmalıymış videoya baktım gerçekten feci zor yandık biz

yapıcam busi bi evdekilerin istekleri bitsin yapıcam valla yapıcam busi isterse 1 saat olsun yine yapıcam ya

öyle düşünme sakın canım. kendimiz kaçamak yapsak batırsak dahi doğru olanı biliyorsak yorumumuzda belirtmeliyiz mutlaka. sakın böyle düşünme çatır çatır yap yorumunu
doğru söylüyorsun canım.yoksa hepimizin yanlış beslenme alışkanlıkları olmasa burada ne işimiz var di mi...kendimize göre değil olması gerekene göre yorum yapmak en iyisi:)))

eveeeet.çıldırıciiiiiiim!!!!!!!!!!

hadi bakalım merakla bekliyorum sonucunu canan

Sinir oluyorum cepten siteye girmeye smile bile koyamıyorum hele yazması öldürüyor insanı

evet kaptan feci bir şey

canım yanlış anlama ama sen sürekli evde pasta kek mi yapıyorsun? bu şekildeyse çok sağlıksız. kızın da ilerde şişman olsun istemiyorsan yemek yapma alışkanlığını değiştirmelisin kesinliklee :26:

yapıcam busi bi evdekilerin istekleri bitsin yapıcam valla yapıcam busi isterse 1 saat olsun yine yapıcam ya

vay canınaaaaaaaaaa süpersiiin ben de yapcam ben de ben deeeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…