Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

buseee jillian ypmıcam dedim ama sanırım Jillian Michaels Killer Buns and Thighs e başlıcam 3 level sadece basen ve bacak ağırlıklı ne diyorsun ama her gün yapamam haftada 4 gün yaparım diğer günler 8 er dakikalıkları yaparım diyorum ne diyorsun :44:

selam!!!!!!!

bu günkü menüm

sabah 08.45
1/2 simit

ara 10.00
1 kk peynir

öğle 14.00
tavuk suyu çorba

ara 16.00
1 muz

akşam 18.00
buğday salatası
biraz tavuk haşlama

su yatana kadar 2 lt olur
spor yok
5 1yerde çay içiyorum yatmadan da yeşilçay içicem:)

canan yine mi simitttt muz diyette yasak biliyorsun hem kabız yapıyor hem şeker oranı yüksek bide şu 5 i bi yerde çay yerine yeşilçay iç sadece çünkü onlar bağırsakları tembelleştiriyo sinameki varsa içinde hemen bırak bağırsakları çok fena yapıyo

Kızlarrr ( bugünkü menümü görünce kızmayınnn ((

sabah

1 bardak süt

öğlen
1 dilim yaş pasta

çok fazla su içtim.

pastayı kızım istedi ısrarla öyle güzel yaptım ki dayanamadım 1 dilim yedim. Ondan sonra da birşey yemedim. sürekli hareket halindeyim cezalıyım bugün

Bugün koşuşturmaktan giremedim. Biraz işlerim var onları hallediyim geçmişe göz atıyım 1 saate burdayım Ama gerçekten o pasta için çokkk pişmanımmm

cok geçmiş olsun ebru.amaaaan ne tatlıdır o şimdi:)))
umarım hedefine ulaşırsın canım:)
ayyy mecburdum burcu.hiç yemesem öğleye kadar aç kalacaktım((hafifletici sebeplerim var:18:

hiiiiiiiiii
ayyyyyyyy
tatlım !!!bu kadarını ben bile yapmamıştım.

çayımda kekik,yeşilçay,funda,mate ve biberiye var canım.:126:

Amin canım teşekkürler senin şuan yapabileceğin en iyi spor tempolu yürüyüş bol bol hareket etmeye çalış.

muz haricinde guzel bir menu. Simit icin açıklama yapmışsın.

Menün hiç olmamış canım madem ceza vereceksin kendine bu sekilde verme. Çok kızdım sana çok.

hiiiiiiiiii
ayyyyyyyy
tatlım !!!bu kadarını ben bile yapmamıştım.

yaniiii belki de yapmışımdır.:44::44::44:menülerimde hep bi sorun oluyor.pek de düzenli değl.bugün iyi oldu diye seviniyordum.yine olmamış.bu da mı gol diil beeee....
sen emiim kalori olarak telafi etmişindir de aç almışsın be canım...

Kızlar dün önüme ne kacamaklar cıktı ama hepsini elimin tersiyle ittim, ve gunu kacamaksız kapattom onun için cok memnunum:)

Tunaydin ..2.olmusuz tebrikler.Ayrica takımdan dereceye giren masum nickli arkadaşmızıda tebrik ederim..:)

su içeye devaaam

afiyet olsuuun

burcu paylaşmıış

olleeyyy gelsin 5 ler kaptaan

öyle bir şey mi varmıışş hemen araştırcam hatta araştırmadan varım diyoruuum jillian a güvenim taaam

simit ve muz yerine başka bir şey olsa daha iyimiş canaan :)) aifyet olsuun

ay canım kıyamam yaa yoğurt falan yeseydin sonrasında bence aç kalmak iyi değil...

Üzgünüm ebru hiç böyle birşey yapmazdım ama oldu. Bunu size söylemememk için bugün utancımdan giremedim inan kendime ihanet etmiş gibi hissediyorum. Çarşamba ve perşembe günü lapa detoksu yapcam. O güne kadar da ekmeği günde 2 dilime düşürcem ve bol sebze tüketcem. Bu pastayı bütün hafta telafi etcem. Bugün tüm gün başka hiçbirşey yemedim...

bugün menüm saçma sapandı kızlar :26:

menüm

sabah 10.30 (misafir telaşından geç yiyebildim)
1 haşlanmış yumurta
1 kk b. peynir
1 kk kadar kaşar peynir
1 tatlı kaşığı bal
4 zeytin
yarım küçük çay bardağı yağsız süt

11.30
10 fındık

13.00
3 yk yoğurt
1 yeşil elma
7 fındık

15.00
1 küçük muz

18.00
1 dilim kepek ekmeği
1 kk b. peynir
1 zeytin
1 tatlı kaşığı kahvaltılık cevizli sos

18.45
1 adet kinderin sütlü çikolatası (8 li pakette olanlardan 1 tanesini yedim)

3 lt su
30 ar bacak ve popo egzersizi

bu nası menüydü hiç bi fikrim yok

muz haricinde guzel bir menu. Simit icin açıklama yapmışsın.

teşekkür ederim kaptancım:)
bu arada "ben de 100 gr verdim" yazmışsın ebrucum.ne kadar naziksin.....ama senin verecek kilon mu kalmş ki maşallah sana.

biraz değişik olmuş evet...afiyet olsun:)

simit ve muz yerine başka bir şey olsa daha iyimiş canaan :)) aifyet olsuun

evet yaaao an sağlıklı düşünemedim.
bugün yarın regl olucam kızlar.canım cok fena tatlı istiyor...bu tatlı rizine ne ii gelir ki??????????

bugün yarın regl olucam kızlar.canım cok fena tatlı istiyor...bu tatlı rizine ne ii gelir ki??????????

bana hiç sorma ben batırdım günün sonunda yine bugün tarçınlı süt iyi geliyor demişti birisi...

Kızlar son halim bu. Bundan sonra aylık fotomu ekleyeceğim.

fazlalıklar daha çok göbişte sanırım canım iyi düşünmüşsün bu aylık foto işini. arkadaş listemde var mısın sen? yoksan seni ekleyeyim benim albümüm var. eski halime ve sonraki halime ordan bakabilirsin. ben yaptım sen de yapabileceğini görmüş olursun böylece

TARÇIN iyi gelir tarçınlı sür yada yeyieceğin elmanın az ocakta tarçınla kavur tatlı niyetine yiyebilirsn.. regl öncesi tatlı krizine ara öğünde kuru incir yada kuru kayısı ilede çözüm bulabilrisin..
minik ama kalorisi çok
muz kinder bunlar olamasa güzel menü..
kendine bu kadar yüklenme kilo vermek eğlenceli ve kolay unutma..2 dilim ekmek sana çok az lapaya gerçekten ihtiyacın varmı onuda düşün derim..
Bugün koşuşturmaktan giremedim. Biraz işlerim var onları hallediyim geçmişe göz atıyım 1 saate burdayım Ama gerçekten o pasta için çokkk pişmanımmm
tammamam yeter canım ya yedin bitti tekrarı olamsın yeter..
kızarım pastadan önce kahvaltı yok..hadi öğlen kaçamak var..akşama mutlaka protein yemelisin..yanınada salata bu şekil diyet yapılmaz.. diyet yaparken zevk almalı insan heveslenmeli kendini kısarak eziyelet değil dengeli olmalı herşey..unutma önce sağlık için kilo veriyoruz..
simit harici iyi muzda spor yapıyorsan sorun değil..
hımm bu jillian zillisi iyi çalıştırıyor
evet canım kendime kötülük ettim ama artık buradayım
başınızı ağrıtıcam bol bol
birde ebru ben ne tür spor yapabilirim
kas yapmak istemiyorum şu an
şu an en güzel ve uygun spor tempolu yürüyüş gibi görünüyor..

Tamam hemen bakarım canım :).

Bugün bu pasta meselesi yüzünden moralim çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…