Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Stres... Ben güzlerce doğru düzgün bir şey yemediğimi bilirim. Benim kilomum nedeni de stres bence. Neyse artık stresi de aşıyorum :))
stres bir sürü hastalık sebebi zaten canım.hem çevreneki hiçbirşey sen gerginsin diye daha yolunda gitmiyor maalesef.keskin sirke küpüne zarar.rahat ol."olur gideer" de"su akaryolunu bulur de".zaman bırak:)
canan senin listelerini özellikle didikliycem. o kilolar gidecek

ebru bugünlük gitti canım. herkes sayacak mesajlarını ve bildirecek canım

didikle canım yaaaaaaa((29:
şu rahatlığıma bakma((50:iiçim hiç rahat değil ama yapamıyorum bir türlü.

mesaj işini doğru mu anlamışım:herkes yine günlük mesaj sayısını yazacak.görevli ertesi günü bir önceki günün yazılan mesajlarını listeleyip kaptana gönerecek.öyle mi????

valla o kız benim idolüm yaaa o nası bi kız o insan mı... o zayıfsa biz neyiz yaaaaaaaa
cok güldüm ya

kolay gelsin kaptancim, benimde haftasonlari artik dolu bakalim menüm nasil olacak,
yarin yardim ettikten sonra disarida olcam büyük ihtimalle disarida yiycem cok dikkat etmeliyim

ah canan yaaa o kadar yoksun ki takımda yani bilmiyorsun mesaj bildirimini nasıl yaptığımızı 4 gündür yapıyoruz bunu oysa burayla daha ilgili olmalısın bence o kiloların gitmesi için

neyse bu kadar azar yeter

şimdiii anlatıyorum....

hergün mesajlarını sayıcaksın ve ebrunun paylaştığı listedeki tarihe göre karşısında yazan kişiye göndericeksin. 22-23 kasım mesajlarını evamaria ya göndericez mesala şuan. evamaria da 2 günün sonunda bizim bildirimlerimizi liste halinde takımda paylaşıcak. bildirim yapmamış olanların karşısında 0 geçicek ve uyarı alıcak. tekrarlanması halinde sanırım diskalifiye olma durumu var, ya da ceza gibi bir şey o kısmı ben de net bilmiyorum

cok güldüm ya

kolay gelsin kaptancim, benimde haftasonlari artik dolu bakalim menüm nasil olacak,
yarin yardim ettikten sonra disarida olcam büyük ihtimalle disarida yiycem cok dikkat etmeliyim

ama doğru değil mi yaaaaaaaaa kıza bak yaaaaaaaaaaaa

zayıflayalım da
b güzel dalga geçelim inşallah
haklısın canım bu hafta toparlıyorum kendimi inşallah.
gidecek bu kilolar!!!!!
demek 4 gündür yapıyorsunuzacıklamaların için teşekkürler:)

Tesekurler canim y bunusanirim 2 gun yapiyoruz ...ben zayif olsada yuzu tombis olanlardanim yani yuzum hic zayiflamiyor

Ayy cok tatlisin o zamaan. Bugun mustakbel gorumcemde bana senin yuzun zayiflamis canim dedi bende direk kilo verdim ondandir dedim

Amin canim Rabbim kimsenin basina vermesin

Kaptancim bilgisayarfa degilim gecince yazicam mesaj sayimi :)

Haftaya guzel sonuclar bekliyorum kendimden bakalim :)

herkese iyi geceler kızlar
günndüz uğrayamadım
kilo verenlrin hepsini tebrik ederek kaçıyorum:)

zayıflayalım da
b güzel dalga geçelim inşallah

haklısın canım bu hafta toparlıyorum kendimi inşallah.
gidecek bu kilolar!!!!!
demek 4 gündür yapıyorsunuzacıklamaların için teşekkürler:)

rica ederim canım

demek görümceye lafı yapıştırdın hanifeee

herkese iyi geceler kızlar
günndüz uğrayamadım
kilo verenlrin hepsini tebrik ederek kaçıyorum:)

iyi geceler canım

Kızlar bu arada bu hafta ikinci olduk çok şükür. Sarı kartımız siliniyor. Bundan sonra % 0.30 un altında kilo istemiyorum hiç kimseden. Hatta yarın fırsatım olursa herkesin en az vermesi gereken kiloyu hesaplayacağım. Ona göre davranırsınız. Sarı kartı sildirmek zor oluyor gerçekten. İlk defa aldık ama zar zor sildirdik.

ay çok sevindim silinmesineeeeeeee

bi daha almıycaz sarı marı kaptan tamam belirle bakalım ne kadar vermem gerekiyormuş :18:

ama doğru değil mi yaaaaaaaaa kıza bak yaaaaaaaaaaaa
yani dogru aradaki fark cooook büyük gercekten süper kilo vermis ve vücudunu gzl gelistirmis. ama karin kemikleri görünüyordu ve kollari cok inceydi biraz fazla vermis sanki. yada insan kendini kaptirinca öylemi oluyor. bakalim biz nolcaz

hadi bakalim insallah canim

kaptancim listeyle ilgili bisey yazmistim biraz evvel okumadin sanirim, hataolmus olabilir diye yazayim dedim yoksa kurallardan bihaberim ama orada kiloda benim gecen hafta listede yokkenki kilom yaziyordu (70.2). en son listede oldugum kilom 72.3kgaslinda

sinirim bozuldu kızlar yaaa resmen yanlarım pörtlemiş aynada kendime bakmak istemiyorum

burcuuu ben jillian a başlıycam başka güvendiğim bi kardio programı yok şuan. senin bi önerin var mı? acil yanlarımdan göbeğimden ve totomdan kurtulmalıyım sıkılaştırmalıyım sinir oldum kendime yaaa

canım sanki az olmuş gibi

canım akşama kadar süper gitmişin ama akşam biraz batırmışın

canım kolay gelsin sana
bende de aynı iş var yarın

kızlar ben cıkıyorum yarında gıremem heralde cunku esımle karsıya (avrupa yakası) gıtcez gezmeye hadı sıze ıyı geceler

iyi gezmeler canım sana

Minik kuşu uyuttum yatmadan bi bakayım dedim.

benim iki minik kuşumda uyudu ama büyük kızımın ateşi var bu gece hayat yok bize

üzülme canim eski haline dönmek senin elinde, yalnizca birazcik zamana ihtiyacin var bunun icin

evet canım doğru tespitler yapmışsın kolları bana da anoreksia gibi geldi aşırı ince

kizlar ben kacar artikin,.
haydi hayirli aksamlar herkeslere

iyi geceler nurcum

sorma canım batırdım ki ne batırdım toparlayacağım yarın sabah tartılacağım ne halt ettim kendime görmek istiyorum. o acıyla tüm hafta direnmek istiyorum kaçamaklar

geçmiş olsun kızına canım. ateşi düşer bir an önce inş :26:

tebrik ederim tüm takımı arkadaşlar

kizlar ben kacar artikin,.
haydi hayirli aksamlar herkeslere

iyi geceler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…