Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ayy inş bendede oyle olur yaa.. su an goguslerım 90

ne güzel işte bence büyük meme süper bi şey

evet verince girebilme şansım var mı diye sordum
ben 1 ay bu takımda kaldım ve çok güzel kilo verdim
ama doğum izninden okula başlayınca aksatmıştım
ama artık dönmem gerekiyor
yoksa daha da gidicam

ben öyle bi soru görmedim canım yazında. üzüldüm senin adına. ben de eski mezunlarındanım 13. takımın. adım buse. 24 yaşındayım. istanbuldayım. 6-7 kilo aldım ve geri döndüm. sen de verirsin bir an önce burda inş

afiyet olsuun acıkırsan yoğurt ye azcık ya da ayran iç bence canım

kızlar kilo veren herkesi tebrik ederim

darısı başınaaaaaa

zaten hatalarının farkındasın canım, afiyet olsun

güzel menüüü, afiyet olsun

kızlar ben cıkıyorum benım kociş gelcek bırazdan sofrayı hazırlıyım ondan sonrada gıremem heralde bılgısayarı esımden alamıyorum cunku neyse hanımlar hepınıze bol sohbetler... iyi geceler

tamam canım iyi geceler

Amanın bu hatun ne olmuş :)) Ayy bende aynı böyleyim öyle olurmuyum bi el atın kızlar bana

olursun tabi canım ama o kız cok acayip spor yapmış baksana kollarına falan incecik olmuş ve hiiç ama hiç sarkmamış maşşallah. çok imrenilesi valla

eski menülerine göre daha iyi ama suyun az olması hiç iyi olmamış. afiyet olsun canım

iyi akşamlar kızlar
menüm:

sabah:09.30

1/2 simit

ara 12.00
1 kurabye

öğle:14.00

1/2 simit

akşam
kapuska, salata

bugün hep dışarıdaydım
ne kötü bir menü...

30 dk.yürüyüş
2 lt su

yorum yapmak istemiyorum valla kınıyorum seni yine. resmen kaçamağı geçmiş diyetten çıkmışsın canan toparlanmalısın...

kaptancim sanirim bugünden itiibaren bende mesj saymam gerekiyor.

tekrar mesajlar kime listesini paylasabilirmisin

Nur' cum o liste takım içi listemiz. Yani genel takım listesi değil. Şuan toplamda 18 kişiyiz. Haftalık herkesin kilosunu bir arada takip edebilmek için o listeyi yaptım canım. Çokta iyi oldu.

Ayrıca seni kocaman tebrik ediyorum. Çok iyi kilo verdin. İnşallah listeye girdiğin zamanlarda da böyle güzel kilolar verirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
kizlar suan cok gaza geldim, kac yildir ben 6lar yüzünü görmemistimmm inanamiyorum halen.
hemen simdi dolabima dalip eski daha kücük kiyafetlerimi deneyecegim.
hayal kirikligina ugrayabilirim ama yazicam buraya tekrar

benimde boya basenlerim hey maşalaahhhhhh o nedenle kısayım

81-82kg oldugumda enim boyum nasil kötüydü simdi düsününce kötü oldum.
suanda iyi sayilmam ama iltifatlar suan hosuma gidiyor. ozaman 70tim kimse inanmiyordu 70 olduguma.
sanki uzun zaman gecmiste ozaman 70tim diyorum daha yeni 800gr uzaklastim oradan cag atladim sanki

olursun canım herkes 36 olabilir bence bu takımdaaa

pek sağlıklı bi menü gibi gelmedi bana canım. az yemişsin sanki su güzel.. afiyet olsun

hepsi uzun geldi kuzum ya uzun abiyelerinde topuklu giydiğim halde uzun geldi boy yok ki anacım yaaaaaaaaaa

yaa ben 1. 58 im ben napim yaaaaaa

18 kişi mi

valla cnm bayagı motıve oldum kadın ne kadar kıloluymuş sımdıde ıncecık olmuş bende oyle olmak ıstıyoruummm

olcaz hepimiz

kizlar suan cok gaza geldim, kac yildir ben 6lar yüzünü görmemistimmm inanamiyorum halen.
hemen simdi dolabima dalip eski daha kücük kiyafetlerimi deneyecegim.
hayal kirikligina ugrayabilirim ama yazicam buraya tekrar

dene canım daha da gaza gelirsin bana öyle oluyordu

süpersin benceeeeeee aynen devaaam

ay bende bugün fotolarıma baktım da bildiğin gıdım varmış baya böle sevilecek küre gibymişim elmacık yanaklarım ısırılacak gibiymişşş ama var ya şimdi 1 kilo alsam gencay farkediyo 2 hafta önce belime sarıldı sen kilomu aldın diyo tipsiz kendi göbeğine bakmıyor ki hıh

ahahah koptum yaaaaaaa

MENÜM

sabah 09.15
yulaf kepekli krep
1 kk b. peynir
1 çay bardağı yağsız süt
4 zeytin

ara 11.30
yağsız sütle şekersiz nescafe

ara 13.30
10 fındık

öğle 15.15
5 yk susuz kabak yemeği
3 yk yoğurt

akşam 18.30
6 tane z.yağlı yaprak sarma
ıspanaklı börekten bir küçük ısırık

3 lt su
spor yok

batırdım biraz sonunda

ahahah koptum yaaaaaaa

ay busi gencay daha göbekli ama eritmesinin imkanı yok çünkü kaynanam yemek yapmaktan sıkılmış hep pilav et tavuk makarna ekmek filan çok yiyolar gün boy hareketli filan ama düzen olmayınca olmuyo evlenince beraber zayıflıcakmışız bakalım

kızlar bı daha gıremem dedım ama esım arkadasına indi alt katta oturuyor bende hemen foruma gırdım mutfakta almış basını gıdıyor esım gelmedım halletmem lazım ya ben zayıflamaya aklıma koydum haftaya 76 olucam hatta 76 dan da az esıme az once dedımkı ben cok şişkyum dımı o a evet dedı cok kılolusun zoruma gıttı bundan sonra kacamaklara hayır

eşin kilolumu canım

22 - 23 Kasım 2013 evamaria

25 - 26 Kasım 2013 mavera87

27- 28 Kasım 2013 canan456

29 - 30 Kasım 2013 masumm

2 - 3 Aralık 2013 ysfmir

Kızlar bu listeyi not alın lütfen. Mesajlarınızı bu listeye göre özelden göndereceksiniz. Listede sırası gelende ertesi gün mesaj sayılarını takımda paylaşacak.

eşin kilolumu canım

yok cnm normal 178 boyu 79-80 kılosu evlendıkten sonra kılo aldı onceden cok zayıftı hamur işlerını yedık şiştık ikimizde bıde bende kolestrol cıktı ha bıde kanımda yaglanma oluşmus gecen gun ogrendım acılen zayıflamam lazımm

Son düzenleyen: Moderatör:
ebrucum bende gonderıcek mıyım

genelde şişmansın diyenler kendleride şişmandır ama türk kası vardır da ondan dedim benm sözlüm öle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…