Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

MENÜM

Sabah
2 dilim tambuğday arası peynir.

öğle
3-4 yemek kaşığı bulgur
fırında tavuk baget 1 tane
çorba

arada
1 ayva

akşam
salata
azıcık zeytinyağında pişmiş yumurta

5-6 bardak su
toplamda 2 bardak şekersiz çay

Hayırlı olsun darısı başımıza

Canım benim ya
Kızıma hamileyken kesin engelli olacak kolu yada bacağı olmayacak dedi ilk gitiğim doktor o kadar huzursuz evliliğin içinde hep yavrumla konuştum dua ettim çok şükür öyle sağlıklı ve akıllı ki. Allah o kuzuya şfa versin inşallah.

Eki Görüntüle 869182

kızlar en beğendiğim elbise bu 40 bedendi tabi boyu kesilecek 38 i de iyi olmuştu ama basen kısmı gergin durdu biraz

canım gerçekten çok yakışmış.

İşin uzmanları ne der bilmem ama menü bana çok güzel geldi

ebrucum resmime yorum yapmamışsın gözünden mi kaçtı :26:
Burcu' cum resme özel olarak yorum yapacaktım ama geç kaldım sanırım biraz. Elbise çok şık ve güzel. Ama dediğin gibi basen problem olmuş. Siyah olmasına rağmen basenler çok belli. Belki fotoğrafın çekim açısından kaynaklanıyor olabilir. Boyu dediğin gibi uzun olmuş eminim kısalınca çok hoş olacak. Benim en çok kolların dikkatimi çekti çok güzel incelmişler. Elbise genel olarak çok yakışmış ama dediğim gibi o basenlerin gitmesi lazım. Bu arada bu elbiseyi hangi gün giyeceksin? Nişan için mi?

basenler gidecek reglim bitsin düzenli spora başlıyorum ebrucum yok basenlerim çok belli oluyo açı filan değil evet kollarım çok güzel herkes öle dio sözde yani istemede giycem ebrucum nişana uzun abiye arıyorum

İsteme ve söz için çok hoş bir kıyafet çok beğendim. Birde albüme elin yüzün açıkken eklesene aynı fotoğrafı kesmeden. Merak ettim o şeklini.

Bu arada şu bir aylık squat programı çok işe yarıyor. Ben yeniden başlayacağım. Hatta bugün yatmadan başlıyorum inşallah. Denemeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:
zeynepcim hoşgeldin kilo almana çok üzüldüm

ayyy hele o başaşağı hareketler öldürdü beni

canım bende burası olmadan yapamıycamı anladım
döndüm size geri
canım bu arada elbisen güzel
ama benim fikrim de ebru gibi
biraz daha basenleri belli etmeyen olsa aslında daha da zayıf durursun

canım menü fena değil ama su çok çok az

Kızlar şuan 8 kişi aktif listede 10 kişi liste dışında olmak üzere toplam 18 kişiyiz. Sizden istediğim lütfen herkes mesaj sayılarına ve paylaşımlarına dikkat etsin. Bundan sonra paylaşımı az olan ve en az 5 mesaj kuralını ihlal eden ve geçmişi okumadığını anladığım kişiler liste dışı kalacak. Artık herkesin daha çok dikkat etmesini istiyorum. Burda herkes kendi için yarışıyor. O nedenle lütfen kurallara uyalım.

ebrucum msj sayısını sana mı atıyoruz canım

ahahahah mimiklerim çok değişik olduğu için kesmiştim normalde yüzüm açık oluyor biliosun ebrucum arkadaşa inat çok değişik mimikler yaptım ama atabilirim özelden mesaj olark squats da 100 den sonra çok sıkılıyorum ben bırakıyorum ebrucum ya ama başlayabilirim

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar
menüm:

sabah:09.30

1/2 simit

ara 12.00
1 kurabye

öğle:14.00

1/2 simit

akşam
kapuska, salata

bugün hep dışarıdaydım
ne kötü bir menü...

30 dk.yürüyüş
2 lt su

tsk ederim canim

günaydııın günaydııın günaydıııınnnnnnn

geçen hafta: 53.9
bu hafta: 53.6
fark: 0.3
%0,56

hiç yoktan iyidiiirr neyse ki eksiye düştüm

tebrik ederim canim verilen her kram kardir, daha iyide yapabilecegini hepimiz biliyoruz

günaydın kızlarrrr
kilo bildimi yapayım

geçen hafta:72,2
bu hafta 70,1
giden :2100

çok beklediğim gibi olmadı
2 gündür wc yok vee sabah kalkar kalmaz tartıldıgım için
ödem var malesfff

masallah canim tebrik ederim

Baslangıc 75
gecen hafta 65.7
bu hafta 64.7
fark 1 kg

Mutluyum:)

tebrik ederim canim ayni kilo vermisiz

ayy sonunda 55.9un altına indim bir dahada saçma sapan kaçamak yapmam haftaya düz 55 olmak istiyorum

kilom 55.7

hadi bakalim kacamak yapmasan haftaya 0 700gr ve belkide daha fazlasi gitmis olacak

canim tek aksam ev yemegi yiyebiliyorum, o da annem ne yaptiysa onu yiyorum bazen sebze bazen balik bazen bakla gillerden, hafta boyu güzel dengeli oluyor.

tebrik ederim daha fazlada verebilirsin inan bana. bende az verdgm zamanlar oldu ama hatalarim olmus simdi anliyorum artik daha dikkatliyim.

ver başkası yesin onları yoksa dayanması zor olabilir

tebrikler nuurr

tsk ederim canim

kaptancim yaparsin sen haftaya istedgn kiloda olabilirsin mesela

bendede mutsuzluk yapiyor hede cok fena, haftaya güzel veirsin insallah.

kızlar motivasyonumuz için çok faydalı olacak bir blog var onu sizinle paylaşıyorum şuan. ve yorumlarınızı bekliyoruuum

Undressed Skeleton — My Story!

bakacagim mutlaka bir ara. tskler canim

ismimi gördüm
kaptancim ben en son listede oldugum zaman kilom 72.3kg'di.
gecen haftaki (listede olmadigim hafta)kilom 70.2kg'di.
simdide 69.2kg. bilmedigim icin yaziorum oraya en son listede oldugum kilo yazmasi gerekmiyormu kaptancim.:44:
sonra 2ye mi ne bölünecekti.
kurallari bilmiyorum ama yanlis olmasin diye tekrar yinede yazayim dedim her ihtimale karsi

vayyy emos gelmis. hosgeldin canim.
derslerinde Allah yardimcin olursun.
gelip görüsen mesajimi en son mezun oldugunda kac kiloydun? simdi 57-58missin kilo almadin sanirim tebrik ederim seni.

hadi bakalim canim 38de olacak yakinda insallah
uzun deyince ben uzun elbise sana uzun geldi sandim meger kisa elbisenin boyu kisaymis. ama dogru kisa elbiselerdeki boy daha önemli yoksa bacaklari cok iri gösterebiliyor. begendim sanada gzl yakismis, kaptancimin dedigi gibi kollarin masallah cok düzgün ama basenlerde bi cok türk bayanin gibi sendede verilmesi gereken kilolar var ama eski fotolarin aklima gelince woow diyorum tebrik ederim seni.

bu banada motive olsun, benimde kalcalarim öyle. demekki istesem 36 olurum

bugün menüm

8:45
1 kase nesfit + süt

14:00
yarim dilim tbekmegi + 1kk beyaz peynir

15:00
kahe + süt

16:00
yarim dilim tbekmegi

18:00
1 tabak ispanak yemegi üzerinede bir güzel yogurt döktüm yedim

suyum 3ltye yakin oldu bugün costum baya
1 bardak yesil cay
1 bardak siyah cay

eve gelirken otobüs duragini yürüdüm ve zaten otobüsede yürüyorum 15dk filan sanirim gidis gelis 30dk
spor yok.

hedefim suyumu hep en az 2lt yapmak
ve herhangi bir sporu yapmak egzersiz veya daha fazla yürüyüs.
bakalim bu hedefleri basarabilecekmiyim

hepsi uzun geldi kuzum ya uzun abiyelerinde topuklu giydiğim halde uzun geldi boy yok ki anacım yaaaaaaaaaa

afiyet olsun kuzum

Tamam kaptan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…