Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bızde limon agacı var cnm bende onu dusunuyorum şimdi elimde hz Aişe var ama bı turlu devam edemıyorum ama bu kıtapta coook guzel
Ayyy kesınlıkle lımon agacı canım bir cırpıda okudugum kıtaplardan bırı , hemen arkasındanda ucurtma avcısı ve bın muhtesem gunes . Ohhhhh mısss kafanı kaldıramıcaksın

Bende limon ağacını düşündüm ama benim başka bir topiğim var kitaplarla ilgili. Kasım ayında şuan toplamda 3 kitap okumuşum. 4. ye başlayacağım. Kasımın bitmesine az kaldı acaba limon ağacını bitirebilir miyim diye düşündüm ama bitmese bile limon ağacına başlıyorum. Çokta merak ediyorum kitabı. Uçurtma avcısını da çok söyleyen var en kısa zamanda onu da okuyacağım inşallah.

Evet canım senin de bildirmen gerekiyor ama tartın yanında yok galiba. Eğer bulunduğun yerde tartı varsa sen yine de tartıl bir fikrin olur. Ama asıl tartılma işini eve bırak. Bizim için önemli olan o olacak. Ayrıca menülerin çok kötü. Senin mutlaka sağlıklı ve düzenli beslenmen lazım. Metabolizmanı böyle mahvetme. Biran önce başla lütfen çünkü önünde uzun bir zaman var.

herkese günaydın.
arkadaşlar bu hafta pek bir değişiklik var denemez.

geçen hafta 66.7
bu hafta 66.4

yine duraklamaya dönemindeyim

Eki Görüntüle 868681
Tebrik ediyorum Nihal' cim eğer sabredersen eminim haftaya çok iyi bir sonuç alacaksın.

Günaydın Ayşe' cim Konya' da da durum aynı yağmur yağmış sanırım yerler ıslak. Hava soğumuş. Kilo konusunda böyle düşünme çünkü olumsuz düşünürsen olumsuz olur. Her zaman iyi düşün

günaydııın günaydııın günaydıııınnnnnnn

geçen hafta: 53.9
bu hafta: 53.6
fark: 0.3
%0,56

hiç yoktan iyidiiirr neyse ki eksiye düştüm

ay sen de mi istanbuldasın? istanbul da nerdesin canım? ben beylikdüzündeyim neden öyle diyorsun vermişsindir belki. saat 11.30 a kadar en geç bildirmen gerek canım

ben maltepedeyım cnm sen karsıda oturuyorsun galiba :44:

Son düzenleyen: Moderatör:
[/QUOTE]Günaydın Ayşe' cim Konya' da da durum aynı yağmur yağmış sanırım yerler ıslak. Hava soğumuş. Kilo konusunda böyle düşünme çünkü olumsuz düşünürsen olumsuz olur. Her zaman iyi düşün [/QUOTE]

haklısın ebrucum sımdı kalkıp dusa gırıyım ve tatııyım bakalım

Son düzenleyen: Moderatör:
Banu' cum eğer takımda kalmaya kararlıysan ve yarın kilo vermiş olursan seni listeye almak istiyorum. Ama biliyorsun bu liste olayı uzun soluklu bir iş. İlerisi için güveniyor musun kendine?

cnm ben bildiirmi yapayım sen biliriisn alıp almamakta ama ben girmek isterim çünkü kendini frenliyor insan çünkü
bekleidigm kadar gitmemmiş ama
her gün çok dolu dolu girmeiyorum ama 5 msj yazarımm
tabi dönem dönem yogun oldugumd agiremiyorum..

cnm ben ofisten çıkmadan yiyorummm başka bişiy yemiyorum o yüzdne çekmecemde ne varsa
onu yiyorumm cnm

aa ankaralılar çogaldı benimm ev ikea tarafında
iş yeirmd emalesf çukurmbarda....

limon agacı çok güzelmiş ebrucumm

neyse en azından aynı şehırdeyız ama esım karsıda calışıyor orayada tasınabılırız

evet

anladım canım, zeytinyağlı yemek koy götür bence sen yanında, soğuk da yeniliyor hem mis gibii

günaydın kızlarrrr
kilo bildimi yapayım

geçen hafta:72,2
bu hafta 70,1
giden :2100

çok beklediğim gibi olmadı
2 gündür wc yok vee sabah kalkar kalmaz tartıldıgım için
ödem var malesfff

***13. TAKIM 336. ETAP ***

canan456 (64///%)
buseb (53.9/53.6/0.3/%0.54)

evamaria (66.7/66.4/0.3/%0.45) LAydLiNe (61.8//%)
masumm (72.2///%)
Yeni üye Hedef : 60
mavera87 (65.7///%)
mtrci (57.8///%)
ysfmir (68.4///%)
Diskalifiye olan üye geri döndü Hedef : 60

13.TAKIM ORTALAMASI:

Günaydın kızlarr :) Sabah kalktım ve tartıldım tam 97 geldim pazartesi 98 le başladım 5 günde 1 kilo hemde hiç aç kalmadım hatta daha sağlıklı beslendim

günaydın....
ve kilom
geçen hafta:68.4
bu hafta:67.1
giden 1.300 gr..

vay canınaaaaaaa süpeeer

günaydın kızlarrrr
kilo bildimi yapayım

geçen hafta:72,2
bu hafta 70,1
giden :2100

çok beklediğim gibi olmadı
2 gündür wc yok vee sabah kalkar kalmaz tartıldıgım için
ödem var malesfff

vay canınaaaaaaaaaa ne yapsam ben de senin yediklerini mi yemeye çalışsam yaaa şu bademlere cevizlere kabuklulular ben de başlasam iyi olur benceeeee

tebrikler

Günaydın kızlarr :) Sabah kalktım ve tartıldım tam 97 geldim pazartesi 98 le başladım 5 günde 1 kilo hemde hiç aç kalmadım hatta daha sağlıklı beslendim

vay canınaaaaaaaaaa tebrikleeer

bu hafta herkes vermiş gibi duruyooorrr

***13. TAKIM 336. ETAP ***

canan456 (64///%)
buseb (53.9/53.6/0.3/%0.54)

evamaria (66.7/66.4/0.3/%0.45)
LAydLiNe (61.8//%)
masumm (72.2/70.1/2.1/% 2.91)
Yeni üye Hedef : 60
mavera87 (65.7///%)
mtrci (57.8///%)
ysfmir (68.4/67.1/1.3/%1.90)
Diskalifiye olan üye geri döndü Hedef : 60

13.TAKIM ORTALAMASI:

Gunaydın kızlar, derse gec kaldım, koştur koştur gidiyorum, tartıdaki sonuctan memnunum, birazdan geliyoorr kilo bildirimim

Gunaydın kızlar, derse gec kaldım, koştur koştur gidiyorum, tartıdaki sonuctan memnunum, birazdan geliyoorr kilo bildirimim

İlla bekletcen dimi bizi Tam dayaklıksın Tuba. Allahtan aynı şehirde değildik yoksa senin için hain planlarım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…