Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Evet burcucum gül :) yarın tekrar sağlıklı yaşamıma döneceğim. Şu bir kaç ayda yediğim serumarın iğnelerin haddi hesaı yok ödem doldu heryanım

canım benimde acill detoks yapmam lazım inanılmaz ödemim var. Toksin atıcı bir tavsiyesi olan var mı?

kızlaar ben geldiiim çok yorucu bir gündü... bayaa gezdim. diyeti de biraz batırdım.

Menüm

sabah 11.30
yulaf kepekli krep
1 bardak light süt
1 light üçgen peynir

ara 15.15
şekersiz salep

akşam 17.30
popeyes 15 li nugget
light kola
patates püresi

:18:

2 lt su
spor yok ama tüm gün gezdim

yarın toparlıyorum hemen :18:

evet canım 6-7 kg fazlayla döndüm ben malesef

afiyet olsun ben beğendim canım

tubaaaaaaa hoş geldiiin seni görmek çok güzel. inşallah bu kez istediğin kiloya ulaşır, aldıklarını da tez zamanda verirsin elinden geldiğince uğramaya çalış buraya. menülerini paylaş

Selamm kizlar,

Butun gun egitimdeydim.. simdide esimin kuzeninde yemekteyiz.. esimim telefonundan giriyorum

Selam kızlar herkese, nasılsınız bakalım??

selaaam
kaçamak yaptım bugün iyi değilim valla, yarın toparlıyorum hemen

sarma çok kötü olmuş canım yaa
kahvaltıdaki simit de olmamış...

simit olmamış, makarna salatası da olmamış. canım bu menüde protein nerde yaa

merhabaa

merhabaa ben de buse eskiden mezundum şimdi 6-7 kg alıp geri geldim 24 yaşında, bekarım, istanbuldayım hepbirlikte kurtulcaz dilerim kilolardan

merhabaaa kendimi tanıttım yukarda canım. çok geçmiş olsun diliyorum sana, sağlık her şeyden önemli

pirinç lapasında yap yok. tadı tuzu yok. çinliler ekmek yerine pirinç lapası yiyorlar. hepsi de dal gibi valla

selam kızlar dün dershaneden sonra gencayla buluştuk giremedim haliyle akşamda geç geldim nişan yeri filan baktık altınları aldık filan derken yorulmuşum

selaaam

oh ohh tatlı yorgunluklar bunlar maşallah

kızlar dünün menüsünü paylaşmadım ben sanırım unuttum:26:

menüm

sabah 09.30
yulaf kepekli krep
1 bardak light süt
1 adet light üçgen peynir
3 zeytin

ara yok

akşam 17.30
1 icetea limon
1 porsiyon iskender :18:

sonrasında bir şey yemedim. yani ben 2 gündür batırdım resmen :18: söz veriyorum cumaya kadar hiç kaçamak yapmıycam ve kilo vermiş olcam

insallah kaptancim. listeye alinma zamanim cokta önemli degil yeterki kilo vereyim geldigide ortalama faydam cok olur insallah
bu arada haftasonlari bostum ama simdi birine yardi etme sözü verdim ve hafta sonlarimda dolu olacak, yinede elimden geldiginde burada olacagim cünkü uzak kalmak bana hiiiic iyi gelmiyor.

hosgeldin canim

Allah acil sifalar versin, sanada kolaylik versin kaptancim.

hosgeldin canim, gecmis olsun.
ben nur 22 yasimdayim, ögrenciyim.

kizlar 2 gündür gelemedim.
dün davetliydim bugünden itibarende haftasonlari yardim etmeye söz verdim birine.
bu arada bu aksamda davetliydim.
menülerim sabah kahvaltimi cok düzgün yaptim aksam davetleri oldgu icinde gün icinde baska birsey yemedim.
davetli oldugum yerde diyetimi uygun yemeye gayret ettim ama istedigim gibi olmadi,
cünkü bilirsiniz misafirlikte davetlerde her zaman agir yemekler yapiliyor..
bu arada ev sahibine diyette oldugumu söyledim kendi tabagimi kendim doldurdum.
baya kalabaliktik ve benim tabagim digerinkilerden daha farkli olunca
biraz tuhaf oldu sanki birsey biliyorumki öteki yiyeceklerden almiyorum gibi
sacma ama öyle oldu, baska kimseyede söylemek istemedim acikcasi diyetteyim diye.
dünden bugüne tartida 400gr arti gördüm sanirim cok gec yedigimiz ve yiyeceklerin ne kadar dikkat ederek alsamda agir oldugu icindi.
hafta icinde bunu mutlaka telafi edecegim, zaten bunun kalici kilo oldugunu sanmiyorum, dünden bugüne cokta bisey anlasilmaz.

bu arada beni daha önce taniyanlar kilo vermissin dedi, farkettiler bu cok hosuma gitti.
hedefim cuma günü 6li sayilari sebitlemek ve dönmemek üzere bir daha 7lere elveda demek.
insallah ulasirim hedefime haydi bismillah..

yatayim artik gec oldu, herkese simdiden hayirli sabahlar.
sizleri cok seviyorum iyi ki varsiniz kizlar, her birinize ayri tesekkür ediyorum.
grupta sizin ve sizin gibilerin sayesinde hayatimda ilk kez bu derece ciddi kilo verdim!
burada 10-15-20-30 kilo veren insanlari görmesem sanirim bu kadar cesaret alamazdim.

Gunaydıın hanımlar

Sabah saat 7 olmadan kalktımaksam için yemek yaptım, okuls gidicem, hep annem yapuyor yemekletimizi, bu sefet ben yapayım cok zahmet oluyor dedim.. Dunku pirinç lapasındabn sonra daha tartılmadım, birazsan tartılıcam:)

kızlar hepinize günaydın pazar günü tam bir facia olarak gectı ve hala adet olamadım her yerım şişkinlikten agrıyor offffff

kızlar bıde burası yerı degıl ama evlı ve cocugu olan bayanlara bırsey sormak ıstıyorum nasıl korunuyosunuz sprail taktırdınızmı ben dusunuyorum fakat etrafımda bılgı alabılıcegım bunu bılen kımse yok acaba konumu acsam bunla ılgılı

sonuclarını sabırsızlıkla beklıyorum canım bende salı ve carsamba dusunuyorum adet donemınde daha etkılı dıye duydum

günaydın kızlar naıslsınız ilk defea uzun zaman sonra kaçamaksız hafta sonu geçirdim..
eski arkadaşlar gelmiş snaırım hepimnize merhaba arkadaşlar...

bi arkadaş pirinç lapasını sormuş sanırım içind eyag yok tuz yok tek çeşit besleme oldugu için
ve kaloriis çok az oluyor vucuttan toksinleir ve ödemleri atıyor...

ebrucum çok geçmiş olsun,

burcu (umaraım dogru yazdm ) hayırlı olsun cnm sanada şimdiiden

alıntı yapmıştım ama hepsi gitti kızlar ,

yseminicim aspirin içersen belki reglin söke rbu ay benimd eçok zor oldıuu

menülerimi yazayım hemen

cumartesi

kahvaltı 07:30
2 dlm ekmek
zeytin peynir
tereyaglı yumurta
(yarım çay kaşıg )

öglen 00
1 kase yogurt
1 çorba kaşıgı kuru üzüm
10 fındık

akşam 30
2 yumurta ile çılbır
1 kase yogurt
köz biber

akşam 00
1 mandalin
3 balık kraker

2 lt su bol yeşil çay limonlu

pazarr

sabah 08:00
1 elma
1 mandalina

kahvaltı 11:00
2 dlm ekmek
3 dlm sucuk
bol peynir
domates maydanoz
çay

akşam
1 tabak tavuk sote
salata ayran

bitki çayı 1 lt
su 1 lt

Kızlar pirinç lapasıyla 1 gunde 1 kg gitti:)
aksam ufak bir kaçamagım oldu ama..
Kendimize bi ödül koyduk esimle, dün dediki pide mi uaptırsak içini hazırlayıp, olmaz dedim bende, ama hedef koyalım, ben ne zaman 62 kg olursam ozaman pide yaptıralım dedim, ozamana kadar sizede yasak dedim, ona gore ister destek olun ister kostek dedim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…